15

UZATVORENÁ POZÍCIA

Helpdesk IT hotline support

Získaj u nás

množstvo benefitov

Mzda: od 1400 € brutto

Odmeny: Štedré prémie

Forma úväzku:

Forma práce: Home Office/Office, Full Remote

Miesto práce: Bratislava/Žilina/Košice

Kľúčové znalosti

  • Nemecký a anglický jazyk
  • MS Office

Úlohy pre pracovnú pozíciu Helpdesk IT hotline konzultanta

  • Poskytovanie komplexnej podpory pre nemecky hovoriacich zákazníkov v otázkach týkajúcich sa používania nami vyvinutého softvéru (najmä systém umožňujúci správu zmlúv z oblasti životného poistenia).
  • Aktívna komunikácia (mailová a telefonická) na dennej báze.
  • Vytváranie a overovanie chybových správ.
  • Prioritizácia a následné prerozdeľovanie chýb na vývojových pracovníkov.
  • Interná komunikácia s kolegami ohľadom chybových hlásení (vývojári, testeri).

Požiadavky pre pracovnú pozíciu Helpdesk IT hotline konzultanta

  • MS Office – pokročilý
  • Schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike.
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti, abstraktné myslenie ako aj schopnosť vysvetliť problematiku technicky orientovaným osobám .
  • Nevyhnutná znalosť nemeckého a anglického jazyka.
  • Schopnosť pracovať v medzinárodnom tíme.
  • Samostatnosť, presnosť, zodpovednosť.
  • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa.

Naša ponuka pre Helpdesk IT hotline konzultanta

Atraktívne benefity

Atraktívny plat a prémie

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Chceš sa dozvedieť o práci programátora viac?

Tiež si rád prečítaš odborné články, napríklad k téme DevOps, agilný vývoj alebo Cloud? Pri práci Java expert developera v msg life Slovakia máš možnosť tieto vedomosti využiť v praxi a tiež ich konzultovať s odborným tímom Java programátorov.

Vyvíjame informačné systémy a softvérové riešenia, ktoré sú pridanou hodnotou nielen pre našich zákazníkov, ale aj pre kolegov Java developerov. Každodennú rutinu nahrádzame automatizáciou procesov, Scrum robíme poctivo a Reviews berieme vážne. Radi veci analyzujeme v tíme, takže ako Java expert programátor budeš spolupracovať napríklad aj s Business IT konzultantom. Prečítaj si viac o pozícii.