24

Máme pre teba bohatý zamestnanecký program a množstvo benefitov

Zaujali ťa naše pracovné pozície a možnosť podieľať sa na inovatívnych projektoch, ale ešte váhaš, či je to to správne zamestnanie pre teba? Dovoľ, aby sme ťa presvedčili, že okrem zaujímavej práce pre medzinárodných klientov máme pre teba aj bohatý zamestnanecký program a že sa u nás budeš cítiť hodnotne a príjemne.

Získaj viac voľna

Ako každá moderná IT firma sa snažíme ísť s dobou, preto ti ponúkame flexibilný pracovný čas. Pevnú pracovnú dobu máme stanovenú od 9.00 do 15.30. Je teda v poriadku, ak prídeš do práce skoro ráno, alebo si dopraješ kvalitný spánok a prídeš až na deviatu. V každom prípade môžeš odísť už o 15.30 a celé popoludnie sa môžeš venovať buď rodine, alebo aktivitám, ktoré ťa napĺňajú.

Si cestovateľ alebo rodinný typ? U nás môžeš získať až päť dní dovolenky nad rámec zákona na zaslúžené voľno. Navyše každý rok si môžeš vychutnať silvestrovské oslavy naplno, keďže ti 31. decembra ponúkame platené voľno. S nami si teda môžeš zariadiť svoj život podľa predstáv a prispôsobiť prácu svojej rodine, či obľúbeným aktivitám.

Dovolenka nad rámec zákona a flexibilný pracovný čas
Užívaj si voľno a načerpaj sily vďaka dovolenke navyše.

Kvalitu si ceníme

V msg life si ceníme prácu a nasadenie všetkých našich kolegov. Máme prepracovaný odmeňovací systém prémií a odmien, a preto tvoja snaha nezostane bez povšimnutia. Každoročné odmeny ťa potešia určite rovnako, ako aj osobnostné prémie za skvele odvedenú prácu.

Naši zamestnanci sú pre nás dôležití, ako nové talenty, tak aj dlhoroční kolegovia, ktorí odvádzajú kvalitnú prácu v našej firme už niekoľko rokov. Lojalitu si v našej firme veľmi vážime, a preto ponúkame dlhoročným zamestnancom odmenu za odpracované roky.

Bonusom pre teba bude aj príspevok na individuálne aktivity, ktorý je preplácaný štvrťročne a na svoje si prídu ako športovci, rodičia, tak napríklad aj milovníci kníh.

Prepracovaný odmeňovací systém
V msg life Slovakia máš možnosť získať aj rôzne finančné bonusy.

Napreduj s nami

Našim IT pracovníkom zabezpečujeme počas roka rôzne školenia, ktoré ich posúvajú ďalej nielen v pracovnej sfére. Rovnako sa zúčastňujú aj na konferenciách, akou je napríklad Hackerfest. Veríme, že investovať do talentov a nadšencov je win-win pre obe strany.

Podporujeme aj interné vzdelávanie a kolegov, ktorí sú ochotní sa o svoje vedomosti podeliť ďalej. Zaujímavé informácie sa preto dozvieš aj vďaka prednáškam od profíkov v odbore. Nakoľko sa naša firma venuje vývoju softvéru pre zahraničné spoločnosti, poskytneme ti aj online jazykové kurzy zadarmo. Konkrétne sú to lekcie nemeckého jazyka, ktorý navyše z polovice zahŕňame do pracovného času. Bonusom sú aj konverzácie v anglickom jazyku, kde môžeš oprášiť, či udržiavať doposiaľ dosiahnuté znalosti.

Interné a externé vzdelávanie zamestnancov
Využi viaceré možnosti vzdelávania a rozvoja v IT sfére.

Buď fit a relaxuj

Uvedomujeme si, že celodenná práca pri počítači, kódoch a testoch je náročná nielen na sústredenie, ale pre tvoj chrbát. U nás si môžeš oddýchnuť pri príjemnej relaxačnej masáži či fyzioterapii, alebo vybiť stres a zlepšiť kondičku v našej FITlandii.

Priamo v našich priestoroch máme vlastné fitness centrum s kardio, masážnou a power zónou. Prečítaj si o našej oddychovej zóne v článku.

Každý rok navyše absolvujeme týždeň zdravia, kedy pre teba máme pripravených plno aktivít. Počas pandémie sa z týždňa stal mesiac. Prečítaj si o ňom v článku Online mesiac zdravia.

Dôraz na psychickú a fyzickú pohodu pri práci v IT
V msg life Slovaki si môžeš zašportovať, alebo dopriať masáž.

Zabávaj sa spolu s nami

Bonusom na záver sú naše firemné akcie. Na tie sa môže tešiť už teraz. Každoročne organizujeme vianočný večierok, na ktorom sa skvele zabavíme až do rána. V lete pripravujeme letnú párty, kde si užiješ kopec zábavy aj s rodinnými príslušníkmi, na svoje si teda prídu tak dospeláci, ako aj deti.

Určite si prečítaj viac o našich teambuildingoch, ktoré absolvujeme niekoľkokrát do roka. Zažiješ s nami kopec adrenalínu a zábavy, za to ti ručíme. Zaujali ťa naše firemné benefity? Pozri si naše najnovšie pracovné ponuky.

Skvelé firemné akcie
Príď sa zabaviť so svojimi kolegami na naše firemné akcie.

 

Voľné pracovné ponuky

Potrebuješ viac informácií?

Zisti viac o našej spoločnosti alebo o voľných pracovných miestach. Napíš nám a pridaj sa do nášho tímu.