23

O spoločnosti msg life Slovakia

Sme špecialisti na vývoj inteligentných softvérových riešení pre poisťovne, banky či jednotlivé finančné produkty. Realizujeme technologické inovácie a vyvíjame softvér na mieru na základe potrieb a požiadaviek klienta.

Špecialisti na IT sektor

Sme softvérová spoločnosť

Sme IT spoločnosť a špecialisti na vývoj inteligentných softvérových riešení pre poisťovne. Každý podnikový informačný systém vyvíjame ako softvér na mieru na základe potrieb a požiadaviek zákazníka. Realizujeme technologické inovácie a trendy blízkej budúcnosti v oblasti poisťovníctva. Myslíme inovatívne od samotného vývoja softvéru až po jeho testovanie a implementáciu.

Nahliadni k nám
IT spoločnosť msg life Slovakia

Špecialisti na IT sektor

Vyvíjame informačné systémy

msg life Slovakia, dcérska spoločnosť nemeckej skupiny msg life Gruppe, spoločne s jej medzinárodnými partnermi vyvíja moderné podnikové informačné systémy a softvér na mieru, v ktorých spája strategické IT poradenstvo a odborné IT know-how.

Produkty
Práca na skvelých projektoch v IT

Špecialisti na IT sektor

Získaj stabilitu a výhody

Ponúkame voľné pracovné miesta a pracovné ponuky v IT. Našim zamestnancom poskytujeme možnosti kariérneho rastu, flexibilnú pracovnú dobu s možnosťou Home Office, atraktívne zamestnanecké benefity a príjemnú pracovnú atmosféru. Náš silný tím tvorí viac ako 230 zamestnancov na pobočkách v Bratislave, Žiline a v Košiciach.

Benefity
Ponuka práce a benefitov pre IT špecialistov

História msg life Slovakia

úspech tvoria ľudia

Spoznaj náš tím

Firemná kultúra msg life

Naše hodnoty

Zakladáme si na otvorenej komunikácii a priateľskej atmosfére. Našim zamestnancom vytvárame priestor na realizáciu svojich nových nápadov a kreatívnych riešení. Vieme, že majú svoje potreby, preto ich podporujeme, rešpektujeme a vytvárame im priestor na sebarealizáciu.

Kľúčom k nášmu úspechu sú spokojní zamestnanci. Preto im vytvárame čo najlepšie podmienky na prácu, dbáme na skutočný work-life balance, ponúkame možnosti na športové vyžitie a odreagovanie sa a organizujeme pravidelné teambuildingy (fotogaléria). Naším pracovným prostredím s oddychovou zónou prispievame k zdravej rovnováhe medzi prácou a súkromným životom.

Sme jeden tím a to je záruka nášho úspechu
Sme jeden tím a to je záruka nášho úspechu
Pracovným prostredím a atmosférou motivujeme zamestnancov k výkonom

Naša misia

Investujeme do našich zamestnancov. V rámci firemných benefitov ponúkame neobmedzené možnosti vzdelávania a osobnostného rastu, podporujeme nové inovatívne nápady a myslíme „out of the box“. Našim klientom ponúkame unikátne informačné systémy, softvér na mieru a IT poradenstvo. Naše IT know-how nás robí tým, čím sme: softvérovými špecialistami v oblasti poisťovníctva.

Budúcnosť závisí od toho, čo urobíme dnes. Robíme všetko preto, aby naše špičkové informačné technológie a rýchlo sa meniace inovatívne riešenia v rýchlo sa meniacom digitálnom svete zabezpečili našim klientom konkurenčnú výhodu a boli zárukou ich úspechu.

Sme jeden tím a to je záruka nášho úspechu