20
msg life SlovakiaPracovná ponukaAktuár/Poistný matematik – IT vývoj

Aktuár/Poistný matematik – IT vývoj

Miesto vykonávania práce

Home Office/Office Práca z domu alebo v kancelárii v BA, ZA, KE podľa dohody.

Forma práce

Trvalý pracovný pomer
Skrátený úväzok
Živnosť

Mzdové podmienky

2 100 € brutto + pravidelné prémie Konkrétna výška mzdy závisí od znalostí a skúseností a je výsledkom vzájomnej dohody.

Jazykové požiadavky

Anglický jazyk

Minimálne úroveň B2.

Naša ponuka pre Aktuára/Poistného matematika

  • Kariérne uplatnenie v oblasti poistnej matematiky.
  • Stabilné zamestnanie v oblasti IT developmentu, finančníctva a poisťovníctva.
  • Práca pre popredné poisťovne, ako napríklad AXA, UNIQA, R+V, AEGON, Generali, ERGO a ďalšie.
  • Motivujúce finančné ohodnotenie, pravidelné výkonnostné a ďalšie prémie + 13. plat.
  • Systém zaujímavých zamestnaneckých benefitov pre zdravie, vzdelávanie, oddych aj podporu tímu.
  • Možnosť čiastočnej práce na home office.

Požiadavky pre vybranú pracovnú pozíciu

  • Úspešne ukončené VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa, ideálne v oblasti matematiky, aktuárstva, informatiky alebo príbuzných odborov.
  • Znalosti z oblasti poistnej matematiky.
  • Dobré komunikačné schopnosti v anglickom jazyku (úroveň B2).
  • Ovládanie nemeckého jazyka výhodou.
  • Výhodou sú predchádzajúce pracovné skúsenosti na pozícii poistného matematika/aktuára.
  • Výhodou sú skúsenosti s programovaním (Java – možnosť zaškolenia), ochota zorientovať sa v danej oblasti.
  • Skúsenosti s návrhom a implementáciou poistno-technických softvérových produktov, koncepciou a realizáciou matematických testov.
  • Samostatnosť, presnosť, zodpovednosť, flexibilita.

Úlohy pre Aktuára/Poistného matematika

  • Návrh a vývoj softvérových riešení pre oblasť poistenia pre materskú firmu v Nemecku a jej zákazníkov v jazyku Java.
  • Podieľanie sa na vývoji systému pre správu poistných zmlúv v oblasti životného poistenia.
  • Analýza a optimalizácia IT systémov a ich procesov v rámci projektov.
  • Programovanie matematického jadra (core) systému.
  • Vytváranie špecifických odborných konceptov pre zákazníkov a optimálnych scenárov riešení pre vývoj, rozširovanie a integráciu poistno-matematických a administratívno-technických systémov.
  • Zodpovednosť za matematické testy.
  • Zabezpečenie kvality kódu a jeho optimalizácia.
  • Proaktívne riešenie problémov, analýza ich príčin a navrhovanie preventívnych opatrení.
  • Zdieľanie získaných poznatkov z oblasti vývoja s kolegami.

Technológie a nástroje, s ktorými pracujeme

  • Java 8, Java 11, Spring, Maven, Websphere, JBoss, Jenkins, Docker, Kubernetes, Webservices, Cloud
  • Databázy: DB2, Oracle, PostgreSQL
  • Static code analysis: SonarQube
  • Vývojové prostredie: Eclipse, OS Windows, GIT (Bitbucket)
  • Spolupráca: Jira, Confluence, Office 365, Teams Collaboration
Mám záujem

Zdieľaj pozíciu

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Zamestnancov si vážime, a preto ich pravidelne motivujeme výkonnostnými a mimoriadnymi prémiami, ako aj možnosťou získať bonus vo výške 13. platu.

Vďaka striedaniu office s homeoffice, podporujeme zdravú rovnováhu medzi prácou a súkromím. Pri riešení problémov uprednostňujeme dialóg pred nariadeniami.

Zriadili sme firemné fitnes, poskytujeme pravidelné masáže, Sick day, podporu počas dlhodobej PN, kartu MultiSport a organizujeme prednášky o zdraví.

Na dočerpanie síl využívame bonus voľno navyše za každý odpracovaný rok. Po 5 rokoch tak môžeš každoročne čerpať až 30 dní dovolenky + Silvestrovské voľno.

Odborné zaškolenia, kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení, jazykové kurzy na pracovisku aj nákup odbornej literatúry.

Ovocím, zdravým občerstvením, kvalitnou kávou, čajmi a nápojmi, firemnými obedmi aj štedrým príspevkom na stravu sa snažíme podporovať zdravie zamestnancov.

Vzájomné vzťahy upevňujeme pri stolnom futbale, laser tagu, jazde na motokárach a splave rieky. Organizujeme aj vianočnú i letnú párty aj posedenia pri dobrom jedle.

Aj keď sme medzinárodný tím, cítiť u nás neformálnu, rodinnú atmosféru, otvorenosť, ústretovosť a možnosť vyjadriť svoj názor či zohľadniť individuálne potreby.

Všetky benefity

Pridaj sa k nám

      Atraktívny plat a prémie

      Home office a flexi pracovný čas

      Podpora zdravia

      Dovolenka a voľno

      Kariérny rast a vzdelávanie

      Teambuildingové aktivity

      Občerstvenie a stravné lístky

      Firemná kultúra

      Poď k nám pracovať ako aktuár/poistný matematik pre oblasť IT vývoja na Home Office

      DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

      Chceš vedieť viac o vybranej pracovnej pozícii?

      Pomáhaj nášmu tímu ako poistný matematik zvládať výzvy digitalizácie a modernizovať naše aplikácie a technologické platformy. Podieľaj sa na inovácii a optimalizácii našich procesov a vývoji inovatívnych systémov ako aktuár v IT spoločnosti. Zdokonaľuj svoje schopnosti v IT developmente a poisťovníckej matematike a staň sa členom stabilného tímu odborníkov. Podpor vývoj poistného softvéru a začleň sa do tímu profesionálov.

      Práca aktuára prepája matematiku, štatistiku a poistnú matematiku. Tvojou hlavnou náplňou bude vývoj poistných technických systémov v oblasti poisťovníctva. Aplikuješ moderné aktuárstvo, v ktorom sa môžeš venovať Java programovaniu nových častí výpočtového jadra, a tak technologicky obohatiť prácu v poisťovníctve. V msg life spájame inovatívne poistné IT systémy a software development. Sme špecialisti na poisťovníctvo a IT vývoj.

      Popis pracovnej pozície

      MOHLI BY ŤA ZAUJÍMAŤ

      Aktuálne otvorené pracovné ponuky