18

Popis pracovných pozícií

Si nadšenec IT technológií, tímový hráč a máš chuť na sebe pracovať? Potom si v msg life Slovakia na správnom mieste. Naše tímy developerov, konzultantov, testerov, projekt manažérov, integrátorov a koordinátorov majú výborné technické know-how, sú zvedaví, inovatívni a svedomití. A kým chceš byť v msg life Slovakia TY?

Náš tím

My v msg life Slovakia chceme byť vždy o kúsok lepší ako tí ostatní. Bok po boku u nás pracujú softvéroví profesionáli, guru-administrátori, manažérske talenty i organizační umelci. Sme pestrá zmes osobností a profesií, ale jedno máme spoločné: navzájom sa podporujeme a inšpirujeme a všetci ťaháme za jeden povraz.

Viac o tíme

Zuzka

Office manager projektového riadenia

Lukáš

Test manager

Michal

Scrum master

Náš tím

Ľudia sú to najhodnotnejšie, čo v našej spoločnosti máme. Práve vďaka ich talentu a zručnostiam dokážeme úspešne plniť svoje úlohy a držať krok s medzinárodnými pracovnými štandardmi. Tešia sa na teba tvoji budúci kolegovia v projektových tímoch.

Zuzka

Office manager projektového riadenia

Lukáš

Test manager

Michal

Scrum master

Nájdi svoje m(i)esto

Si hrdý východniar, žiješ v hlavnom meste, alebo máš blízko k „Perle na Váhu”? Vyber si jednu z našich pobočiek a objav voľné
pozície vo svojom okolí. Pracovné príležitosti vytvárame v Bratislave, Košiciach i Žiline.

Odoberaj informácie o nových pracovných ponukách