23

Popis pracovných pozícií

Si nadšenec IT technológií, zvedavý tímový hráč a máš chuť na sebe pracovať? Zaraď sa medzi našich developerov, konzultantov, testerov, projekt manažérov, integrátorov a koordinátorov a naštartuj svoju IT kariéru.

Ako u nás funguje výberový proces?

Zaujala ťa pracovná ponuka v msg life Slovakia? Ak spĺňaš naše požiadavky a my zas tie tvoje, nečakaj a ozvi sa nám. Prevedieme ťa výberovým procesom, poskytneme ti spätnú väzbu a zostaneme s tebou v kontakte od začiatku až do konca. Už teraz sa na teba tešíme!

1

krok

daj nám o sebe vedieť

2

krok

objavíme ťa

3

krok

VÝBEROVÝ PROCES

4

krok

PRACOVNÝ POHOVOR

5

krok

SPÄTNÁ VÄZBA

6

krok

GRATULUJEME TI

1Daj nám o sebe vedieť

Pošli nám svoj životopis ako prílohu ku kontaktnému formuláru. Pripoj čokoľvek, čo nás presvedčí o tom, že ťa potrebujeme. Tvoje osobné údaje sú u nás v bezpečí. Prijatie žiadosti obratom potvrdíme e‑mailom.

2Objavíme ťa

Ak spĺňaš podmienky pracovnej ponuky, buď na telefóne. Zavoláme ti, spýtame sa niekoľko doplňujúcich otázok a dohodneme si termín osobného stretnutia či online pohovoru. Prosíme ťa o trpezlivosť, určite na teba nezabudneme.

3Výberový proces

Naša spoločnosť msg life Slovakia ponúka rôznorodé pracovné pozície, z tohto dôvodu sa môže odlišovať aj samotný výberový proces. O všetkom ťa v predstihu informujeme a budeš presne vedieť, na čo sa pripraviť.

4Pracovný pohovor

Na osobnom stretnutí alebo počas online pohovoru máš možnosť presvedčiť nás, že si ideálny kandidát. Zároveň si overíš, či sme rovnako ideálni my pre teba a či pracovná pozícia napĺňa tvoje predstavy.

5Spätná väzba

Zostaneme s tebou v kontakte aj po osobnom alebo online pohovore a dáme ti konštruktívny feedback v každej fáze výberového procesu. Oceníme tvoju snahu a urobíme všetko preto, aby ťa táto skúsenosť posunula vpred.

6Gratulujeme ti

Ak si sa dostal až sem, zmluva je na ceste. Po vzájomnej dohode určíme termín nástupu. Čakajú na teba ochotní kolegovia, ktorí ti vysvetlia všetko potrebné a nájdu si na teba čas vždy, keď budeš potrebovať pomoc.