23

IT tester konzultant pre poisťovníctvo

Ponuka práce IT konzultant pre testovanie softvéru

Kľúčové znalosti

Dobrá znalosť nemeckého jazyka, záujem o oblasť IT a poisťovníctva, chuť neustále sa vzdelávať

Pracovná ponuka IT tester konzultant ti umožní podieľať sa na zaujímavých projektoch v msg life Slovakia. Tvojou primárnou úlohou pri práci testera bude samostatne riadiť projekty v oblasti testovania softvéru poistných produktov, pripravovať odborné funkčné testy a poskytovať odborné poradenstvo pre kolegov a zákazníkov.

Mám záujem Odporuč známemu
Home Office/Office

Práca z domu

Nemecký jazyk

Minimálne úroveň B2.

Od 1 400 € brutto + pravidelné prémie

Konkrétna výška platu závisí od znalostí a skúseností a je výsledkom vzájomnej dohody.

TPP
Živnosť

Forma úväzku podľa vzájomných preferencií a dohody.

Úlohy pre IT testera konzultanta pre poisťovníctvo

  • Koordinovanie procesu software testovania.
  • Samostatná príprava odborných funkčných testov, vytváranie test cases.
  • Podpora a poradenstvo v odborných otázkach pre kolegov, prípadne zákazníkov.
  • Komunikácia s ostatnými testermi a vývojármi z materskej spoločnosti v Nemecku, ako aj s členmi slovenského vývojového tímu.
  • Vedenie zákazníkov počas procesu testovania a zavádzania našich produktov.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje IT tester konzultant pre poisťovníctvo

  • SQL, XML
  • Jira
  • Confluence
  • Office 365
  • Teams Collaboration

Požiadavky pre pracovnú pozíciu IT tester konzultant pre poisťovníctvo

  • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa.
  • Veľmi dobré komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku (úroveň B2).
  • Základy SQL a XML.
  • Prax v poisťovníctve, praktická znalosť poistných produktov a práce s poistným informačným systémom sú výhodou.
  • Chuť neustále sa vzdelávať.
  • Ochota absolvovať pracovné cesty do zahraničia (zaškolenie v Bratislave a v Nemecku).
  • Samostatnosť, presnosť a zodpovednosť.

Naša ponuka pre IT testera konzultanta pre poisťovníctvo

  • Stabilné zamestnanie, dlhodobá spolupráca a možnosti kariérneho rastu v oblasti IT developmentu, finančníctva a poisťovníctva.
  • Práca pre popredné poisťovne, ako napríklad AXA, UNIQA, R+V, AEGON, Generali, ERGO a ďalšie.
  • Firemná kultúra, ktorá je založená na priateľskom a neformálnom prostredí.
  • Motivujúce finančné ohodnotenie, pravidelné výkonnostné a ďalšie prémie + 13. plat.
  • Systém zaujímavých zamestnaneckých benefitov pre zdravie, vzdelávanie, oddych, možnosti teambuildingov.
  • Možnosť čiastočnej práce na home office.

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Zamestnancov si vážime, a preto ich pravidelne motivujeme výkonnostnými a mimoriadnymi prémiami, ako aj možnosťou získať bonus vo výške 13. platu.

Vďaka striedaniu office s homeoffice, podporujeme zdravú rovnováhu medzi prácou a súkromím. Pri riešení problémov uprednostňujeme dialóg pred nariadeniami.

Zriadili sme firemné fitnes, poskytujeme pravidelné masáže, Sick day, podporu počas dlhodobej PN, kartu MultiSport a organizujeme prednášky o zdraví.

Na dočerpanie síl využívame bonus voľno navyše za každý odpracovaný rok. Po 5 rokoch tak môžeš každoročne čerpať až 30 dní dovolenky + Silvestrovské voľno.

Odborné zaškolenia, kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení, jazykové kurzy na pracovisku aj nákup odbornej literatúry.

Ovocím, zdravým občerstvením, kvalitnou kávou, čajmi a nápojmi, firemnými obedmi aj štedrým príspevkom na stravu sa snažíme podporovať zdravie zamestnancov.

Vzájomné vzťahy upevňujeme pri stolnom futbale, laser tagu, jazde na motokárach a splave rieky. Organizujeme aj vianočnú i letnú párty aj posedenia pri dobrom jedle.

Aj keď sme medzinárodný tím, cítiť u nás neformálnu, rodinnú atmosféru, otvorenosť, ústretovosť a možnosť vyjadriť svoj názor či zohľadniť individuálne potreby.

Všetky benefity

Pridaj sa k nám

      Atraktívny plat a prémie

      Home office a flexi pracovný čas

      Podpora zdravia

      Dovolenka a voľno

      Kariérny rast a vzdelávanie

      Teambuildingové aktivity

      Občerstvenie a stravné lístky

      Firemná kultúra

      DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

      Chceš vedieť viac o pozícii Konzultant IT tester?

      IT tester a konzultant softvérových aplikácií v jednej osobe koordinuje proces testovania, prípravu odborných, funkčných a automatických testov a poskytuje IT consulting a odbornú podporu kolegom aj zákazníkom. Si náš IT tester aplikácií, ak ťa baví software testing, máš záujem o inovácie v poisťovníctve a ovládaš základy SQL a XML.

      IT tester v msg life Slovakia sa môže stať každý, kto má skúsenosti s prácou v poisťovníctve a zároveň ho láka stať sa súčasťou inovatívnych projektov pre vývoj a testovanie softvéru v oblasti poisťovníctva. Poskytuj svoje náhľady na softvér v rámci IT consultingu a testuj moderné softvérové aplikácie. Prines inovácie ako IT konzultant pre poisťovníctvo. Hľadáme IT testerov s nemčinou, práca IT testera konzultanta je tu pre každého nadšenca informačných technológií.

      Popis pracovnej pozície

      MOHLI BY ŤA ZAUJÍMAŤ

      Aktuálne otvorené pracovné ponuky