23

Java programátor junior

Získaj u nás

množstvo benefitov

Mzda: od 1900 € brutto

Odmeny: Štedré prémie

Forma úväzku: TPP/Skrátený úväzok/Živnosť

Forma práce: Home Office/Office

Miesto práce: Bratislava/Žilina/Košice

Termín nástupu: ASAP

Získaj u nás

množstvo benefitov

Kľúčové znalosti

 • Skúsenosti s programovaním v Jave
 • Ochota učiť sa nové veci
 • Anglický jazyk – stredne pokročilý (B2)

Úlohy pre pozíciu junior Java programátor

 • Analýza požiadaviek, návrh a agilný vývoj softvérových riešení v oblasti životného, neživotného a zdravotného poistenia, ako aj rôznych. podporných systémov (Partner, Billing).
 • Oprava chýb, Code Reviews a implementácia unit či regresných testov.
 • Tvorba a aktualizácia technickej i business dokumentácie.
 • CI/CD

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje Java junior developer

 • Java 8, Java 11, Spring, Maven, Websphere, JBoss, Jenkins, Docker, Kubernetes, SOAP/REST Webservices
 • Databázy: DB2, Oracle, PostgreSQL
 • Static code analysis: SonarQube
 • Vývojové prostredie: Eclipse, OS Windows, GIT (Bitbucket)
 • Spolupráca: Jira, Confluence, Office 365, Teams Collaboration

Požiadavky pre pracovnú pozíciu junior software developer

 • Znalosť jazyka Java a skúsenosti s programovaním.
 • Ak nemáš skúsenosti so všetkými technológiami, ktoré používame, oceňujeme aj ochotu zvládnuť technológie používané v profesionálnom programovaní pri Java software developer job.
 • Schopnosť pracovať v medzinárodnom tíme, samostatnosť, presnosť, zodpovednosť.
 • Chuť učiť sa, vysoká miera osobnej iniciatívy a orientácia na riešenie.
 • Dobré komunikačné zručnosti v anglickom jazyku (minimálne na úrovni B2).
 • Výhodou je: znalosť nemeckého jazyka, skúsenosť s vývojom softvéru pre poisťovnícky sektor a s agilným spôsobom práce.

Naša ponuka pre programátor Java juniora

 • Nadštandardný junior Java developer plat, pravidelné výkonnostné a mimoriadne prémie + každý rok možnosť vianočnej prémie až do výšky 13. platu.
 • Skúsený tím programátorov, ktorý ťa podporí pri riešení zložitých úloh.
 • Kvalitné zaškolenie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení, jazykové kurzy na pracovisku i nákup odbornej literatúry podľa vlastnej preferencie.
 • Home Office a flexi pracovný čas.
 • Dlhodobý stabilný pracovný pomer, finančná istota a práca pre najväčšie poisťovne, ako napr. AXA, UNIQA, R+V, AEGON, Generali a ERGO.

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Home office a flexi pracovný čas

Atraktívny plat a prémie

Občerstvenie a stravné lístky

Podpora zdravia

Dovolenka a voľno

Kariérny rast a vzdelávanie

Firemná kultúra

Teambuildingové aktivity

Pozri všetkých 70 benefitov

FAQ

Otázky a odpovede

Aj ty sa pýtaš, kto je Java programátor? Junior programátor analyzuje požiadavky, navrhuje a vyvíja softvérové riešenia a opravuje chyby v zdrojovom kóde. Okrem toho má software developer junior na starosti aj tvorbu a aktualizáciu technickej i business dokumentácie. Jedným z najžiadanejších pracovných pozícii je aktuálne na trhu práve junior java, práca na Slovensku a možnosti uplatnenia sú široké, zváž preto dobre výber zamestnávateľa.  Práca junior java developera je pre mnohých štartovacím mostíkom v IT! Využi túto možnosť aj ty v msg life Slovakia, ktorá ponúka mnoho výhod.

Práca Java junior si nevyžaduje predošlú pracovnú skúsenosť v softvérových firmách. Ak ťa baví java práca, junior úroveň je určená pre „beginnerov“. Ako programátor junior sa teda môže zamestnať aj úplný začiatočník, ktorý chce rozvíjať svoje junior Java developer skills. Junior developer práca však so sebou prináša mnoho výziev, ktoré ťa kariérne posunú vpred.

Na začiatok ti postačia základy. Junior Java programátor si vystačí s prvými skúsenosťami s programovaním v Jave a anglickým jazykom. Všetko ostatné ťa radi naučíme, aby sa z teba stal skúsený junior software developer. Práca junior developera je určená najmä pre tých, ktorí radi spoznávajú nové technológie.

Ak sa pýtaš, aký má java developer junior plat, odpoveď nie je jednoznačná. Plat junior programátor závisí od viacerých faktorov, pričom jedným z nich sú aj skúsenosti. U nás ti ponúkame nadpriemerný junior developer plat a k tomu pravidelné prémie a benefity, z ktorých sa ti priam zakrúti hlava.

V msg life Slovakia je junior Java práca z domu obľúbeným benefitom, na ktorý sa môžeš ako náš nový Java junior programátor tešiť aj ty. Ako java junior, remote režim nie je pre teba taktiež úplne vylúčený. Všetko závisí od dohody s nadriadeným. Radi ťa však uvítame tiež v našom krásnom office v Bratislave, Žiline alebo Košiciach.

Ak ťa baví programovanie, ovládaš angličtinu a chceš naštartovať svoj junior Java developer job, IT junior práca je pre teba to pravé. S nami rozvinieš svoje programátorské skills a dostaneš benefity, o ktorých sa ti ani nesnívalo. Junior java developer práca je určená pre tých, ktorí sa neboja výziev a radi na sebe pracujú.

Programovanie a vývoj v Java

Interpretovaný jazyk Java je objektovo orientovaný programovací jazyk na vysokej úrovni. Vďaka jeho vysokej využiteľnosti a prenosnosti je programovanie v Java mimoriadne rozšírené, dokonca i mimo IT sektor. Java programovanie sa teší veľkej obľube aj u nás v msg life Slovakia, takže ak máš chuť rozvíjať svoje skúsenosti s programovaním v Jave, pošli nám svoje junior software developer CV a staň sa členom nášho developerského tímu.

Je všeobecne známe, že software developer junior jobs patria medzi najlepšie zarábajúce IT zamestnania na trhu. Junior Java programátor plat sa v priemere pohybuje okolo 1 500 €, a to v závislosti od jeho skúseností a zručností. Programátor junior platovo navyše neustále napreduje spolu s tým, ako sa jeho zručnosti vyvíjajú.  Java junior developer práca so sebou prináša aj iné výhody. V msg life Slovakia tvoje schopnosti náležite odmeníme nadštandardným platom i pravidelnými prémiami.

 

Jazyk Java predstavuje univerzálny programovací jazyk, ktorý môžeš využiť na programovanie takmer všetkého. Či už sa zaujímaš o vývoj softvérových, webových alebo mobilných aplikácií a stránok, či umelú inteligenciu, programovací jazyk Java sa ti zaručene oplatí vedieť. Je bezplatný a Java programovanie je pomerne jednoduché, takže sa ho zvládne naučiť aj junior Java developer. Java developer junior práca ťa naučí, čo všetko je v tomto programovacom jazyku možné!

Staň sa súčasťou nášho tímu vývojárov a posuň svoje znalosti z Java programovania na novú úroveň. Ako Java programátor junior budeš v msg life Slovakia pracovať na medzinárodných IT projektoch v oblasti životného, neživotného a zdravotného poistenia. Okrem kvalitného zaškolenia ťa čaká možnosť získania certifikátov a absolvovania školení, ktoré zdokonalia tvoje programátorské skills. Ak si náš java developer, práca z domu je ďalším benefitom, ktorý môžeš využívať. Začni kariéru v IT ako junior java developer, CV nám nezabudni zaslať ešte dnes!

 

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Chceš sa dozvedieť o práci programátora viac?

Tiež si rád prečítaš odborné články, napríklad k téme DevOps, agilný vývoj alebo Cloud? Pri junior Java developer jobs v msg life Slovakia máš možnosť tieto vedomosti využiť v praxi a tiež ich konzultovať s odborným tímom Java programátorov ako náš nový junior Java developer. Pošli nám tvoje junior Java developer CV alebo tvoj junior software developer LinkedIn a staň sa jedným z nás. Práca junior java developera odštartuje tvoju kariéru v IT.

Vyvíjame informačné systémy a softvérové riešenia, ktoré sú pridanou hodnotou nielen pre našich zákazníkov, ale aj kolegov. Každodennú rutinu nahrádzame automatizáciou procesov, Scrum robíme poctivo a Reviews berieme vážne. Radi veci analyzujeme v tíme a ako junior software developer budeš spolupracovať napríklad aj s IT testerom špecialistom pre automatizáciu. Slovensko ponúka veľa jobov v IT pre junior Java developer part-time i full-time. Firmy sa vedia prispôsobiť aj typu práce v office alebo formou Home Office a Remote. Prečítaj si viac o Java developer junior jobs.

Popis pracovnej pozície
Daj nám o sebe vedieť