24

Hľadáme IT talent s nemčinou. Naštartuj s nami svoju kariéru v IT

Náš tím tvorí už viac ako 200 kolegov a neustále sa rozrastáme. Medzi otvorené pozície patria aktuálne developeri, testeri a projektoví manažéri. Vieme, že niekedy je náročné vybrať si ideálnu pracovnú pozíciu. Aby sme ti rozhodovanie uľahčili, prihlásiť sa môžeš aj na pozíciu Talent. Stačí, ak nám pošleš životopis, odprezentuješ, na čo máš nadanie, a ak to bude možné, prispôsobíme ti ponuku na mieru.

Nemecký jazyk je základ

Si talent v oblasti IT alebo poisťovníctva a k tomu ovládaš nemecký jazyk na komunikačnej úrovni? Potom tu je veľká pravdepodobnosť, že skvelo zapadneš do nášho tímu. Predstavíme ti konkrétnu ponuku z našich otvorených pozícií, na ktorú by si bol vhodným kandidátom. Keď však objavíme tvoj talent na niečo špeciálne, radi ti vytvoríme pracovné miesto upravené na mieru priamo pre teba.

Nemčinu u nás budeš potrebovať takmer dennodenne, preto je schopnosť aktívne komunikovať v nemeckom jazyku jedným z dôležitých predpokladov. Ak však cítiš, že máš v tejto oblasti medzery, vieme ti poskytnúť priestor na zlepšovanie sa prostredníctvom našich jazykových kurzov, ktoré absolvuješ počas pracovnej doby. Ideálne však je, ak si v minulosti nemčinu používal a potrebuješ si ju len znova pripomenúť.

Každodenná komunikácia v nemeckom jazyku
U nás ťa čaká každodenná komunikácia v nemeckom jazyku.

S nami sa v IT nestratíš

Odštartuj s nami kariéru v IT ako IT talent s nemeckým jazykom alebo IT talent s anglickým jazykom a získaj cenné skúsenosti a schopnosti, ktoré môžeš ďalej zúročiť. Predchádzajúce technické skúsenosti sú u nás výhodou, nie sú však nevyhnutné pre každú pozíciu. Plusom určite bude, ak už pri prvom kontakte s nami prejavíš nadšenie a záujem. Ten sa odráža aj vo všeobecných teoretických IT znalostiach alebo ovládaní jednoduchších technológií. Pre zaškoľovanie je dôležitá schopnosť rýchlo porozumieť problematike. Potenciál pre vstup do IT sveta spočíva v silnom analytickom myslení.

Predchádzajúca skúsenosť v oblasti poisťovníctva nie je u nás pri väčšine pozícií podmienkou. Určite sa však s touto oblasťou budeš, viac alebo menej, stretávať, keďže našimi klientmi sú popredné poisťovne ako napríklad Axa, Generali či Aegon. Dôležitá je najmä ochota a schopnosť zorientovať sa aj v tejto problematike. Skúsenosť alebo aspoň teoretické znalosti životného či neživotného poistenia sú v zaškoľovanom procese výhodou predovšetkým pre teba samotného.

Analytické myslenie a IT segment
Analytické myslenie je základom pre vstup do IT sveta.

Záujem, motivácia, potenciál a zodpovednosť

Do práce chodíme radi a to, čo robíme, nás napĺňa. To je zároveň jedným zo základných predpokladov úspešného uchádzača. Motivácia napredovať je dôležitým faktorom, na ktorý sa zameriavame už vo výberovom procese. Ak k práci pristupuješ s prirodzeným záujmom, rýchlo sa tvoje nastavenie odrazí aj na výsledkoch. Takýto prístup vedie v konečnom dôsledku k obojstrannej spokojnosti – teba ako zamestnanca a nás ako zamestnávateľa. Motivovať ťa bude aj prístup rovnako nastavených kolegov. Príjemná atmosféra ťa tak doslova vtiahne a naštartuje tvoj skrytý potenciál.

Zo skúsenosti vieme, že tvoja osobnosť a smerovanie sú to, na čom sa dá stavať. To najdôležitejšie máš v sebe. Všetko ostatné sú len nástroje. Preto radi pomôžeme objaviť tvoj skrytý talent. Urob teda maximum pre to, aby si nám odprezentoval, čo v tebe je. Začni s prípravou životopisu, vďaka ktorému tvoj talent ľahko rozpoznáme. Zdvorilosť v kombinácii s otvorenosťou sú potrebné pre tímovú spoluprácu. Ak ti nie sú cudzie, máš príležitosť prejaviť ich už od začiatku výberového procesu. Musíme sa na teba vedieť spoľahnúť, preto sa nezaobídeš ani bez určitej miery samostatnosti a zodpovednosti.

Príjemná atmosféra v kolektíve msg life Slovakia
Príjemnú atmosféru v msg life Slovakia tvoria najmä naši milí kolegovia.

Voľné pracovné ponuky

Potrebuješ viac informácií?

Zisti viac o našej spoločnosti alebo o voľných pracovných miestach. Napíš nám a pridaj sa do nášho tímu.