15

UZATVORENÁ POZÍCIA

Project Technical Lead

Nástupný bonus

už od 3500 €

Mzda: od 3500 € brutto

Odmeny: Štedré benefity

Forma úväzku: TPP/Živnosť

Forma práce: Home Office/Office

Miesto práce: Bratislava/Žilina/Košice

Kľúčové znalosti Project Technical Lead

  • Odborné skúsenosti a rozsiahle know-how v oblasti IT (softvérové inžinierstvo, aplikačné architektúry, DevOps, prevádzka a infraštruktúra)
  • Skúsenosti s koordináciou a znalosť bežných metód riadenia projektov, ako sú SCRUM a waterfall
  • Nemecký jazyk – stredne pokročilý (B2)

Úlohy Project Technical Lead

  • Počas integrácie nášho štandardného softvéru msg.Insurance Suite, nášho kompletného riešenia pre digitalizované poistenie, budeš zodpovedný za všetky otázky týkajúce sa softvérovej architektúry a technológií v konkrétnych zákazníckych projektoch.
  • Aktívne identifikuješ pracovné balíky na technické témy, definuješ a plánuješ úlohy so zohľadnením závislostí, času, zdrojov a nákladov.
  • Projekt riadiš tak, aby bol úspešný v súlade s požadovanou kvalitou softvéru, udržateľnosťou a štandardným softvérovým myslením.
  • Aktívne riešiš návrhy na zlepšenie našich produktov a procesov.
  • Staneš sa podporou tímu vývojárov a budeš pracovať na participácií pri tvorbe strategickej architektúry a vývoja produktov (framework, tools).
  • Staneš sa prínosným členom nášho tímu pri návrhu technologických štandardov a zabezpečovaní ich realizácie.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje Project Technical Lead

  • Znalosti bežných nástrojov a frameworks v jazyku Java EE, ako sú Spring, Maven, Jenkins
  • Aplikačné servery (Wildfly a JBoss)
  • Základné znalosti integračnej architektúry (napr. SOA, ESB)

Požiadavky pre pracovnú pozíciu Project Technical Lead

  • Odborné skúsenosti a rozsiahle know-how v oblasti IT (softvérové inžinierstvo, aplikačné architektúry, DevOps, prevádzka a infraštruktúra).
  • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. , II. stupňa, ideálne v danej oblasti.
  • Skúsenosti s koordináciou a znalosť bežných metód riadenia projektov, ako sú SCRUM a waterfall.
  • Komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku.
  • Záujem o Témy IT a projektového riadenia, nadšenie pre presadzovanie inovatívnych riešení, schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike.
  • Zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilita, samostatnosť, presnosť.

Naša ponuka pre pozíciu Project Technical Lead

Atraktívne benefity

Atraktívny plat a prémie

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Chceš sa dozvedieť viac o práci Project Technical Lead?

mladý muž v modrej košeli sedí za stolom a pracujem na laptope

Pre Project Technical Lead (Technischer Projektleiter) sú najdôležitejšie rozsiahle skúsenosti s oblasťou IT, od softvérové inžinierstva až po DevOps a architektúru a skúsenosti s riadením projektov, SCRUM, Waterfall. Okrem riadenia projektu budeš zodpovedný za architektúru, navrhovať technické riešenia, a udržiavať udržateľnosť a kvalitu softvéru.

Radi ťa privítame v našej spoločnosti. Čakajú ťa u nás ústretoví a nápomocní kolegovia a sebarealizácia v príjemnom prostredí firmy, ktorá si váži svojich zamestnancov.