23

IT tester automatizovaného testovania

Pracovná ponuka špecialista IT tester v oblasti automatizácie formou Home Office

Kľúčové znalosti

Skúsenosti s vytváraním skriptov a automatizáciou (napr. Selenium), znalosť SQL a XML, nemecký jazyk (B2)

Pracovná ponuka IT tester automatizovaného testovania softvéru je vhodná pre kandidáta aj bez praxe a predchádzajúcich skúseností, no so záujmom o IT. Výhodou sú základy C++ alebo Java, pokročilé vytváranie skriptov a skúsenosti s automatizáciou. Nevyhnutná je znalosť nemeckého jazyka.

Mám záujem Odporuč známemu
Home Office/Office

Práca z domu

Nemecký jazyk

Minimálne úroveň B2.

Od 1 800 € brutto + pravidelné prémie

Konkrétna výška platu závisí od znalostí a skúseností a je výsledkom vzájomnej dohody.

TPP
Živnosť

Forma úväzku podľa vzájomných preferencií a dohody.

Úlohy IT testera automatizovaného testovania

  • Samostatné vykonávanie automatizovaných testov – zahŕňa vytváranie, spúšťanie a vyhodnocovanie testov pomocou našich interných nástrojov.
  • Vytváranie skriptov (Shell, Windows Script).
  • Vytváranie automatizovaných testovacích prípadov v XML.
  • Konfigurácia interných nástrojov na automatizované testovanie.
  • Integrácia automatizovaného testovania do tzv. nightly build procesov.
  • Podieľanie sa na ďalšom vývoji interných nástrojov na automatizované testovanie.
  • Aktívna participácia na zlepšovaní procesov a nástrojov automatizovaného testovania spoločnosti.
  • Práca v menšom medzinárodnom agilnom tíme (podľa princípov Agile Scrum).
  • Možné pracovné cesty do zahraničia a dlhodobá spolupráca.
  • Firemná kultúra, ktorá je založená na priateľskej a neformálnej atmosfére.
  • Prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast.

Požiadavky pre pracovnú pozíciu IT tester – automatizované testovanie

  • Pokročilé vytváranie skriptov (Shell, Windows Script).
  • Skúsenosť s automatizáciou (Selenium alebo porovnateľné nástroje).
  • Pokročilú znalosť SQL a XML.
  • Základy objektovo orientovaných jazykov (Java alebo C++).
  • Nevyhnutná je znalosť nemeckého jazyka (na úrovni B2).
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti.
  • Schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike.
  • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa.
  • Zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilita, samostatnosť, presnosť.

Naša ponuka pre IT testera automatizovaného testovania

  • Príležitosť pre budovanie kariéry v oblasti IT developmentu – práca pre poprednú IT spoločnosť so širokým portfóliom klientov z oblasti poisťovníctva a finančníctva.
  • Príjemná pracovná atmosféra v priateľskom kolektíve.
  • Zaškolenie, v rámci ktorého sa dozvieš všetko o fungovaní a možnostiach práce v msg life Slovakia.
  • Príležitosť absolvovať pracovné cesty do zahraničia alebo pracovať priamo u klienta v Nemecku.
  • Férové platové ohodnotenie na základe tvojich skúseností a schopností.
  • Bohatý systém firemných benefitov, vrátane vzdelávania.

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Zamestnancov si vážime, a preto ich pravidelne motivujeme výkonnostnými a mimoriadnymi prémiami, ako aj možnosťou získať bonus vo výške 13. platu.

Vďaka striedaniu office s homeoffice, podporujeme zdravú rovnováhu medzi prácou a súkromím. Pri riešení problémov uprednostňujeme dialóg pred nariadeniami.

Zriadili sme firemné fitnes, poskytujeme pravidelné masáže, Sick day, podporu počas dlhodobej PN, kartu MultiSport a organizujeme prednášky o zdraví.

Na dočerpanie síl využívame bonus voľno navyše za každý odpracovaný rok. Po 5 rokoch tak môžeš každoročne čerpať až 30 dní dovolenky + Silvestrovské voľno.

Odborné zaškolenia, kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení, jazykové kurzy na pracovisku aj nákup odbornej literatúry.

Ovocím, zdravým občerstvením, kvalitnou kávou, čajmi a nápojmi, firemnými obedmi aj štedrým príspevkom na stravu sa snažíme podporovať zdravie zamestnancov.

Vzájomné vzťahy upevňujeme pri stolnom futbale, laser tagu, jazde na motokárach a splave rieky. Organizujeme aj vianočnú i letnú párty aj posedenia pri dobrom jedle.

Aj keď sme medzinárodný tím, cítiť u nás neformálnu, rodinnú atmosféru, otvorenosť, ústretovosť a možnosť vyjadriť svoj názor či zohľadniť individuálne potreby.

Všetky benefity

Pridaj sa k nám

      Atraktívny plat a prémie

      Home office a flexi pracovný čas

      Podpora zdravia

      Dovolenka a voľno

      Kariérny rast a vzdelávanie

      Teambuildingové aktivity

      Občerstvenie a stravné lístky

      Firemná kultúra

      DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

      Chceš vedieť viac o pozícii Špecialista IT tester?

      Ponúkame ti prácu na pozícii špecialista IT tester pre automatické testovanie softvéru s nemeckým jazykom. Tvojou hlavnou náplňou práce bude koordinovanie procesu testovania, vytváranie a spolupodieľanie sa na vývoji interných nástrojov pre automatické testovanie. Pracovná ponuka IT testera je vhodná aj pre juniorných kandidátov. Stačí, že ťa zaujíma software testing a máš chuť rásť v oblasti IT automation.

      Ako špecialista IT tester sa staneš súčasťou agilného tímu a budeš pracovať na jednom z našich najvýznamnejších projektov. Navyše, nikam nebudeš musieť chodiť, tvoja práca bude formou Home Office. Očakávame preto od teba, že budeš dostatočne flexibilný, komunikatívny a zároveň dobrý tímový hráč. Ponúkame ti za to dlhodobú spoluprácu na inovatívnych projektoch a možnosť naštartovať kariéru v IT testingu. Buď náš nový junior tester a rozvíjaj svoje schopnosti v stabilnej spoločnosti.

      Popis pracovnej pozície

      MOHLI BY ŤA ZAUJÍMAŤ

      Aktuálne otvorené pracovné ponuky