25

Pošli nám svoj životopis a získaj nástupný bonus už od 2500 €

nástupný bonus už od 2500 €

IT Test Manager

Pracovná ponuka Test manager formou Home Office

Kľúčové znalosti

Pracovné skúsenosti v oblasti test manažmentu, nemecký jazyk (B2)

Ponuka práce IT Test Managera je vhodná pre šikovného kolegu, ktorý bude viesť, koordinovať a motivovať testovacie tímy.

Mám záujem Odporuč známemu
Home Office/Office

Práca z domu

Nemecký jazyk

Nemecký jazyk na úrovni B2.

Od 2500 € brutto + pravidelné prémie

Konkrétna výška platu závisí od znalostí a skúseností a je výsledkom vzájomnej dohody.

TPP
Živnosť

Forma úväzku podľa vzájomných preferencií a dohody.

Úlohy pre IT Test Managera

  • Vedenie, koordinácia a motivácia testovacích tímov.
  • Sledovanie priebehu procesu testovania a jeho priebežné vyhodnocovanie, sledovanie napĺňania stanovených cieľov, reporting za testovanie.
  • Úzka spolupráca s analytikmi, vývojom, produkt ownermi a všetkými na projekte zainteresovanými stranami.
  • Navrhovanie testovacích plánov, dohliadanie na písanie testovacích prípadov, testovacích skriptov a definovanie business scenárov.
  • Rozvíjanie a implementácia stratégii testovania softvéru a integrovaných riešení pre potreby klientov.
  • Podieľanie sa na štandardizácii testovacích nástrojov, testovacích rámcov a testovacích procesov na zvýšenie úspor nákladov.
  • Prispôsobovanie prístupu v testovaní podľa potrieb, predvídanie rizík a prioritizácia testovacích aktivít.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje IT Test Manager

  • XML
  • SQL
  • Jira
  • Java
  • Selenium
  • Confluence
  • Office 365

Požiadavky pre pracovnú pozíciu IT Test Managera

  • Niekoľkoročné pracovné skúsenosti v oblasti test manažmentu, zastrešovanie stratégií testovania.
  • Praktické skúsenosti s testovaním, znalosť širokej škály technológií a skúsenosti s testovacími nástrojmi (ako napr. Selenium, Java).
  • Všeobecný prehľad v IT oblasti a znalosť procesu vývoja softvéru, znalosť agilných metodík.
  • Ideálne skúsenosti z oblasti poisťovníctva.
  • ISTQB certifikácia výhodou.
  • Plynulá nemčina (B2 a vyššie).
  • Dobré komunikačné zručnosti, schopnosť plánovať a riadiť.
  • Nebáť sa urobiť neobľúbené rozhodnutia, umenie motivovať tím k precíznej práci, schopnosti riešenia problémov.

Naša ponuka pre pracovnú pozíciu IT Test Managera

  • Nadštandardný plat, pravidelné výkonnostné a mimoriadne prémie + každý rok možnosť vianočnej prémie až do výšky 13. platu.
  • Možnosť práce z kancelárie v Bratislave alebo home office podľa dohôd.
  • Kvalitné interné aj externé vzdelávanie, jazykové kurzy na pracovisku i nákup odbornej literatúry podľa vlastnej preferencie.
  • Príjemná pracovná atmosféra s profesionálnym a priateľským tímom kolegov.

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Zamestnancov si vážime, a preto ich pravidelne motivujeme výkonnostnými a mimoriadnymi prémiami, ako aj možnosťou získať bonus vo výške 13. platu.

Vďaka striedaniu office s homeoffice, podporujeme zdravú rovnováhu medzi prácou a súkromím. Pri riešení problémov uprednostňujeme dialóg pred nariadeniami.

Zriadili sme firemné fitnes, poskytujeme pravidelné masáže, Sick day, podporu počas dlhodobej PN, kartu MultiSport a organizujeme prednášky o zdraví.

Na dočerpanie síl využívame bonus voľno navyše za každý odpracovaný rok. Po 5 rokoch tak môžeš každoročne čerpať až 30 dní dovolenky + Silvestrovské voľno.

Odborné zaškolenia, kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení, jazykové kurzy na pracovisku aj nákup odbornej literatúry.

Ovocím, zdravým občerstvením, kvalitnou kávou, čajmi a nápojmi, firemnými obedmi aj štedrým príspevkom na stravu sa snažíme podporovať zdravie zamestnancov.

Vzájomné vzťahy upevňujeme pri stolnom futbale, laser tagu, jazde na motokárach a splave rieky. Organizujeme aj vianočnú i letnú párty aj posedenia pri dobrom jedle.

Aj keď sme medzinárodný tím, cítiť u nás neformálnu, rodinnú atmosféru, otvorenosť, ústretovosť a možnosť vyjadriť svoj názor či zohľadniť individuálne potreby.

Všetky benefity

Pridaj sa k nám

      Atraktívny plat a prémie

      Home office a flexi pracovný čas

      Podpora zdravia

      Dovolenka a voľno

      Kariérny rast a vzdelávanie

      Teambuildingové aktivity

      Občerstvenie a stravné lístky

      Firemná kultúra

      Práca Test managera v msg life Slovakia

      DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

      Viac o práci IT Test Manager

      Práca test manager je o zodpovednosti za riadenie a stratégie testov na viacerých veľkých IT projektoch v oblasti poisťovníctva so zameraním na DACH región (Nemecko, Švajčiarsko a Rakúsko)

      Každodenné riadenie automatizácie testovania a výkonnosti testov. Plánovanie, vykonávanie a vyhodnocovanie procesu testovania či už na úrovni celého projektu, alebo v rámci testovacieho tímu. Komunikácia s kolegami z projektu ako fachberaterov, IT testerov, Java programátorov, integrátorov, projektových managerov.

      Popis pracovnej pozície

      MOHLI BY ŤA ZAUJÍMAŤ

      Aktuálne otvorené pracovné ponuky