23

Java programátor ERP

Práca Java programátora ERP v msg life Slovakia

Kľúčové znalosti

Skúsenosti s java programovaním (medior), výhodou sú skúsenosti s ERP systémami a relačnými databázami

Ak hľadáš zaujímavú prácu, v msg life Slovakia budeš mať možnosť podieľať sa ako Java vývojár vývoji a údržbe softvéru pre oblasť poisťovníctva. Očakávame od teba postupné porozumenie projektu a zdieľanie získaných poznatkov s kolegami. Objektovo orientované programovanie by ti nemalo robiť žiaden problém a očakávame, že poznáš z praxe aj iné nástroje pre vývojárov.

Mám záujem Odporuč známemu
Home Office/Office

Práca z domu

Anglický jazyk

Minimálne úroveň B2.

Od 2 500 € brutto + pravidelné prémie

Konkrétna výška platu závisí od znalostí a skúseností a je výsledkom vzájomnej dohody.

TPP
Skrátený úväzok
Živnosť

Forma úväzku podľa vzájomných preferencií a dohody.

Úlohy pre Java programátora ERP

  • Dlhodobý stabilný pracovný pomer v jednej z najväčších pobočiek nemeckej materskej spoločnosti, ktorá je lídrom v poskytovaní štandardných riešení v oblasti poisťovníctva a finančníctva.
  • Vývoj a údržba softvéru na správu projektov, plánovanie a dochádzku, nasadeného vo všetkých pobočkách firmy „Enterprise resource planning“.
  • Podpora oddelenia controllingu – vývoj a údržba nástroja na zber údajov z našich systémov a ich spracovanie na účely tvorby reportov.
  • Možnosť zaškolenia a koučingu pod vedením skúseného kolegu.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje Java programátor ERP

  • Programovací jazyk: Java
  • Frontend (GUI): Java Swing
  • Backend: Spring, Hibernate, Servlet API, Quartz, jXLS
  • Relačné databázy: PostgreSQL (produkcia, test, vývoj, databázy)
  • Aplikačný server: GlassFish (produkcia), Apache Tomcat (test)
  • Client-Server Architektúra

Požiadavky pre pracovnú pozíciu Java programátor ERP

  • Niekoľkoročné profesionálne pracovné skúsenosti v Java (úroveň medior).
  • Výhodou sú skúsenosti s relačnými databázami.
  • Plusom sú tiež skúsenosti s ERP systémom.
  • Uvítame aj prax s firemným controllingom alebo ekonomické znalosti.
  • Dobré komunikačné zručnosti v anglickom jazyku (minimálne na úrovni B2), nemecký jazyk výhodou.
  • Schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, presnosť, zodpovednosť.

Naša ponuka pre Java programátora ERP

  • Nadštandardný plat, pravidelné výkonnostné a mimoriadne prémie + každý rok možnosť vianočnej prémie až do výšky 13. platu.
  • Dlhodobý pracovný pomer v jednej z najväčších pobočiek nemeckej materskej spoločnosti.
  • Rast v spoločnosti, ktorá je lídrom v poskytovaní moderných riešení v oblasti poisťovníctva a finančníctva.
  • Zaujímavé firemné benefity, ako vzdelávanie, šport, oddych či teambuildingy.
  • Flexibilný pracovný čas a možnosť čiastočného home office.

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Zamestnancov si vážime, a preto ich pravidelne motivujeme výkonnostnými a mimoriadnymi prémiami, ako aj možnosťou získať bonus vo výške 13. platu.

Vďaka striedaniu office s homeoffice, podporujeme zdravú rovnováhu medzi prácou a súkromím. Pri riešení problémov uprednostňujeme dialóg pred nariadeniami.

Zriadili sme firemné fitnes, poskytujeme pravidelné masáže, Sick day, podporu počas dlhodobej PN, kartu MultiSport a organizujeme prednášky o zdraví.

Na dočerpanie síl využívame bonus voľno navyše za každý odpracovaný rok. Po 5 rokoch tak môžeš každoročne čerpať až 30 dní dovolenky + Silvestrovské voľno.

Odborné zaškolenia, kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení, jazykové kurzy na pracovisku aj nákup odbornej literatúry.

Ovocím, zdravým občerstvením, kvalitnou kávou, čajmi a nápojmi, firemnými obedmi aj štedrým príspevkom na stravu sa snažíme podporovať zdravie zamestnancov.

Vzájomné vzťahy upevňujeme pri stolnom futbale, laser tagu, jazde na motokárach a splave rieky. Organizujeme aj vianočnú i letnú párty aj posedenia pri dobrom jedle.

Aj keď sme medzinárodný tím, cítiť u nás neformálnu, rodinnú atmosféru, otvorenosť, ústretovosť a možnosť vyjadriť svoj názor či zohľadniť individuálne potreby.

Všetky benefity

Pridaj sa k nám

      Atraktívny plat a prémie

      Home office a flexi pracovný čas

      Podpora zdravia

      Dovolenka a voľno

      Kariérny rast a vzdelávanie

      Teambuildingové aktivity

      Občerstvenie a stravné lístky

      Firemná kultúra

      DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

      Chceš vedieť viac o Java programátorovi ERP?

      V prvom rade ťa u nás čakajú ústretoví a nápomocní kolegovia a sebarealizácia v príjemnom prostredí firmy, ktorá si váži svojich zamestnancov. V msg life spolu budujeme technologické inovácie, ktoré tvoria budúcnosť moderného poisťovníctva, a to pre klientov z viac ako 30 krajín sveta. Budeš u nás posúvať Java software development na vyššiu úroveň a ako Mid Java developerovi sa ti otvoria široké možnosti v Java vývoji a ERP softvér vývoji.

      Ak je tvojou silnou stránkou Java programovanie a napĺňa ťa vývoj softvéru, radi ťa privítame v našej firme. Práca programátora v Java je pestrá a flexibliná, preto ti radi doprajeme home office, ale určite ťa radi uvidíme v našej kancelárii. Budeš súčasťou agilného tímu s možnosťou spolupracovať na ambicióznych projektoch, ktoré budú aj tvojou profesijnou vizitkou. Ak okrem jazyka Java ovládaš aj nemecký alebo anglický jazyk, bavia ťa ERP systémy a inovácie v poisťovníctve, určite si tu správne.

      Popis pracovnej pozície

      MOHLI BY ŤA ZAUJÍMAŤ

      Aktuálne otvorené pracovné ponuky