20
msg life SlovakiaPracovná ponukaKonzultant IT tester – poisťovníctvo

Konzultant IT tester – poisťovníctvo

Miesto vykonávania práce

Home Office/Office Práca z domu alebo v kancelárii v BA, ZA, KE podľa dohody.

Forma práce

Trvalý pracovný pomer
Živnosť

Mzdové podmienky

1 400 € brutto + pravidelné prémie Konkrétna výška mzdy závisí od znalostí a skúseností a je výsledkom vzájomnej dohody.

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk

Minimálne úroveň B2.

Naša ponuka pre Konzultanta IT testera

  • Stabilné zamestnanie, dlhodobá spolupráca a možnosti kariérneho rastu v oblasti IT developmentu, finančníctva a poisťovníctva.
  • Práca pre popredné poisťovne, ako napríklad AXA, UNIQA, R+V, AEGON, Generali, ERGO a ďalšie.
  • Firemná kultúra, ktorá je založená na priateľskom a neformálnom prostredí.
  • Motivujúce finančné ohodnotenie, pravidelné výkonnostné a ďalšie prémie + 13. plat.
  • Systém zaujímavých zamestnaneckých benefitov pre zdravie, vzdelávanie, oddych, možnosti teambuildingov.
  • Možnosť čiastočnej práce na home office.

Požiadavky pre vybranú pracovnú pozíciu

  • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa.
  • Veľmi dobré komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku (úroveň B2).
  • Základy SQL a XML.
  • Prax v poisťovníctve, praktická znalosť poistných produktov a práce s poistným informačným systémom sú výhodou.
  • Chuť neustále sa vzdelávať.
  • Ochota absolvovať pracovné cesty do zahraničia (zaškolenie v Bratislave a v Nemecku).
  • Samostatnosť, presnosť a zodpovednosť.

Úlohy pre Konzultanta IT testera

  • Samostatné vedenie a zodpovednosť za projekty v oblasti testovania poistných produktov – vykonávanie funkcie na pozícii SAP konzultant či junior consultant.
  • Koordinovanie procesu software testovania.
  • Samostatná príprava odborných funkčných testov, vytváranie test cases.
  • Podpora a poradenstvo v odborných otázkach pre kolegov, prípadne zákazníkov.
  • Komunikácia s ostatnými testermi a vývojármi z materskej spoločnosti v Nemecku, ako aj s členmi slovenského vývojového tímu.
  • Vedenie zákazníkov počas procesu testovania a zavádzania našich produktov.

Technológie a nástroje, s ktorými pracujeme

  • SQL, XML
  • Jira
  • Confluence
  • Office 365
  • Teams Collaboration

Mám záujem

Zdieľaj pozíciu

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Zamestnancov si vážime, a preto ich pravidelne motivujeme výkonnostnými a mimoriadnymi prémiami, ako aj možnosťou získať bonus vo výške 13. platu.

Vďaka striedaniu office s homeoffice, podporujeme zdravú rovnováhu medzi prácou a súkromím. Pri riešení problémov uprednostňujeme dialóg pred nariadeniami.

Zriadili sme firemné fitnes, poskytujeme pravidelné masáže, Sick day, podporu počas dlhodobej PN, kartu MultiSport a organizujeme prednášky o zdraví.

Na dočerpanie síl využívame bonus voľno navyše za každý odpracovaný rok. Po 5 rokoch tak môžeš každoročne čerpať až 30 dní dovolenky + Silvestrovské voľno.

Odborné zaškolenia, kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení, jazykové kurzy na pracovisku aj nákup odbornej literatúry.

Ovocím, zdravým občerstvením, kvalitnou kávou, čajmi a nápojmi, firemnými obedmi aj štedrým príspevkom na stravu sa snažíme podporovať zdravie zamestnancov.

Vzájomné vzťahy upevňujeme pri stolnom futbale, laser tagu, jazde na motokárach a splave rieky. Organizujeme aj vianočnú i letnú párty aj posedenia pri dobrom jedle.

Aj keď sme medzinárodný tím, cítiť u nás neformálnu, rodinnú atmosféru, otvorenosť, ústretovosť a možnosť vyjadriť svoj názor či zohľadniť individuálne potreby.

Všetky benefity

Pridaj sa k nám

      Atraktívny plat a prémie

      Home office a flexi pracovný čas

      Podpora zdravia

      Dovolenka a voľno

      Kariérny rast a vzdelávanie

      Teambuildingové aktivity

      Občerstvenie a stravné lístky

      Firemná kultúra

      Pracovná ponuka konzultant IT tester pre poisťovníctvo formou Home Office

      DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

      Chceš vedieť viac o pozícii Konzultant IT tester?

      IT konzultant a tester softvérových aplikácií v jednej osobe koordinuje proces testovania, prípravu odborných, funkčných a automatických testov a poskytuje IT consulting a odbornú podporu kolegom aj zákazníkom. Si náš IT tester aplikácií, ak ťa baví software testing, máš záujem o inovácie v poisťovníctve a ovládaš základy SQL a XML.

      IT tester v msg life Slovakia sa môže stať každý, kto má skúsenosti s prácou v poisťovníctve a zároveň ho láka stať sa súčasťou inovatívnych projektov pre vývoj softvérových riešení v oblasti poisťovníctva. Poskytuj svoje náhľady na softvér v rámci IT consultingu a testuj moderné softvérové aplikácie. Prines inovácie ako IT konzultant pre poisťovníctvo. Práca IT konzultanta je tu pre každého nadšenca informačných technológií.

      Popis pracovnej pozície

      MOHLI BY ŤA ZAUJÍMAŤ

      Aktuálne otvorené pracovné ponuky