23

IT tester junior – študent

Získaj u nás

množstvo benefitov

Mzda: od 560 € brutto

Odmeny: Štedré prémie

Forma úväzku: Brigádnická dohoda/Skrátený úväzok

Forma práce: Home Office/Office

Miesto práce: Bratislava/Žilina/Košice

Termín nástupu: ASAP

Získaj u nás

množstvo benefitov

Kľúčové znalosti

 • Záujem o oblasť IT a poisťovníctva
 • Chuť neustále sa vzdelávať
 • Nemecký jazyk – mierne pokročilý (B1) a anglický jazyk – stredne pokročilý (B2)

Úlohy pre junior IT testera

 • Samostatné vykonávanie automatizovaných testov na základe podkladov od kolegov – zahŕňa vytváranie, spúšťanie a vyhodnocovanie testov pomocou našich interných nástrojov.
 • Práca so skriptami (Shell, Windows Script).
 • Príprava testovacieho prostredia.
 • Práca v menšom medzinárodnom tíme.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje IT tester junior – študent

 • MS Teams, MS Outlook, Office 365
 • Jira, Zephyr Scale
 • SQL Developer

Požiadavky pre pracovnú pozíciu junior tester

 • Študent vysokej školy.
 • Analytické a logické myslenie, samostatnosť a precíznosť.
 • Nemecký jazyk na úrovni aspoň B1 a ochota učiť sa, anglický jazyk na úrovni B2.
 • Skúsenosť s testovaním (manuálnym alebo automatizovaným) a SQL vítaná, ale nie je podmienkou.
 • Očakávaný počet odpracovaných hodín je 80 hodín mesačne.
 • Práca minimálne trikrát do týždňa.

Naša ponuka pre IT testera juniora – študenta

 • Práca pre popredné poisťovne, ako napríklad AXA, UNIQA, R+V, AEGON, Generali, ERGO a ďalšie.
 • Firemná kultúra, ktorá je založená na priateľskom a neformálnom prostredí.
 • Systém zaujímavých zamestnaneckých benefitov pre zdravie, vzdelávanie, oddych, možnosti teambuildingov.

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Home office a flexi pracovný čas

Atraktívny plat a prémie

Občerstvenie a stravné lístky

Podpora zdravia

Dovolenka a voľno

Kariérny rast a vzdelávanie

Firemná kultúra

Teambuildingové aktivity

Pozri všetkých 70 benefitov

FAQ

Otázky a odpovede

IT tester junior – študent má na starosti realizáciu automatizovaných testov pod vedením skúsených testerov. Okrem toho pracuje so skriptami, pripravuje Zephyr Scale test plan, ako aj testovacie prostredie pre Zephyr Scale test cycle.

Pokiaľ ide o predošlé profesionálne skúsenosti, brigáda tester je vhodná pre študentov so záujmom o softvérové testovanie a prácu v oblasti poisťovníctva. Ako junior tester bez praxe si teda úplne vystačíš s chuťou učiť sa nové veci a so znalosťou 2 cudzích jazykov.

Práca IT tester junior Bratislava požaduje predovšetkým záujem o oblasť IT a poisťovníctva rovnako ako chuť vzdelávať sa a dobré analytické i logické myslenie. Taktiež potrebuješ znalosti Zephyr Scale, Jira a ovládať nemčinu minimálne na úrovni B1 a angličtinu na úrovni B2. Výhodou sú skúsenosti s manuálnym alebo automatizovaným testovaním a SQL.

Výška platu pre SQL Developer jobs závisí od viacerých faktorov, a to vrátane predchádzajúcich pracovných skúseností a nadobudnutých znalostí. U nás ti ponúkame nadpriemerný junior tester plat, štedré prémie a množstvo firemných benefitov, z ktorých sa ti zakrúti hlava.

Práca junior tester manuálny ponúka možnosť práce z domu alebo z našej krásnej kancelárie v Bratislave, Žiline či Košiciach. Je tak na tebe, ktorá forma ti bude najviac vyhovovať a na ktorej sa dohodneš so svojím priamym nadriadeným. Pracovná pozícia Junior Software Tester Remote však momentálne nie je otvorená.

Junior tester práca si vyžaduje zanieteného testera, ktorý by chcel svoje znalosti z Jira, Zephyr test a IT consulting posunúť na vyššiu úroveň a zdokonaliť svoje testerské schopnosti. Neočakávame, že budeš vedieť všetko o Zephyr Scale Cloud dokumentácii, no je nevyhnutné, aby si mal ochotu neustále sa vzdelávať.

Programovanie a vývoj v Java

Interpretovaný jazyk Java je objektovo orientovaný programovací jazyk na vysokej úrovni. Vďaka jeho vysokej využiteľnosti a prenosnosti je programovanie v Java mimoriadne rozšírené, dokonca i mimo IT sektor. Java programovanie sa teší veľkej obľube aj u nás v msg life Slovakia. Ak máš chuť rozvíjať svoje programátorské skills, staň sa členom nášho tímu a naštartuj svoju kariéru v IT. Práca junior tester Bratislava, Žilina či práca IT tester junior Košice na teba už čaká.

Práca tester junior je platovo veľmi zaujímavo ohodnotená. Ako IT tester si môžeš zarobiť od 1 293 € až do 3 166 € v závislosti od tvojich skúseností a zamerania na manuálne alebo automatizované testovanie. Keďže ide o veľké platové rozmedzie, pri každom inzeráte uvádzame výšku „od“. Ak si ale dobrý tester, plat je niečo, o čo sa určite nemusíš obávať. U nás navyše získaš štedré prémie a mnoho lákavých zamestnaneckých benefitov.

Jazyk Java predstavuje univerzálny programovací jazyk, ktorý môžeš využiť na programovanie takmer všetkého. Či už sa zaujímaš o vývoj softvérových, webových alebo mobilných aplikácií a stránok, či umelú inteligenciu, programovací jazyk Java sa ti zaručene oplatí vedieť. Je bezplatný, pomerne jednoduchý a základy Java programovania nepochybne využiješ aj pri SQL Developer jobs Remote a Home Office.

Staň sa súčasťou nášho tímu a posuň svoje znalosti z testovania softvéru na ďalší level. Práca tester manuálny junior ti otvorí dvere do sveta msg life Slovakia a umožní pracovať na medzinárodných IT projektoch v oblasti životného, neživotného a zdravotného poistenia. Okrem kvalitného zaškolenia ťa čakajú atraktívny plat a možnosť získania certifikátov, ako aj absolvovania školení, ktoré zdokonalia tvoje programátorské skills.

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Chceš vedieť viac o práci Junior Manual Tester?

Junior Automation Test Engineer zodpovedá za tvorbu, realizáciu a vyhodnocovanie automatizovaných testov na základe podkladov od kolegov za pomoci našich interných testovacích nástrojov. Si náš IT tester aplikácií, ak ťa baví software testing, Zephyr Scale automation, máš záujem o inovácie v poisťovníctve a ovládaš základy Shell, Windows Script pre prácu so skriptami.

Práca IT tester junior v msg life Slovakia je vhodná pre každého, koho láka stať sa súčasťou inovatívnych projektov pre vývoj a testovanie softvéru v oblasti poisťovníctva. Podieľaj sa na príprave testovacieho prostredia a testuj moderné softvérové aplikácie v poprednej IT spoločnosti. Hľadáme IT testerov s nemčinou, no SQL Developer Remote jobs momentálne neobsadzujeme.

Popis pracovnej pozície
Daj nám o sebe vedieť