23

Pošli nám svoj životopis a získaj nástupný bonus už od 2 500 €

nástupný bonus už od 2 500 €

IT Test Manager

Nástupný bonus

už od 2 500 €

Mzda: od 2500 € brutto

Odmeny: Štedré prémie

Forma úväzku: TPP/Živnosť

Forma práce: Home Office/Office

Miesto práce: Bratislava

Termín nástupu: ASAP

Nástupný bonus

už od 2 500 €

Kľúčové znalosti

 • Pracovné skúsenosti v oblasti test manažmentu
 • Nemecký jazyk – stredne pokročilý (B2)

Úlohy pre IT test manažéra

 • Vedenie, koordinácia a motivácia testovacích tímov.
 • Sledovanie priebehu procesu testovania a jeho priebežné vyhodnocovanie, sledovanie napĺňania stanovených cieľov, reporting za testovanie.
 • Úzka spolupráca s analytikmi, vývojom, produkt ownermi a všetkými stranami zainteresovanými na projekte.
 • Navrhovanie testovacích plánov, dohliadanie na písanie testovacích prípadov, testovacích skriptov a definovanie business scenárov.
 • Rozvíjanie a implementácia stratégií testovania softvéru a integrovaných riešení pre potreby klientov.
 • Podieľanie sa na štandardizácii testovacích nástrojov, testovacích rámcov a testovacích procesov na zvýšenie úspor nákladov.
 • Prispôsobovanie prístupu v testovaní podľa potrieb, predvídanie rizík a priorizácia testovacích aktivít.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje IT Test Manager

 • XML
 • SQL
 • Jira
 • Java
 • Selenium
 • Confluence
 • Office 365

Požiadavky pre pracovnú pozíciu test manažéra

 • Niekoľkoročné pracovné skúsenosti v oblasti test manažmentu, zastrešovanie stratégií testovania.
 • Praktické skúsenosti s testovaním, znalosť širokej škály technológií a skúsenosti s testovacími nástrojmi (ako napr. Selenium, Java).
 • Všeobecný prehľad v IT oblasti a znalosť procesu vývoja softvéru i agilných metodík.
 • Ideálne skúsenosti z oblasti poisťovníctva.
 • ISTQB certifikácia výhodou.
 • Plynulá nemčina (B2 a vyššie).
 • Dobré komunikačné zručnosti, schopnosť plánovať a riadiť.
 • Nebáť sa urobiť neobľúbené rozhodnutia, umenie motivovať tím k precíznej práci, schopnosti riešenia problémov.

Naša ponuka pre pracovnú pozíciu Software Test Manager

 • Nadštandardný plat, pravidelné výkonnostné a mimoriadne prémie + každý rok možnosť vianočnej prémie až do výšky 13. platu.
 • Možnosť práce z kancelárie v Bratislave alebo Home Office podľa dohody.
 • Kvalitné interné aj externé vzdelávanie, jazykové kurzy na pracovisku i nákup odbornej literatúry podľa vlastnej preferencie.
 • Príjemná pracovná atmosféra s profesionálnym a priateľským tímom kolegov.

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Home office a flexi pracovný čas

Atraktívny plat a prémie

Občerstvenie a stravné lístky

Podpora zdravia

Dovolenka a voľno

Kariérny rast a vzdelávanie

Firemná kultúra

Teambuildingové aktivity

Pozri všetkých 70 benefitov

FAQ

Otázky a odpovede

The Expert Test Manager zodpovedá za riadenie testovacích tímov a sledovanie, ako aj priebežné vyhodnocovanie testovacieho procesu pomocou Selenium IDE či Javy. Má na starosti Selenium testing a Java testy prostredníctvom vybraného test management tool a zabezpečuje taktiež mock Java test a Selenium mock test pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov testovania.

Pre prácu ISTQB Certified Tester Advanced Level Test Manager budeš potrebovať niekoľkoročné profesionálne skúsenosti s test managementom a so zastrešovaním testovacích stratégií. Výhodou je ISTQB Test Manager Certification, no v prípade potreby ti vieme zabezpečiť ISTQB Test Manager Training, ktorý posunie tvoje Test Manager skills na novú úroveň. V kurze obdržíš ISTQB Test Manager syllabus a všetky potrebné informácie, aby si bol pripravený na ISTQB Test Manager mock exam a všetky možné ISTQB Test Manager questions.

IT analytik sa pri svojej práci nezaobíde bez skúseností v oblasti test manažmentu a jazykových znalostí z nemeckého jazyka minimálne na úrovni B2. Pokiaľ si trúfaš na IT Test Manager jobs a nerobí ti problém ISTQB Test Manager exam ani Test Manager ISTQB dumps, pošli nám svoje premakané Test Manager CV alebo Test Manager LinkedIn a pracuj v poprednej IT spoločnosti na ISTQB Test Manager mock test.

Test Manager plat závisí od viacerých faktorov, a to vrátane predchádzajúcich pracovných skúseností a nadobudnutých znalostí z testovacích procesov a ISTQB Advanced Level Test Manager Training. U nás ti ponúkame nadpriemerný plat a k tomu navyše aj nástupný bonus vo výške už od 2 500 €, štedré prémie a firemné benefity, z ktorých sa ti zakrúti hlava.

Pracovná ponuka ISTQB Advanced Level Test Manager umožňuje prácu z domu na Home Office a z našej krásnej kancelárie v Bratislave. Test Manager jobs Remote formou u nás momentálne neobsadzujeme. Je tak na tebe, ktorá ti bude najviac vyhovovať a na ktorej sa dohodneš so svojím priamym nadriadeným.

Na to, aby si zodpovedal našej Test Manager description musíš spĺňať niekoľko požiadaviek. Hľadáme testera, ktorý má skúsenosti v oblasti test managementu, vie, za aké Test Manager tasks nesie zodpovednosť a ISTQB Advanced Test Manager Book má preštudovanú od začiatku až do konca. Očakávame, že sa nezľakneš žiadnych ISTQB Test Manager dumps a že budeš vedieť, ktorú Test Manager tool využiť pri testovaní.

Programovanie a vývoj v Java

Interpretovaný jazyk Java je objektovo orientovaný programovací jazyk na vysokej úrovni. Vďaka jeho vysokej využiteľnosti a prenosnosti je programovanie v Java mimoriadne rozšírené, dokonca i mimo IT sektor. Java programovanie sa teší veľkej obľube aj u nás v msg life Slovakia. Ak máš chuť rozvíjať svoje programátorské skills, staň sa členom nášho tímu.

Priemerný plat pre pozíciu IT manažéra sa pohybuje od 1 564 €, pričom vyšplhať sa môže až na 5 062 €, čím sa zaraďuje medzi najlepšie platené pracovné pozície. Keďže ide o veľké platové rozmedzie, pri každom inzeráte uvádzame výšku „od“. Ak si ale dobrý test analytik a vyznáš sa v test managemente, plat je niečo, o čo sa určite nemusíš obávať. U nás navyše po nástupe získaš aj nástupný bonus vo výške prvej mzdy a mnoho ďalších lákavých firemných benefitov.

Jazyk Java predstavuje univerzálny programovací jazyk, ktorý môžeš využiť na programovanie takmer všetkého. Či už sa zaujímaš o vývoj softvérových, webových alebo mobilných aplikácií a stránok, či umelú inteligenciu, programovací jazyk Java sa ti zaručene oplatí vedieť. Je bezplatný, pomerne jednoduchý a znalosti Java programovania si vyžaduje aj práca IT test manažéra.

Staň sa súčasťou nášho tímu a posuň svoje znalosti z oblasti test manažmentu na novú úroveň. Pracovná pozícia Test Manager ISTQB ti otvorí dvere do sveta msg life Slovakia a umožní pracovať na medzinárodných IT projektoch v oblasti životného, neživotného a zdravotného poistenia. Okrem kvalitného zaškolenia v podobe ISTQB Advanced Level Test Manager Training ťa čakajú atraktívny plat a možnosť získania certifikátov, ako aj absolvovania školení, ktoré zdokonalia tvoje skills.

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Chceš sa dozvedieť viac o Test Manager job description?

Práca Test managera v msg life Slovakia

Práca Test Manager je o zodpovednosti za riadenie a stratégie testov na viacerých veľkých IT projektoch v oblasti poisťovníctva so zameraním na DACH región (Nemecko, Švajčiarsko a Rakúsko). ISTQB Test Manager zabezpečuje každodenné riadenie automatizácie testovania a výkonnosti testov, ako Selenium test či Java unit test IT.

Na starosti budeš mať aj plánovanie, vykonávanie a vyhodnocovanie procesu testovania pomocou test management tools či už na úrovni celého projektu, alebo v rámci testovacieho tímu. Spolupracovať budeš s kolegami z projektu, ako sú fachberateri, IT testeri, Java programátori, integrátori a projektoví manažéri. Test Manager Remote jobs momentálne neponúkame.

Popis pracovnej pozície
Daj nám o sebe vedieť