24

Oddychová zóna a relax v zamestnaní. Načerpaj nové sily

Sedavá kancelárska práca je náročná nielen pre našu chrbticu, ale aj psychickú pohodu. Vysoká miera sústredenosti či modré svetlo z displeja vyčerpáva naše telo aj myseľ. My v msg life Slovakia však myslíme na zdravie našich zamestnancov, a preto sme pre nich vytvorili oddychovú zónu v exteriéri, kde sa môžu zrelaxovať priamo počas pracovnej doby.

Šťastný a spokojný zamestnanec je zároveň aj kreatívny a produktívny pracovník. Túto rovnicu si plne uvedomujeme aj my v msg life Slovakia, a preto nezabúdame na zdravie a pohodu našich kolegov. Okrem pravidelných ovocných dní, masáží či útulného, ale slušne vybaveného fitka sme sa rozhodli vytvoriť tiež oddychovú zónu, ktorá našich zamestnancov vyláka na pár minút von od počítačov a užijú si tak dostatok slnečných lúčov a čerstvého vzduchu aj počas pracovnej doby.

Vhodná pre debatu i oddych osamote

Oddýchnuť si a načerpať novú inšpiráciu môžu v hojdacej sieti či pohodlných húpacích kreslách. Oddychová zóna msg life Slovakia je prispôsobená aj pre kávičkárov, ktorí si radi vychutnajú lahodnú, čerstvo praženú kávu mimo svojho pracoviska. Nachádza sa priamo za budovou, takže ju máme doslova na skok. Na novo vysadenom trávniku si môžu naši pracovníci pár minút poleňošiť a odreagovať sa s kolegami od práce, ktorá si často vyžaduje vysokú mieru koncentrácie.

V oddychovej zóne si môžu naši zamestnanci v pokoji vychutnať aj svoj obed na vonkajšom sedení alebo formou pikniku. Vďaka hojdacím kreslám si môžu v pokoji užiť  pár minút súkromia so svojou obľúbenou knižkou v ruke. Vyrušovať ich tu nebude ani nepríjemný dym z cigariet, ktoré sú v zóne zakázané. Kto má chuť, môže si dopriať aj krátku rozcvičku a ponaťahovať si svoje stuhnuté končatiny zo sedavej práce.

Skvelá káva v oddychovej zóne
Aj pár minút oddychu na vzduchu pomôže proti stresu.

Okrem relaxu máme miesto aj pre šport

Okrem oddychovej zóny sa môžu kolegovia odreagovať aj počas masáže, či už relaxačnej, alebo fyziomasáže, ktorú vykonávajú šikovní maséri ochotní vždy poradiť, ako sa lepšie starať o svoje telo.

Pravidelné masáže v msg life Slovakia
Masáže ti pomôžu s úľavou pri bolestiach chrbta.

Ak by sa však niekomu tento typ oddychu málil, vďaka nášmu fitku či MultiSport karte je možné doplniť endorfíny silovým či kardio tréningom, ktorý ti dobije energiu na ďalšie dni.

Telocvičňa v práci FITlandia
Zabehaj si na páse, alebo si zaboxuj v našej telocvični.

msg life Slovakia ponúka plno ďalších výhod. Každoročne organizujeme skvelý vianočný večierok a počas letných mesiacov radi splavujeme divokú rieku. Naši zamestnanci si radi užívajú aj adrenalín, preto si doprajeme i firemný laser tag či závody na elektrokárach.

V zimných mesiacoch zase radi posilníme svoju kondíciu hokejovým tréningom, aby sme na jar zvládli letné výlety na bicykloch. Ak ťa zaujali naše firemné benefity a rád by si sa stal súčasťou našej spoločnosti, pozri si naše najnovšie pracovné ponuky.

Voľné pracovné ponuky

Potrebuješ viac informácií?

Zisti viac o našej spoločnosti alebo o voľných pracovných miestach. Napíš nám a pridaj sa do nášho tímu.