15

IT tester konzultant medior

Získaj u nás

množstvo benefitov

Mzda: od 1900 € brutto

Odmeny: Štedré benefity

Forma úväzku: TPP/Živnosť

Forma práce: Home Office/Office

Miesto práce: Bratislava/Žilina/Košice

Kľúčové znalosti

  • Nemecký jazyk – stredne pokročilý (B2).
  • Znalosť SQL a XML.
  • Predchádzajúca pracovná skúsenosť s testovaním SW (manuálne a automatizované testy) minimálne 3 roky.

Úlohy pre IT testera konzultanta mediora

  • Koordinovanie procesu testovania.
  • Samostatná príprava odborných a automatizovaných funkčných testov.
  • Podpora a poradenstvo v odborných otázkach pre kolegov, prípadne zákazníkov.
  • Komunikácia s ostatnými testermi a vývojármi z materskej spoločnosti v Nemecku, ako aj s tými slovenskými.
  • Vedenie zákazníkov počas procesu testovania a zavádzania našich produktov.
  • Firemná kultúra, ktorá je založená na priateľskom a neformálnom prostredí.
  • Prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast.
  • Dlhodobá spolupráca.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje IT tester konzultant medior

  • SQL, XML
  • JIRA, Confluence
  • Vývojové prostredie Eclipse
  • Selenium
  • MS Teams, Office 365
  • Teams Collaboration

Požiadavky pre pracovnú pozíciu IT tester konzultant medior

  • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa.
  • Veľmi dobré komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku (B2).
  • Prax v poisťovníctve, praktická znalosť poistných produktov a práca s poistným informačným systémom je výhodou.
  • Chuť neustále sa vzdelávať.
  • Ochota k občasným služobným cestám(v rozsah u približne 5 dní za polrok).
  • Práca testera softvéru a testera produktov si vyžaduje samostatnosť, presnosť a zodpovednosť.

Naša ponuka pre IT testera konzultanta mediora

  • Samostatné vedenie a zodpovednosť za projekty v oblasti testovania poistných produktov.

Atraktívne benefity

Atraktívny plat a prémie

Pozri všetkých 70 benefitov

FAQ

Otázky a odpovede

Čo robí IT tester? Úlohou IT testera je testovanie poistných produktov, simulovanie správania a myslenie klienta, uvažovanie nad rôznymi situáciami, ku ktorým by mohlo dôjsť a realizovať podobné scenáre. Software tester hodnotí výsledky testovania a navrhuje opatrenia, ako predísť chybám a vedie o tom podrobnú dokumentáciu. Vyžadujú sa tu preto vysoká miera koncentrácie, zmysel pre detail a logické či analytické myslenie.

Ako sa stať it testerom? Naši klienti, ako aj zahraničné tímy, sídlia najmä v nemecky hovoriacich krajinách, preto práca IT tester Bratislava vyžaduje veľmi dobrú znalosť nemeckého jazyka. Okrem znalosti nemčiny sú potrebné ISTQB testy (možnosť získať online), výhodou je orientácia v IT oblasti či technické zameranie. Ak máš ochotu a schopnosť bez problémov sa zorientovať v problematike testovania a životného poistenia, neváhaj nám poslať životopis na pozíciu IT tester konzultant pre poisťovníctvo. Súčasťou tvojej práce bude aj príprava testov (regresné testy, it testy, integračné testy a manuálny test).

V závislosti od tvojich znalostí a predchádzajúcich pracovných skúseností sa tvoj plat IT testera bude pohybovať od 1 900 € vyššie. Keďže ide o väčšie platové rozmedzie, pri každom inzeráte uvádzame výšku „od“. Ak si ale dobrý tester software a hravo si poradíš aj v takej oblasti, ako je testovanie IT, o svoj plat sa určite nemusíš obávať. U nás navyše získaš štedré zamestnanecké benefity, medzi ktoré patria aj kurzy nemeckého jazyka.

Ako IT tester môžeš pracovať z našej krásnej kancelárie v Bratislave, Žiline a Košiciach, taktiež je možná práca z domu. Je tak na tebe, ktorá forma práce ti bude najviac vyhovovať a na ktorej sa dohodneš so svojím priamym nadriadeným. Stretnutia so zákazníkmi a poradenstvo je možné vykonávať aj online, no netreba zabúdať na to, že nie všetci klienti preferujú tento druh komunikácie. Zamestnanie software tester pre poisťovníctvo formou remote momentálne neobsadzujeme.

IT tester práca si vyžaduje zanieteného testera, ktorý by chcel svoje znalosti z Jira, Eclipse, SQL a IT consulting posunúť na vyššiu úroveň a zdokonaliť svoje testerské schopnosti. Neočakávame, že budeš vedieť všetko, no je potrebná orientácia v IT oblasti, technické zameranie a najdôležitejšie je, aby si mal ochotu neustále sa vzdelávať.

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Chceš vedieť viac o práci Konzultant IT tester?

IT tester a konzultant softvérových aplikácií v jednej osobe koordinuje it testovanie, prípravu odborných, funkčných a automatických testov a poskytuje IT consulting a odbornú podporu kolegom aj zákazníkom. Si náš IT tester aplikácií, ak ťa baví software testing, data reporting a testovanie aplikácii, máš záujem o inovácie v poisťovníctve a ovládaš základy SQL script a XML.

Tester softvérových aplikácií v msg life Slovakia sa môže stať každý, kto má skúsenosti s prácou v poisťovníctve, zároveň ho láka kariéra testera a stať sa súčasťou inovatívnych projektov pre vývoj a testovanie softvéru v oblasti poisťovníctva. Poskytuj svoje náhľady na softvér v rámci IT consultingu a testuj moderné softvérové aplikácie. Prines inovácie ako IT konzultant pre poisťovníctvo. Hľadáme IT testerov s nemčinou, práca IT testera konzultanta je tu pre každého nadšenca informačných technológií. Či si IT tester bez praxe a skúseností, alebo máš pre profesiu IT testera kurz, daj nám o sebe vedieť.

Popis pracovnej pozície
Daj nám o sebe vedieť