24

IT tester automatizovaného testovania

Získaj u nás

množstvo benefitov

Mzda: od 1800 € brutto

Odmeny: Štedré prémie

Forma úväzku: TPP/Živnosť

Forma práce: Home Office/Office

Miesto práce: Bratislava

Termín nástupu: ASAP

Kľúčové znalosti

  • Skúsenosti s vytváraním skriptov a automatizáciou (napr. Selenium)
  • Znalosť SQL a XML
  • Nemecký jazyk (B2)

Úlohy IT testera automatizovaného testovania

  • Samostatné vykonávanie automatizovaných testov – zahŕňa vytváranie, spúšťanie a vyhodnocovanie testov pomocou našich interných nástrojov.
  • Vytváranie skriptov (Shell, Windows Script).
  • Vytváranie automatizovaných testovacích prípadov v XML.
  • Konfigurácia interných nástrojov na automatizované testovanie.
  • Integrácia automatizovaného testovania do tzv. nightly build procesov.
  • Podieľanie sa na ďalšom vývoji interných nástrojov na automatizované testovanie.
  • Aktívna participácia na zlepšovaní procesov a nástrojov automatizovaného testovania spoločnosti.
  • Práca v menšom medzinárodnom agilnom tíme (podľa princípov Agile Scrum).
  • Možné pracovné cesty do zahraničia a dlhodobá spolupráca.
  • Firemná kultúra, ktorá je založená na priateľskej a neformálnej atmosfére.
  • Prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast.

Požiadavky pre pracovnú pozíciu IT tester - automatizované testovanie

  • Pokročilé vytváranie skriptov (Shell, Windows Script).
  • Skúsenosť s automatizáciou (Selenium alebo porovnateľné nástroje).
  • Pokročilú znalosť SQL a XML.
  • Základy objektovo orientovaných jazykov (Java alebo C++).
  • Nevyhnutná je znalosť nemeckého jazyka (na úrovni B2).
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti.
  • Schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike.
  • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa.
  • Zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilita, samostatnosť, presnosť.

Naša ponuka pre IT testera automatizovaného testovania

  • Príležitosť pre budovanie kariéry v oblasti IT developmentu – práca pre poprednú IT spoločnosť so širokým portfóliom klientov z oblasti poisťovníctva a finančníctva.
  • Príjemná pracovná atmosféra v priateľskom kolektíve.
  • Zaškolenie, v rámci ktorého sa dozvieš všetko o fungovaní a možnostiach práce v msg life Slovakia.
  • Príležitosť absolvovať pracovné cesty do zahraničia alebo pracovať priamo u klienta v Nemecku.
  • Férové platové ohodnotenie na základe tvojich skúseností a schopností.
  • Bohatý systém firemných benefitov, vrátane vzdelávania.

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Home office a flexi pracovný čas

Atraktívny plat a prémie

Občerstvenie a stravné lístky

Podpora zdravia

Dovolenka a voľno

Kariérny rast a vzdelávanie

Firemná kultúra

Teambuildingové aktivity

Pozri všetkých 70 benefitov

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Chceš sa dozvediet o práci programátora viac?

Pracovná ponuka špecialista IT tester v oblasti automatizácie formou Home Office

Tiež si rád prečítaš odborné články napríklad k téme DevOps, agilný vývoj alebo Cloud? Pri práci Java junior developera v msg life Slovakia máš možnosť tieto vedomosti využiť v praxi a tiež ich konzultovať s odborným tímom Java programátorov.

Vyvíjame informačné systémy a softvérové riešenia, ktoré sú pridanou hodnotou nielen pre našich zákazníkov, ale aj pre kolegov Java developerov. Každodennú rutinu nahrádzame automatizáciou procesov, Scrum robíme poctivo a Reviews berieme vážne. Radi veci analyzujeme v tíme a ako Java programátor junior budeš spolupracovať napríklad aj s IT testerom špecialistom pre automatizáciu. Prečítaj si viac o pozícii.

Popis pracovnej pozície
Daj nám o sebe vedieť