15

UZATVORENÁ POZÍCIA

Java programátor MigArchiv

Nástupný bonus

už od 2000 €

Mzda: od 2000 € brutto

Odmeny: Štedré prémie

Forma úväzku: TPP/Živnosť

Forma práce: Home Office/Office, Full Remote

Miesto práce: Bratislava/Žilina/Košice

Termín nástupu: ASAP

Kľúčové znalosti

  • Skúsenosti v programovaní v jazyku Java
  • Anglický jazyk  – stredne pokročilý (B2) alebo nemecký jazyk – stredne pokročilý (B2)

Úlohy pre Java programátora MigArchiv

  • Návrh a vývoj softvérových riešení najmä v oblasti životného poistenia (MigArchiv).
  • Dlhodobý stabilný pracovný pomer v najväčšej pobočke materskej spoločnosti v Nemecku, ktorá je lídrom v poskytovaní štandardných riešení v oblasti poisťovníctva a finančníctva.
  • Našimi zákazníkmi sú mnohé najväčšie poisťovne, ako napríklad AXA, UNIQA, R+V, AEGON, Generali, ERGO a ďalšie.
  • Možnosť zaškolenia pod vedením skúsenejšieho kolegu, spolupráca s kolegami v rámci slovenského aj nemeckého tímu.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje Java programátor MigArchiv

  • Programovací jazyk: Java 8, 11
  • JSF, Spring, Maven, Websphere, JBoss, Jenkins
  • Databázy: DB2, Oracle, PostgreSQL
  • Vývojové prostredie: Eclipse, OS Windows, GIT (Bitbucket)
  • Spolupráca: Jira, Confluence, Office 365, Teams Collaboration

Požiadavky pre pracovnú pozíciu Java programátor MigArchiv

  • Pozícia je vhodná aj pre absolventov bez predošlého zamestnania v SW firmách, ideálne 1-2 roky pracovných skúseností.
  • Skúsenosti v programovaní v jazyku Java.
  • Ochota zvládnuť technológie používané v profesionálnom programovaní.
  • Schopnosť pracovať v medzinárodnom tíme, samostatnosť, presnosť, zodpovednosť.
  • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa.
  • Výhodou sú:skúsenosť s vývojom SW pre poisťovnícky sektor, skúsenosť s agilným spôsobom práce, komunikácia v oboch jazykoch (angličtina, nemčina).

Naša ponuka pre Java programátora MigArchiv

  • Práca v stabilnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá vývojom softvérových riešení pre popredných klientov v oblasti poisťovníctva.
  • Príjemná pracovná atmosféra s profesionálnym a priateľským tímom kolegov.
  • Atraktvíne finančné ohodnotenie, motivujúce odmeny a prémie.
  • Možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu.
  • Systém zaujímavých zamestnaneckých benefitov v oblasti zdravia, vzdelávania a oddychu.
  • Kvalitné interné aj externé vzdelávanie, jazykové kurzy na pracovisku i nákup odbornej literatúry podľa vlastnej preferencie.
  • Možnosť práce z domu alebo z kancelárie v Bratislave, Košiciach či Žiline podľa dohody.

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Home Office a flexi pracovný čas

Atraktívny plat a prémie

Občerstvenie a stravné lístky

Podpora zdravia

Dovolenka a voľno

Kariérny rast a vzdelávanie

Firemná kultúra

Teambuildingové aktivity

Pozri všetkých 70 benefitov

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Chceš vedieť viac o Java programátorovi?

Ak je tvojou silnou stránkou Java programovanie a napĺňa ťa vývoj softvéru, radi ťa privítame v našej firme. Práca programátora v Java je pestrá a flexibliná, preto ti radi doprajeme home office, ale určite ťa radi uvidíme v našej kancelárii. Budeš u nás posúvať Java software development na vyššiu úroveň a záveň sa staneš súčasťou agilného tímu s možnosťou spolupracovať na ambicióznych projektoch, ktoré budú aj tvojou profesijnou vizitkou. Ak okrem jazyka Java ovládaš aj nemecký alebo anglický jazyk, bavia ťa inovácie v poisťovníctve, určite si tu správne.