15

IT talent s nemeckým jazykom

Získaj u nás

množstvo benefitov

Mzda: od 1300 € brutto

Odmeny: Štedré benefity

Forma úväzku: TPP/Živnosť

Forma práce: Home Office/Office

Miesto práce: Bratislava/Žilina/Košice

Kľúčové znalosti

  • IT afinita
  • Analytické myslenie
  • Chuť neustále sa učiť nové veci
  • Nemecký jazyk – stredne pokročilý (B2)

Úlohy pre IT talent s nemeckým jazykom

  • Pracovná náplň vytvorená na mieru podľa tvojich schopností a typu pracovnej pozície.
  • Analýza zákazníckych požiadaviek.
  • Práca java programátora alebo softvér developera.
  • IT consulting alebo riadenie projektov a zvyšovanie kvality produktov.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje IT talent s nemeckým jazykom

  • SQL, XML
  • Jira
  • Confluence
  • Office 365
  • Teams Collaboration

Požiadavky pre pracovnú pozíciu IT talent s nemeckým jazykom

  • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa, ideálne v oblasti poisťovníctva, matematiky alebo v príbuzných odboroch.
  • Komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku (na úrovni B2).
  • Záujem o oblasť neživotného poistenia.
  • Prax v poisťovníctve alebo predchádzajúce skúsenosti s testovaním softvéru sú vítané.
  • Zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilita, samostatnosť a presnosť.

Naša ponuka pre IT talent s nemeckým jazykom

  • Príjemná pracovná atmosféra s profesionálnym a priateľským tímom kolegov.
  • Atraktívne finančné ohodnotenie, motivujúce odmeny a prémie.
  • Možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu.
  • Systém zaujímavých zamestnaneckých benefitov v oblasti zdravia, vzdelávania a oddychu.
  • Možnosť práce z domu alebo z kancelárie v Bratislave, Košiciach či Žiline podľa dohody.

Atraktívne benefity

Atraktívny plat a prémie

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Chceš vedieť viac o pozícii Talent?

Práca v IT java developer msg life Slovakia

Spoločnosť msg life Slovakia združuje vo svojich tímoch skúsených odborníkov z oblasti IT developmentu, ale aj mladé talenty, ktoré sa neboja získať nové skúsenosti v praxi a rásť spolu s našimi klientmi. Si náš Talent s nemeckým jazykom? Používaj nemecký jazyk v IT. Ak máš skúsenosti so software developmentom, nemecký jazyk ti nerobí problém a zaujímaš sa o oblasť neživotného poistenia. Pracovať na pozícii software developer je skvelá príležitosť, ako naštartovať svoju kariéru a riešiť IT nemecky.

Spoznaj našu firemnú kultúru, pracovné prostredie, ľudí, ktorí sa podieľajú na inovatívnych softvérových riešeniach, ako aj celý rad zamestnaneckých benefitov, vďaka ktorým dokážeme pracovať spokojne a efektívne. Staň sa členom v IT vývoji softvérových technológií v poisťovníctve a rozvíjaj svoje zručnosti v Java programovaní. Čaká ťa IT vývoj a práca v nemeckom jazyku a vývoj softvéru oblasti inovatívneho poisťovníctva.

Popis pracovnej pozície
Daj nám o sebe vedieť