18
msg life SlovakiaBenefity

Čo ti ponúkame

Náš zamestnanecký program a benefity vnímame ako motiváciu, podporu a vďaku za tvoje pracovné nasadenie a snahu. Aby sme sa mohli venovať sústrediť na dôležité úlohy, potrebujeme sa v práci cítiť dobre. Veríme totiž, že základom silnej a úspešnej spoločnosti sú spokojní zamestnanci.

Pracovníkom ponúkame rovnováhu medzi pracovným a osobným životom

Lifestyle & zdravie

Kladieme veľký dôraz na zdravú rovnováhu medzi prácou, voľným časom a zdravím. U nás je samozrejmosťou flexibilná pracovná doba, dovolenka nad rámec zákona aj spoločné raňajky. Novinkou medzi našimi benefitmi je akcia Týždeň zdravia.

Zobraziť viac

Vzdelávanie & rast

Aby sme mohli flexibilne reagovať na nové výzvy, využívame široké možnosti ďalšieho vzdelávania: interné školenia, prednášky i semináre. Zúčastňujeme sa konferencií, jazykových aj odborných kurzov s možnosťou certifikácie.

Zobraziť viac
Vzdelanie podporuje náš pracovný aj osobnostný rast
Podporujeme zdravého ducha v zdravom tele

Šport & fitness

U nás nájdeš viac ako len pracovné stoly a ergonomické stoličky. Máme vlastnú firemnú telocvičňu - Fitlandiu a praktickú Bajkáreň na odloženie bicyklov. Okrem toho sa môžeš tešiť na pravidelné športové akcie.

Zobraziť viac

Relax & oddych

Potrebuješ chvíľu pre seba, načerpať nové sily alebo zahnať stres? K tvojej fyzickej aj duševnej rovnováhe prispejú relaxačné masáže. Kedykoľvek sa môžeš obrátiť na nášho fyzioterapeuta alebo využiť vonkajšiu oddychovú zónu.

Zobraziť viac
msg life Slovakia ti pomôže zahnať stres a zrelaxovať
V práci aj mimo nej sme jeden tím

Tímový duch

Máme skvelých kolegov, s ktorými zažiješ veľa zábavy v práci aj mimo nej. Pomôžu ti v priebehu celého zaškoľovacieho procesu. Nehľadíme na to, či si nováčik alebo senior, vzájomne sa posúvame vpred a úlohy zvládame ako tím.

Zobraziť viac

Finančné ohodnotenie

Oceníme tvoju snahu a kvalitne odvedenú prácu. Okrem motivujúceho systému odmeňovania sa môžeš tešiť aj vianočné prémie a preplatenie voľnočasových aktivít. Lojalitu si vážime a dlhoročným zamestnancom ponúkame zaujímavé bonusy.

Zobraziť viac
Ceníme si prácu našich zamestnancov

Aktuálne pracovné ponuky

Odoberaj informácie o nových pracovných ponukách