23

Hľadá sa Business IT konzultant: Analýzy, vývoj konceptu aj testovanie softvéru

Každý, kto pracuje vo vývojárskej spoločnosti, pozná tú obrovskú priepasť medzi softvérovými vývojármi a zákazníkmi. My v msg life Slovakia preto hľadáme niekoho, kto túto medzeru vyplní. Úlohou Business IT Consultanta bude okrem iného aj vytváranie odborných konceptov a detailných zadaní, ktoré „ušijú” softvér na mieru požiadavkám klienta.

Vyvinúť použiteľný a praktický softvér je métou pre každého vývojára. Vytvoriť však program, ktorý bude zároveň aj „user friendly“, je už o čosi náročnejšie. Najmä vtedy, keď sú očakávania klienta na jednej strane a práca vývojárskeho tímu na strane druhej. Tento komunikačný šum, ku ktorému dochádza v mnohých  spoločnostiach, sa snažíme eliminovať. Práve preto hľadáme vhodných kandidátov do našich pobočiek v Bratislave, v Žiline a v Košiciach na pozíciu Business IT Consultant a Business IT Consultant / migrácia v oblasti životného poistenia.

Čo bude tvojou úlohou?

Úlohou Business IT Konzultanta bude okrem úzkej spolupráce s vývojárskym tímom aj komunikácia a poskytovanie poradenstva našim zákazníkom. Úspešný kandidát bude mať možnosť viesť školenia, prezentácie či workshopy, ktoré klientom priblížia, ako narábať so systémom na správu zmlúv životného poistenia msg life.

Ešte predtým, ako sa softvér predstaví zákazníkovi, bude potrebné ho aj otestovať. Business IT Consultant by mal byť preto schopný vcítiť sa do potrieb klienta a analyzovať, čo treba na projekte ešte pred jeho odovzdaním vylepšiť. Kandidát by mal rovnako vedieť reagovať na otázky produkcie a orientovať sa v obchodných procesoch, procese integrácie či napojení softvéru na príbuzné systémy klienta.

Business Consultant v msg Life slovakia
Prezentácie a workshopy sú nevyhnutnou súčasťou pracovnej pozície.

Nevyhnutné požiadavky

Vzhľadom na zahraničnú orientáciu našej spoločnosti sú pre pozíciu Business Consultanta potrebné/dôležité jazykové znalosti, tie sú však pre jednotlivé pobočky rozdielne. Dôvodom je nasadenie kandidátov na projekty pre rôznych zákazníkov.

  • Bratislava: požadujeme znalosť nemeckého jazyka na úrovni B2  alebo znalosť anglického jazyka na úrovni B2 a znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2
  • Žilina a Košice: požadujeme znalosť nemeckého jazyka na úrovni B2-C1.

Rovnako dôležité je vzdelanie v oblasti matematiky, informatiky či poisťovníctva alebo príbuzných odborov na úrovni strednej alebo vysokej školy. Požadované sú aj znalosti a pracovné skúsenosti na pozícii Business Consultanta alebo tri a viac ročné skúsenosti s testovaním softvéru či poisťovníctvom. Vítaný je aj vzťah k IT oblasti.

Čo navyše získaš?

Okrem pravidelného finančného ohodnotenia spoločnosť msg life Slovakia ponúka svojim zamestnancom aj ročné a osobnostné prémie a odmeny pre dlhoročných pracovníkov.  Samozrejmosťou je aj flexibilná pracovná doba počas celého roka či päť dní dovolenky nad rámec zákona. Na konci roka sa navyše nášmu tímu radi poďakujeme dňom plateného voľna.

Spoločnosť ponúka aj veľa nefinančných benefitov. Medzi ne patrí napríklad štvrťročný príspevok na individuálne aktivity, rôzne IT školenia a online jazykové kurzy zadarmo či Multisport karta, ktorá ťa udrží vo forme. Spoločnosť zamestnancom v Bratislave ponúka aj vlastné fitness centrum, pravidelnú ponuku masáží, oddychovú zónu v exteriéri pobočky, teambuildingy, skvelé letné párty a vianočné večierky. Viac o firemných benefitoch sa dozvieš na stránke Kariéra.


Sedí tento popis práve na teba, alebo ťa zaujala pracovná náplň? Pozri si naše pracovné ponuky na pozíciu Business IT konzultant.

Voľné pracovné ponuky

Potrebuješ viac informácií?

Zisti viac o našej spoločnosti alebo o voľných pracovných miestach. Napíš nám a pridaj sa do nášho tímu.