23

Pošli nám svoj životopis a získaj nástupný bonus už od 2200 €

nástupný bonus už od 2200 €

IT projektový manažér junior

Nástupný bonus

už od 2200 €

Mzda: od 2200 € brutto

Odmeny: Štedré prémie

Forma úväzku: TPP/Živnosť

Forma práce: Home Office/Office

Miesto práce: Bratislava/Žilina/Košice

Termín nástupu: ASAP

Nástupný bonus

už od 2200 €

Kľúčové znalosti

 • Skúsenosti s vedením IT projektov
 • Skúsenosti so životným cyklom vývoja SW (SDLC)
 • Nemecký jazyk – pokročilý (C1) a anglický jazyk – mierne pokročilý (B1)

Úlohy pre Project Manager Juniora

 • Projektová činnosť – samostatné vedenie malých projektov alebo podpora skúsených programových a projektových manažérov pri riadení projektov s väčším rozsahom.
 • V prípade menšieho projektu budeš po intenzívnom zaškolení zodpovedný za plánovanie, riadenie, controlling a zabezpečenie cieľov projektu.
 • Pri projektoch väčšieho rozsahu budeš vykonávať tieto úlohy spolu so skúseným projektovým manažérom.
 • Si zodpovedný za pravidelný report o stave projektu riadiacim programovým a projektovým manažérom.
 • Cielene uplatňuješ vhodné štandardy, projektové metódy a metodiky projektového riadenia a aktívne pristupuješ k optimalizácii procesov projektového manažmentu v našej spoločnosti z hľadiska ich obsahu a metodiky.
 • Budeš našou podporou pri ďalšom odbornom a osobnostnom rozvoji pracovníkov pridelených na projekt v tvojej pôsobnosti.
 • Medzi tvoje povinnosti bude patriť aj podpora a starostlivosť o našich existujúcich zákazníkov a spolupráca pri získavaní nových zákazníkov a projektov.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje IT projektový manažér junior

 • Plánovacie a controllingové systémy (CRP, ERP)
 • Office 365
 • Jira
 • Confluence
 • Teams Collaboration

Požiadavky pre pracovnú pozíciu Junior IT Project Manager

 • Minimálne rok a viac pracovných skúseností s vedením softvérových projektov v IT alebo poradenskej spoločnosti.
 • Skúsenosť so zastrešovaním životného cyklu vývoja SW (SDLC).
 • Skúsenosť s agilnou aj waterfall metodikou riadenia vývoja SW výhodou.
 • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I., prípadne II. stupňa.
 • Znalosti a prehľad v oblasti projektového manažmentu, finančného controllingu a účtovníctva.
 • Veľmi dobrá znalosť Excelu a Office 365.
 • Výborná úroveň nemeckého jazyka (C1) + anglický jazyk (úroveň aspoň B1).
 • Konštruktívne, pragmatické a na riešenie orientované myslenie a konanie.
 • Samostatnosť, flexibilita, presvedčivé vystupovanie a orientácia na zákazníka.
 • Výborné komunikačné a organizačné schopnosti.
 • Zmysel pre tímovú spoluprácu.
 • Ochota cestovať do nemecky hovoriacich krajín.

Naša ponuka pre IT projektový manažér junior

 • Nadštandardný plat, pravidelné výkonnostné a mimoriadne prémie + každý rok možnosť vianočnej prémie až do výšky 13. platu.
 • Možnosť práce z kancelárie v Bratislave alebo home office podľa dohody.
 • Príjemná pracovná atmosféra s profesionálnym a priateľským tímom kolegov.
 • Kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení, jazykové kurzy na pracovisku i nákup odbornej literatúry podľa vlastnej preferencie.
 • Dlhodobý stabilný pracovný pomer, finančná istota a práca pre najväčšie poisťovne, ako napr. AXA, UNIQA, R+V, AEGON, Generali a ERG

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Home office a flexi pracovný čas

Atraktívny plat a prémie

Občerstvenie a stravné lístky

Podpora zdravia

Dovolenka a voľno

Kariérny rast a vzdelávanie

Firemná kultúra

Teambuildingové aktivity

Pozri všetkých 70 benefitov

FAQ

Otázky a odpovede

Pracovná náplň manažéra spočíva v koordinovaní menších IT projektov. V rámci ich vedenia zabezpečuje projektové plánovanie, riadenie projektov, controlling projektu a zaistenie jeho cieľov. Taktiež vyhotovuje projektový plán, koordinuje jednotlivé aktivity projektu a poskytuje support pri väčších projektoch. Na starosti má rozpočet projektu a samotné zdroje projektu, ako aj pravidelné hodnotenie projektov. Projektový manažment práca zahŕňa i úlohy ako monitorovacia správa projektu, realizačná projektová dokumentácia a tvorba reportov.

Profesia projektový manažér alebo projektový manažér náplň práce si vyžaduje niekoho, kto má minimálne rok a viac profesionálnych skúseností s vedením softvérových projektov v IT alebo poradenskej spoločnosti. Pre riadenie projektu a vedenie tímu potrebuješ už nejaké tie skúsenosti, keďže ide o mimoriadne zodpovednú úlohu. Ako juniorovi ti môže výrazne pomôcť i projektový manažér kurz a kurz project management, kde sa naučíš všetko potrebné o tom, ako sa stať manažérom a ako na rozvoj koordinačných schopností.

Projektový manažér popis práce v sebe zahŕňa procesy projektového riadenia a celkový manažment projektu, ako aj support pre väčšie a náročnejšie typy projektov. Profesia manažér je pre teba ideálna, ak ti nie sú cudzie projektový management a tímová práca, vieš, čo robí manažér, čo obsahuje projektová dokumentácia, čo je management a čo je manažment rizík, CRP skratka i ako na riadenie rizík a ovládaš základné manažérske funkcie. Taktiež potrebuješ skúsenosti s SDLC a znalosti nemčiny (C1) a angličtiny (B1), pričom pri práca Manager ti môže pomôcť aj kurz projektový manažér či projektový manažment kurz.

IT Project Manager plat závisí od viacerých faktorov, a to vrátane predchádzajúcich pracovných skúseností a nadobudnutých znalostí v oblasti organizovanie v manažmente a projekt manažment. U nás ti za Project Manager práca ponúkame nadpriemerný projektový manažér junior plat a k tomu navyše aj nástupný bonus vo výške už od 2 200 €, štedré prémie a firemné benefity, z ktorých sa ti zakrúti hlava. Užívaj si atraktívny projektový manažér plat, zaujímavú Project Manager náplň práce a rozbehni svoju IT kariéru manažéra.

Projektový koordinátor náplň práce umožňuje, aby bola práca manažéra vykonávaná z domu a z našej krásnej kancelárie v Bratislave, Žiline či Košiciach. Je tak na tebe, ktorá forma práce projektového manažéra ti bude najviac vyhovovať a na ktorej sa dohodneš so svojím priamym nadriadeným. Junior Project Manager Remote formou u nás ale momentálne pri Junior IT Project Manager jobs nie je možná.

IT Project Manager práca je vhodná Manager profesia pre juniora, ktorý vie, čo je projekt, projektová metóda i ako vytvoriť projektový tím, ktoré nástroje projektového manažmentu využiť na samostatné a efektívne riadenie zmien a manažment rizika v projektoch a aj to, aké aktivity na tímovú spoluprácu skutočne fungujú pre budovanie tímu. Musíš poznať riadiace procesy i proces riadenia rizík, byť pripravený na akékoľvek projektové výzvy a dokonale ovládať, čo je projektový management a SDLC metodológia. V tom ti môže šikovne pomôcť tiež Project Manager kurz alebo project management kurz.

Programovanie a vývoj v Java

Interpretovaný jazyk Java je objektovo orientovaný programovací jazyk na vysokej úrovni. Vďaka jeho vysokej využiteľnosti a prenosnosti je programovanie v Java mimoriadne rozšírené, dokonca i mimo IT sektor. Java programovanie sa teší veľkej obľube aj u nás v msg life Slovakia. A hoci si ovládanie Javy náplň práce projektový manažér ani projektová práca vo všeobecnosti nevyžadujú, nepochybne ju využiješ pri akejkoľvek pozícii v našej poprednej IT spoločnosti v rámci práce manažéra.

Priemerný plat manažéra pre pozíciu projektový manažér junior sa pohybuje okolo 1 674 €, pričom ako senior si môžeš zarobiť pokojne až 3 944 €. Ak si ale dobrý projekt manažér a ovládaš manažment ako proces, manažérsky plat je niečo, o čo sa určite nemusíš obávať. U nás navyše po nástupe získaš aj nástupný bonus vo výške prvej mzdy a mnoho ďalších lákavých firemných benefitov, ktoré prináša práca Junior Project Manager.

Jazyk Java predstavuje univerzálny programovací jazyk, ktorý môžeš využiť na programovanie takmer všetkého. Či už sa zaujímaš o vývoj softvérových, webových alebo mobilných aplikácií a stránok, či umelú inteligenciu, programovací jazyk Java sa ti zaručene oplatí vedieť. Je bezplatný, pomerne jednoduchý a znalosti Java programovania ti nebudú na škodu ani pri Project Manager IT práca. Manažér projektu náplň práce síce znalosť Java jazyka nepožaduje, no vždy je dobré byť o krok vpred a ovládať aspoň základy programovania, hoci aj pri Junior Manager jobs.

Staň sa súčasťou nášho tímu a posuň svoje portfólio manager práca rovnako ako znalosti z project managementu na novú úroveň. Práca projektový manažér ti otvorí dvere do sveta msg life Slovakia a umožní pracovať na medzinárodných IT projektoch v oblasti životného, neživotného a zdravotného poistenia. Okrem kvalitného zaškolenia ťa čakajú atraktívny projekt manažér plat, kurz manažéra a možnosť získania certifikátov, ako aj absolvovania školení, ktoré zdokonalia tvoje skills nevyhnutné pre koordinátor projektu náplň práce.

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Viac o projektový manažér profesia – definícia, význam a charakteristika

Pracovná ponuka Project Manager/ Manažér Kvality v IT

Práca IT Project Manager Junior alebo projektový manažér pracovná náplň pozostáva z vedenia menších projektov. Budeš teda zodpovedať za projektový manažment pre naše IT projekty a tvojou úlohou bude plánovanie projektu, projektové riadenie procesov, realizácia projektu, controlling a dosahovanie cieľov. V prípade väčšieho projektu budeš spolupracovať s IT projektovým manažérom seniorom. Výsledky a stav budeš pravidelne reportovať programovým manažérom. Na starosti tak budeš mať i úlohy ako hodnotenie projektu a prezentácia projektu. Budeš tiež podporovať kolegov na projekte a starať sa o zákazníkov. Aby sa zabezpečila kvalita na tvojich projektoch, bude ťa podporovať IT projektový manažér kvality.

Chceš byť Project Manager, čo robí to, čo ho skutočne baví a napĺňa? Radi ťa privítame v našej spoločnosti a ukážeme ti, čo je projektový manažment! Čakajú ťa u nás ústretoví a nápomocní kolegovia a sebarealizácia v príjemnom prostredí firmy, ktorá si váži svojich zamestnancov. Junior Project Manager jobs Remote formou ale momentálne neobsadzujeme. Zisti viac o tom, kto je manažér a čo robí projektový manažér, pošli nám tvoje premakané Junior Project Manager CV a staň sa jedným z nás. Tvoja projektový manažér práca na teba už čaká.

Popis pracovnej pozície
Daj nám o sebe vedieť