23

Pošli nám svoj životopis a získaj nástupný bonus už od 2600 €

nástupný bonus už od 2600 €

Java programátor senior

Nástupný bonus

už od 2600 €

Mzda: od 2600 € brutto

Odmeny: Štedré prémie

Forma úväzku: TPP/Skrátený úväzok/Živnosť

Forma práce: Home Office/Office, Full Remote

Miesto práce: Bratislava/Žilina/Košice

Termín nástupu: ASAP

Nástupný bonus

už od 2600 €

Kľúčové znalosti

 • Programovanie v Jave senior
 • Skúsenosti s Jenkins, Docker, Kubernetes
 • Anglický jazyk – stredne pokročilý (B2)

Úlohy pre Java programátora seniora

 • Analýza požiadaviek, návrh a agilný vývoj softvérových riešení v oblasti životného, neživotného a zdravotného poistenia, ako i rôznych podporných systémov (Partner, Billing).
 • Opravy chýb, Code Reviews a implementácia unit či regresných testov.
 • Tvorba a aktualizácia technickej i business dokumentácie.
 • CI/CD

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje Java programátor senior

 • Java 8, Java 11, Spring, Maven, Websphere, JBoss, Jenkins, Docker, Kubernetes, SOAP/REST Webservices, Cloud
 • Databázy: DB2, Oracle, PostgreSQL
 • Static code analysis: SonarQube
 • Vývojové prostredie: Eclipse, OS Windows, GIT (Bitbucket)
 • Spolupráca: Jira, Confluence, Office 365, Teams Collaboration

Požiadavky pre pracovnú pozíciu Java programátor senior

 • Viacročné profesionálne pracovné skúsenosti s programovaním v jazyku Java fulltime minimálne 5 rokov.
 • Schopnosť pracovať v medzinárodnom agilnom tíme, samostatnosť, presnosť, zodpovednosť.
 • Chuť učiť sa, vysoká miera osobnej iniciatívy a orientácia na riešenie.
 • Výhodou je skúsenosť s vývojom softvéru pre poisťovnícky sektor a komunikácia v oboch jazykoch (anglický aj nemecký).

Naša ponuka pre Java programátora seniora

 • Nadštandardný plat, pravidelné výkonnostné a mimoriadne prémie + každý rok možnosť vianočnej prémie až do výšky 13. platu.
 • Skúsený tím programátorov, ktorý ťa podporí pri riešení zložitých úloh.
 • Možnosť získania certifikátov a absolvovania školení, jazykové kurzy na pracovisku i nákup odbornej literatúry podľa vlastnej preferencie.
 • Flexibilný pracovný čas a možnosť čiastočného Home Office.
 • Dlhodobý stabilný pracovný pomer, finančnú istotu a prácu pre najväčšie poisťovne, ako napr. AXA, UNIQA, R+V, AEGON, Generali a ERGO.

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Home office a flexi pracovný čas

Atraktívny plat a prémie

Občerstvenie a stravné lístky

Podpora zdravia

Dovolenka a voľno

Kariérny rast a vzdelávanie

Firemná kultúra

Teambuildingové aktivity

Pozri všetkých 70 benefitov

FAQ

Otázky a odpovede

Java developer senior zabezpečuje analýzu požiadaviek, návrh a agilný vývoj softvérových riešení v oblasti životného, neživotného a zdravotného poistenia. Senior programátor je okrem toho zodpovedný za opravu chýb, realizuje Code Reviews a implementáciu testov, ako aj tvorbu a aktualizáciu dokumentácie. Práca senior java programátora síce patrí medzi pokročilé, job senior java vývojára však v msg life Slovakia ponúka stále nové výzvy a kariérne možnosti napredovania.

Pracovná ponuka senior java software developer je určená pre pokročilých programátorov. Senior Java developer jobs si vyžaduje viacročné profesionálne pracovné skúsenosti s programovaním v jazyku Java full-time, a to minimálne 5 rokov. Java program rovnako ako software development musíš mať v malíčku, pričom výhodou je skúsenosť s vývojom softvéru pre poisťovnícky sektor. Pracovná ponuka Java programátor je preto určená naozajstným odborníkom na Javu.

Práca programátora v Java na seniorskej pozícii je dynamická a mimoriadne zaujímavá, no vyžaduje si tiež samostatnosť, zodpovednosť a presnosť. Očakávame, že ako developer Java ovládaš program Java na úrovni senior a anglický jazyk minimálne na úrovni B2. Taktiež by si mal mať skúsenosti s Jenkins, Docker a Kubernetes. Práca senior java software developer tak preverí tvoje znalosti a doplní mnohé ďalšie!

Senior java developer plat závisí od viacerých faktorov, ako sú napríklad profesionálne pracovné skúsenosti či zručnosti. U nás ti ponúkame nadpriemerný software developers plat a k tomu navyše aj nástupný bonus už od 2 600 €, pravidelné prémie a firemné benefity, z ktorých sa ti zakrúti hlava.

Pracovná ponuka senior Java vývojár umožňuje, aby naši programátori pracovali na Home Office, Full Remote i z našich kancelárií v Bratislave, Žiline alebo Košiciach. Je tak na tebe, ktorá forma práce ti bude najviac vyhovovať a na ktorej sa dohodneš so svojím priamym nadriadeným.

Hľadáme programátora, ktorý sa nezľakne práce v medzinárodnom agilnom tíme, ovláda angličtinu a má niekoľkoročné pracovné skúsenosti s Java programovaním. Ak chceš, aby tvoja kariéra Java programátor napredovala, prezri si voľné pracovné miesta senior Java vývojár a pošli nám svoje senior Java developer CV.

Programovanie a vývoj v Java

Interpretovaný jazyk Java je objektovo orientovaný programovací jazyk na vysokej úrovni. Vďaka jeho vysokej využiteľnosti a prenosnosti je programovanie v Java mimoriadne rozšírené, dokonca i mimo IT sektor. Java programovanie sa teší veľkej obľube aj u nás v msg life Slovakia, takže ak máš chuť rozvíjať svoje programátorské skills, zisti viac o ponuke práce senior Java vývojár, pozri si naše voľné pracovné miesta senior Java programátor a staň sa členom developerského tímu.

Ponuka práce Senior java vývojár so sebou prináša mnoho výhod. Je všeobecne známe, že Java senior developer jobs patria medzi najlepšie zarábajúce IT zamestnania na trhu. Práca programátor ponúka v priemere plat vo výške 2 400 €, pričom ako senior Java vývojár si môžeš zarobiť až 3 500 € v závislosti od skúseností a zručností. V msg life Slovakia ťa okrem nadštandardného platu a pravidelných prémií čaká aj nástupný bonus od 2 600 €.

Jazyk Java predstavuje univerzálny programovací jazyk, ktorý môžeš využiť na programovanie takmer všetkého. Či už sa zaujímaš o vývoj softvérových, webových alebo mobilných aplikácií a stránok, či umelú inteligenciu, programovací jazyk Java sa ti zaručene oplatí vedieť. Je bezplatný, pomerne jednoduchý a Java programovanie požaduje aj pracovná ponuka senior Java programátor.

Staň sa súčasťou nášho tímu vývojárov a posuň svoje znalosti z Java programovania na novú úroveň. Ponuka práce senior Java programátor ti otvorí dvere do sveta msg life Slovakia a umožní pracovať na medzinárodných IT projektoch v oblasti životného, neživotného a zdravotného poistenia. Okrem kvalitného zaškolenia ťa čaká možnosť získania certifikátov a absolvovania školení, ktoré zdokonalia tvoje programátorské skills. Job senior java programátor ťa tak môže kariérne posunúť zase o kus vpred.

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Čo obnáša práca senior Java programátor?

Tiež si rád prečítaš odborné články, napríklad k téme DevOps, agilný vývoj alebo Cloud? Pracovná ponuka senior Java software developer v msg life Slovakia ti umožní tieto vedomosti využiť v praxi a tiež ich konzultovať s odborným tímom programátorov ako náš nový senior Java vývojár so zameraním na poisťovníctvo. Pošli nám tvoje Java senior developer CV alebo tvoj senior Java developer LinkedIn a staň sa jedným z nás.

Vyvíjame informačné systémy a softvérové riešenia, ktoré sú pridanou hodnotou nielen pre našich zákazníkov, ale aj kolegov. Každodennú rutinu nahrádzame automatizáciou procesov, Scrum robíme poctivo a Reviews berieme vážne. Radi veci analyzujeme v tíme a ako software engineer budeš spolupracovať napríklad aj s IT testerom špecialistom pre automatizáciu. Bratislava, Žilina i Košice ponúkajú veľa jobov v IT pre senior java development engineer part-time i full-time. Firmy sa vedia prispôsobiť aj typu práce, takže môžeš pracovať ako senior Java developer Remote či v office. Obľúbená je tiež Java developer práca z domu. Prečítaj si viac o job senior Java programátor.

Popis pracovnej pozície
Daj nám o sebe vedieť