20
msg life SlovakiaPopisy pozíciíPopis práce Koordinátora odstraňovania chýb

Popis práce Koordinátora odstraňovania chýb

Zaujíma ťa agilný vývoj softvéru, bavia ťa náročné úlohy a chceš pracovať v priateľskom a dobre fungujúcom projektovom tíme? Ponúkame ti stabilné pracovné miesto, možnosti ďalšieho rastu, dobrú perspektívu aj adekvátne finančné ohodnotenie. Naša spoločnosť vyvíja softvér, ktorý pomáha poisťovacím expertom vo viac ako 30 krajinách sveta zvládnuť výzvy digitalizácie a modernizovať ich aplikácie.

Hľadáme zodpovedných a kreatívnych Koordinátorov odstraňovania chýb, ktorí chcú s nami spoločne rásť. Koordinátor odstraňovania chýb je nenahraditeľným členov našich projektových tímov. Prerozdeľuje, priorizuje a koordinuje nahlásené chyby a požiadavky, a nemalou mierou tak prispieva k tomu, aby boli nahlásené problémy čo najskôr vyriešené. Projekty, na ktorých spolupracuje, ponúkajú každý deň nové zaujímavé výzvy a úlohy, preto táto pracovná pozícia rozhodne nie je monotónna.

Popis pozície Koordinátora odstraňovania chýb

Čo bude tvojou úlohou?

Koordinátor odstraňovania chýb má na starosti správu a administráciu nahlásených chýb, plánovanie a sledovanie priebehu ich riešenia a komunikáciu s projektovým tímom.

Svojou prácou sa budeš významnou mierou podieľať na odhaľovaní rizík, ktoré by mohli ovplyvniť kvalitu a stabilitu nášho softvéru. Môžeš sa tešiť na úzku spoluprácu s medzinárodným tímom odborníkov, medzi ktorými sú naši testeri, vývojári a prídeš do kontaktu aj s projektovými manažérmi.

Tvojou primárnou úlohou bude:

 • cielene plánovať, kontrolovať a koordinovať procesy opráv chýb,
 • starať sa o správu chybových hlásení alebo požiadaviek na zmeny v softvéri Jira,
 • monitorovať systém, ktorý slúži na správu chýb či tvorbu reportov. 

Pri práci na tejto pozícii uplatníš agilné metódy riadenia softvéru, čo znamená, že tvojou veľkou prednosťou bude schopnosť pružne reagovať na aktuálne zmeny a overovať stabilitu systémov.  Budeš zodpovedný za plánovanie, organizovanie aj dohľad nad pravidelnými dodávkami, ktoré budeš kontinuálne aktualizovať našim verným zákazníkom. Mal by si zvládnuť aj optimalizáciu procesov pri správe chýb a požiadaviek na akúkoľvek zmenu a review konceptov a špecifikácií, ako aj samostatné prevedenie softvérových testov.

Čo očakávame

Podmienkou na prijatie uchádzača je úspešne ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské štúdium. Viac ako tvoj diplom nás však zaujíma, či máš:

 • znalosť bežných testovacích metód a nástrojov, ako je certifikácia ISTQB,
 • dobré znalosti SQL na analýzu a manipuláciu s testovacími dátami,
 • skúsenosti s nástrojmi ako napríklad Jira, Selenium, git či Eclipse.

Predpoklady úspešného kandidáta

Ideálny kandidát na pozíciu koordinátora odstraňovania chýb by mal mať veľmi dobré zručnosti v oblasti analýzy a riešenia problémov a tiež schopnosť rýchlo sa zorientovať aj v náročnejších technických témach. Disponuje analytickým myslením a flexibilitou. Je vybavený výbornými komunikačnými a organizačnými schopnosťami. Na tieto osobnostné predpoklady prihliadame pri pozícii koordinátora viac ako na vysokoškolský titul. Či už máš ukončenú strednú alebo vysokú školu v odbore IT, ekonómia alebo v príbuzných odboroch, toto je naša základná požiadavka.

Hľadáme kolegu, ktorý je:

 • rodený tímový hráč
 • nebojí sa výziev,
 • bude dôsledný,
 • je pozorný a trpezlivý detailista,
 • má motiváciu zabezpečiť čo najlepšiu kvalitu a stabilitu nášho softvéru.

Rovnako uvítame vynikajúce konštruktívne myslenie a schopnosť rýchlo sa zorientovať aj v náročnejších témach. Nevyhnutné sú elementárne technické znalosti a praktické skúsenosti s programovacími jazykmi Java a C++.

Keďže pracujeme v medzinárodnom tíme, ktorý riadi materská spoločnosť so sídlom v Nemecku, od kandidátov vyžadujeme výbornú znalosť nemčiny, a to slovom aj písmom (minimálne úroveň B2). Výhodou je tiež znalosť anglického jazyka. Ak potrebuješ svoje jazykové schopnosti obnoviť, vieme ťa podporiť prostredníctvom odborných kurzov.

Vývoj výkonného a precízneho softvéru v msg life Slovakia

 • Medzi naše súčasné výzvy patrí digitálna transformácia, optimalizácia zákazníckych skúseností a vývoj zákaznícky orientovaných aplikácií. Našou víziou je nastaviť softvérový štandard na poisťovacom trhu.
 • Náš softvér sa dá charakterizovať ako platformovo nezávislá modulárna aplikácia. Má vysoký stabilný výkon pri veľkom počte používateľov a vyznačuje sa vysokou flexibilitou z hľadiska koncepcie, ako aj z hľadiska modifikácie pre potreby zákazníkov. 
 • Naše skúsenosti z oblasti projektového manažmentu a procesov šitých na mieru pri vývoji nášho softvéru počítame na desaťročia. Staň sa súčasťou nášho tímu, profituj z našich skúseností a know-how.
 • Žijeme inováciami – pomôž nám ďalej rozvíjať našu modernú architektúru s orientáciou na budúcnosť a nastav spolu s nami softvérový štandard na poistnom trhu.
 • Ak ťa zaujímajú nové technológie, avšak nie si odborníkom v každej tematickej oblasti, budeme spolu s tebou neustále rozširovať tvoje profesionálne zameranie a záujmy. O prácu u nás sa môžeš uchádzať, aj keď zatiaľ neovládaš všetky uvedené technológie excelentne.
 • Pre tvoj štart v msg life máme pripravený komplexný zaškoľovací program v trvaní niekoľkých týždňov, ktorý je založený na praktickej práci priamo na reálnych projektoch. Našou najväčšou prednosťou je spolupracujúci tím, v ktorom si kolegovia navzájom poradia a pomôžu.

Pracovné prostredie

Snažíme sa o vytvorenie príjemného pracovného prostredia, ktoré splní tvoje očakávania od pozície koordinátora odstraňovania chýb. Záleží nám na pohodovej atmosfére, kvalitnom vzdelaní, oddychu a prémiovom ohodnotení našich zamestnancov.

Naše projektové tímy sa skladajú z vývojárov softvéru, testerov softvérových aplikácií, konzultantov, analytikov, matematikov a projektových manažérov, ktorí úzko spolupracujú na rôznych projektoch.

Staráme sa nielen o vytvorenie príjemného pracovného prostredia, ale tiež ponúkame bohatý zamestnanecký program a množstvo benefitov, ktoré podporujú telo i ducha našich zamestnancov.

V msg life Slovakia vytvárame príjemné pracovné prostredie a tiež ponúkame bohatý zamestnanecký program a množstvo benefitov, ktoré podporujú telo i ducha našich zamestnancov.

V msg life Slovakia si tvoju prácu ceníme. Máme motivujúci odmeňovací a prémiový systém, výkonnostné, mimoriadne aj vianočné prémie. Pre dlhoročných zamestnancov máme tiež atraktívny vernostný program.

Budeš úzko spolupracovať s našimi zákazníkmi, ktorými sú najmä nemecké spoločnosti pôsobiace na poistnom trhu, a spoločne budete hľadať najlepšie riešenia pre ich každodennú prácu.

Podporujeme tvoj pracovný, ale aj osobný rast. U nás môžeš absolvovať kurzy nemeckého a anglického jazyka, zaujímavé školenia a prezentácie, alebo mať prístup do našej rozsiahlej online databázy.

Aktuálne otvorené ponuky

Momentálne pre popis pozície nemáme žiadnu konkrétnu pracovnú ponuku, ale ak si myslíš, že máš talent a bol by si prínosom pre náš tím, neváhaj a ozvi sa nám. Radi sa s tebou stretneme osobne alebo online a dozvieme sa o tebe viac.

Odoberaj informácie o nových pracovných ponukách