24

Ako prebieha proces výberu zamestnancov v msg life Slovakia

„Zaujala ťa otvorená pracovná pozícia v msg life Slovakia? Ak spĺňaš naše požiadavky a my spĺňame tie tvoje, nečakaj a ozvi sa nám.“ hovorí HR manažérka Veronika. Výberový proces uchádzačov o prácu má niekoľko krokov a môže sa mierne líšiť v závislosti od pozície. Ak ťa zaujíma, ako proces prebieha, čítaj ďalej.

Daj nám o sebe vedieť

Pošli nám svoj životopis ako prílohu ku kontaktnému formuláru. Pripoj čokoľvek, čo nás presvedčí o tom, že ťa potrebujeme – tvoje osobné údaje sú u nás v bezpečí. Prijatie žiadosti obratom potvrdíme e-mailom.

Objavíme ťa

Ak spĺňaš naše podmienky, buď na telefóne. Zavoláme ti, spýtame sa niekoľko doplňujúcich otázok a dohodneme si termín osobného stretnutia či online pohovoru. Prosíme ťa o trpezlivosť, určite na teba nezabudneme.

Výberový proces

Naša spoločnosť ponúka rôznorodé pracovné pozície, z tohto dôvodu sa môže odlišovať aj samotný výberový proces. O všetkom ťa v predstihu informujeme a budeš presne vedieť, na čo sa pripraviť.

Osobné stretnutie / online pohovor

Na osobnom stretnutí alebo počas online pohovoru máš možnosť presvedčiť nás, že si ideálny kandidát. Zároveň si overíš, či sme rovnako ideálni my pre teba a či pracovná pozícia napĺňa tvoje predstavy. Už teraz sa na teba tešíme!

Spätná väzba

Zostaneme s tebou v kontakte aj po osobnom alebo online pohovore a dáme ti konštruktívny feedback v každej fáze výberového procesu. Oceníme tvoju snahu a urobíme všetko preto, aby ťa táto skúsenosť posunula vpred.

Gratulujeme ti!

Ak si sa dostal až sem, zmluva je na ceste. Po vzájomnej dohode určíme termín nástupu. Čakajú na teba ochotní kolegovia, ktorí ti vysvetlia všetko potrebné a nájdu si na teba čas vždy, keď budeš potrebovať pomoc.

Pozri si aktuálne pracovné ponuky v msg life Slovakia a pridaj sa do nášho tímu.

Voľné pracovné ponuky

Potrebuješ viac informácií?

Zisti viac o našej spoločnosti alebo o voľných pracovných miestach. Napíš nám a pridaj sa do nášho tímu.