23

Junior Grafik – študent

Ponuka práce IT konzultant pre testovanie softvéru

Kľúčové znalosti

Znalosť Adobe Photoshop, vítaná znalosť Adobe Illustrator.

Aktuálne hľadáme pre náš tím Junior Grafika – študenta, ktorý bude mať možnosť sa osobnostne rozvíjať. Tvojou primárnou úlohou bude výpomoc so spracovávaním firemných fotografií.

Mám záujem Odporuč známemu
Home Office/Office

Práca z domu

Anglický jazyk

Minimálne úroveň B1.

Od 6€/hod. + pravidelné prémie

Konkrétna výška platu závisí od znalostí a skúseností a je výsledkom vzájomnej dohody.

Brigádnická dohoda

Forma úväzku podľa vzájomných preferencií a dohody.

Úlohy pre Junior Grafik – študent

  • Výpomoc so spracovávaním firemných fotografií.
  • Správa fotobanky, najmä kategorizácia, ukladanie fotografií, v prípade prechodu na novú aplikáciu pochopenie štruktúry, funkcionality, nahrávanie fotografií, vytvorenie logickej a prehľadnej štruktúry a pod.
  • Ukladanie fotografií do adresárov, tvorba systematického archívu s presnými názvami súborov, ich aktualizácia.
  • Príprava obrázkov k blogovým článkom – rôzne orezy fotografií, zmena veľkosti, optimalizácia podľa veľkosti.
  • Možnosť aj inej grafickej výpomoci.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje Junior Grafik – študent

  • Adobe Photoshop
  • Adobe Illustrator – výhodou
  • MS Excel, MS Teams, MS Word
  • Vítaná je predošlá skúsenosť s WordPress

Požiadavky pre pracovnú pozíciu Junior Grafik – študent

  • Študent strednej alebo vysokej školy.
  • Znalosť Adobe Photoshop, vítaná znalosť Adobe Illustrator.
  • Určite oceníme tvoju záľubu v tvorbe fotografií.
  • Znalosť MS Excel, MS Teams, MS Word.
  • Práca aspoň 80 hodín mesačne.
  • Znalosť anglického jazyka aspoň na úrovni B1.
  • Samostatnosť, presnosť, zodpovednosť, dôslednosť, organizovanosť, tímová práca, flexibilita, kreativita.

Naša ponuka pre Junior Grafik – študent

  • Firemná kultúra, ktorá je založená na priateľskom a neformálnom prostredí.
  • Systém zaujímavých zamestnaneckých benefitov pre zdravie, vzdelávanie, oddych, možnosti teambuildingov.

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Zamestnancov si vážime, a preto ich pravidelne motivujeme výkonnostnými a mimoriadnymi prémiami, ako aj možnosťou získať bonus vo výške 13. platu.

Vďaka striedaniu office s homeoffice, podporujeme zdravú rovnováhu medzi prácou a súkromím. Pri riešení problémov uprednostňujeme dialóg pred nariadeniami.

Zriadili sme firemné fitnes, poskytujeme pravidelné masáže, Sick day, podporu počas dlhodobej PN, kartu MultiSport a organizujeme prednášky o zdraví.

Na dočerpanie síl využívame bonus voľno navyše za každý odpracovaný rok. Po 5 rokoch tak môžeš každoročne čerpať až 30 dní dovolenky + Silvestrovské voľno.

Odborné zaškolenia, kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení, jazykové kurzy na pracovisku aj nákup odbornej literatúry.

Ovocím, zdravým občerstvením, kvalitnou kávou, čajmi a nápojmi, firemnými obedmi aj štedrým príspevkom na stravu sa snažíme podporovať zdravie zamestnancov.

Vzájomné vzťahy upevňujeme pri stolnom futbale, laser tagu, jazde na motokárach a splave rieky. Organizujeme aj vianočnú i letnú párty aj posedenia pri dobrom jedle.

Aj keď sme medzinárodný tím, cítiť u nás neformálnu, rodinnú atmosféru, otvorenosť, ústretovosť a možnosť vyjadriť svoj názor či zohľadniť individuálne potreby.

Všetky benefity

Pridaj sa k nám

      Atraktívny plat a prémie

      Home office a flexi pracovný čas

      Podpora zdravia

      Dovolenka a voľno

      Kariérny rast a vzdelávanie

      Teambuildingové aktivity

      Občerstvenie a stravné lístky

      Firemná kultúra

      DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

      Chceš vedieť viac o pozícii Konzultant IT tester?

      IT tester a konzultant softvérových aplikácií v jednej osobe koordinuje proces testovania, prípravu odborných, funkčných a automatických testov a poskytuje IT consulting a odbornú podporu kolegom aj zákazníkom. Si náš IT tester aplikácií, ak ťa baví software testing, máš záujem o inovácie v poisťovníctve a ovládaš základy SQL a XML.

      IT tester v msg life Slovakia sa môže stať každý, kto má skúsenosti s prácou v poisťovníctve a zároveň ho láka stať sa súčasťou inovatívnych projektov pre vývoj a testovanie softvéru v oblasti poisťovníctva. Poskytuj svoje náhľady na softvér v rámci IT consultingu a testuj moderné softvérové aplikácie. Prines inovácie ako IT konzultant pre poisťovníctvo. Hľadáme IT testerov s nemčinou, práca IT testera konzultanta je tu pre každého nadšenca informačných technológií.

      Popis pracovnej pozície

      MOHLI BY ŤA ZAUJÍMAŤ

      Aktuálne otvorené pracovné ponuky