21

Pošli nám svoj životopis a získaj nástupný bonus už od 3000 €

nástupný bonus už od 3000 €

Software Architect (Java/Spring/Cloud Services/DevOps)

Nástupný bonus

už od 3000 €

Mzda: od 3000 € brutto

Odmeny: Štedré benefity

Forma úväzku: TPP/Živnosť/Skrátený úväzok (min 80 %)

Forma práce: Home Office/Office, Full Remote

Miesto práce: Bratislava/Žilina/Košice

  • Praktické skúsenosti s modernými metódami vývoja softvéru, technológiami a vývojovými nástrojmi
  • Nemecký jazyk – stredne pokročilý (B2) alebo anglický jazyk – stredne pokročilý (B2)

Úlohy pre Software Architecta

  • Vývoj na budúcnosť orientovaných a na mieru šitých priemyselných riešení založených na inovatívnych a moderných technológiách vo veľkých IT projektoch.
  • Tvorba sofistikovaných konceptov a ich následná implementácia do „Proof of concept“, vývoja produktov a zákazníckych projektov a ich prezentácia v akvizíciách a predbežných štúdiách.
  • Navrhovanie našich vývojových metód a nástrojov, ako aj našich Build a Rollout-procesov a zavádzania, podpora pre tímy a zákazníkov pri používaní nových metód a nástrojov.
  • Preberanie zodpovednosti za technický projektový manažment alebo softvérovú architektúru.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje Software Architect

  • Java, Spring, Cloud Services, Kubernetes, DevOps

Požiadavky pre pracovnú pozíciu Software Architecta

  • Veľmi dobré praktické skúsenosti s modernými metódami vývoja softvéru, technológiami a vývojovými nástrojmi.
  • Dobré skúsenosti s vývojom aplikácií alebo poradenstvom v oblasti architektúry a integrácie.
  • Vynikajúce znalosti jazyka Java a hĺbkové know-how v open-source prostrediach s Continuous Build a Deploymentom na Kubernetes.
  • Ideálne úspešne ukončené VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa.
  • Aktívna úroveň anglického alebo nemeckého jazyka (B2 a vyššie), nemecký jazyk výhodou.

Naša ponuka pre Software Architecta

  • Atraktívne finančné ohodnotenie, motivujúce odmeny a prémie.

Atraktívne benefity

Atraktívny plat a prémie

Pozri všetkých 70 benefitov

FAQ

Otázky a odpovede

Software Architect náplň práce pozostáva z vývoja inovatívnych softvérových riešení na mieru, tvorby a následnej implementácie sofistikovaných konceptov, ako aj preberania zodpovednosti za technický projektový manažment alebo softvérovú architektúru.

Pracovná pozícia softvérový architekt s technológiou Java si vyžaduje veľmi dobré praktické skúsenosti s modernými metódami vývoja softvéru, technológiami, vývojovými nástrojmi a dobré skúsenosti s vývojom aplikácií alebo poradenstvom v oblasti architektúry. Výhodou sú jazykové znalosti z nemeckého jazyka.

Ako softvérový architect musíš mať vynikajúce znalosti z Java programovania a vyznať sa v open-source prostrediach s Continuous Build a Deploymentom na Kubernetes. Taktiež požadujeme ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka aspoň na úrovni B2.

Software Architect plat závisí od viacerých aspektov vrátane pracovných skúseností a nadobudnutých znalostí. U nás ti ponúkame nadpriemerný plat a k tomu navyše aj nástupný bonus vo výške už od 3 000 €, štedré prémie a firemné benefity, z ktorých sa ti zakrúti hlava.

Ponuka práce softvérový architekt Home Office umožňuje – rovnako ako Full Remote a prácu z našej krásnej kancelárie v Bratislave, Žiline alebo Košiciach. Je tak na tebe, ktorá forma ti bude najviac vyhovovať a na ktorej sa dohodneš so svojím priamym nadriadeným.

Hľadáme skúseného SW architekta s vynikajúcimi znalosťami Java jazyka a hĺbkovými know-how v open-source prostrediach, o ktoré sa nebojí podeliť. Ak máš skúsenosti s modernými metódami vývoja softvéru, technológiami a vývojovými nástrojmi, vieš, čo je Spring framework a ako efektívne zozbierať Spring data, si náš človek.

Programovanie a vývoj v Java

Interpretovaný jazyk Java je objektovo orientovaný programovací jazyk na vysokej úrovni. Vďaka jeho vysokej využiteľnosti a prenosnosti je programovanie v Java mimoriadne rozšírené, dokonca i mimo IT sektor. Java programovanie sa teší veľkej obľube aj u nás v msg life Slovakia, takže ak máš chuť rozvíjať svoje programátorské skills, zisti viac o softvérový architekt práca a staň sa členom nášho tímu.

Priemerný plat IT architekta sa pohybuje od 2 191 € do 5 184 €, čím sa zaraďuje medzi najlepšie platené IT jobs. Keďže ide o veľké platové rozmedzie, pri každom inzeráte uvádzame výšku „od“. Všetko záleží od predstáv oboch strán a vzájomnej dohody na pohovore. Ak si ale dobrý softvérový architekt, plat je určite niečo, o čo sa nemusíš obávať. U nás navyše po nástupe získaš aj nástupný bonus vo výške prvej mzdy a mnoho ďalších lákavých firemných benefitov.

Jazyk Java predstavuje univerzálny programovací jazyk, ktorý môžeš využiť na programovanie takmer všetkého. Či už sa zaujímaš o vývoj softvérových, webových alebo mobilných aplikácií a stránok, či umelú inteligenciu, programovací jazyk Java sa ti zaručene oplatí vedieť. Je bezplatný, pomerne jednoduchý a Java programovanie na vynikajúcej úrovni vyžaduje aj pracovná ponuka SW Architect.

Staň sa súčasťou nášho tímu a posuň svoje znalosti z Java programovania na novú úroveň. Pozícia softvérový architekt s technológiou Java ti otvorí dvere do sveta msg life Slovakia a umožní pracovať na medzinárodných IT projektoch v oblasti životného, neživotného a zdravotného poistenia. Okrem kvalitného zaškolenia ťa čakajú atraktívny Software Architect plat a možnosť získania certifikátov, ako aj absolvovania školení, ktoré zdokonalia tvoje programátorské skills.

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Chceš sa dozvedieť viac o Software Architect práca?

Práca Software Architect (Java/Spring/Cloud Services/DevOps)

Vyznáš sa v DevOps, Java, Spring alebo Cloud Services a tvoja láska pre agilný vývoj nepozná hraníc? V msg life Slovakia môžeš svoje znalosti využiť pri práci SW Architect priamo v praxi a tiež ich konzultovať s odborným tímom developerov.

Sme poprednou IT spoločnosťou a zameriavame sa na vývoj inovatívnych a na mieru šitých informačných systémov a softvérových riešení, ktoré sú pridanou hodnotou nielen pre našich zákazníkov, ale aj kolegov. Ak sa chceš podieľať na tvorbe sofistikovaných konceptov našich vyvíjaných produktov, prečítaj si viac o pozícii software architekt.

Popis pracovnej pozície
Daj nám o sebe vedieť