14

UZATVORENÁ POZÍCIA

IT headhunter – Employer branding

Získaj u nás

množstvo benefitov

Mzda: od 2000 € brutto

Odmeny:

Forma úväzku: Živnosť

Forma práce: Home Office/Office

Miesto práce: Bratislava

Kľúčové znalosti

  • Vyhľadávanie talentov na LinkedIn
  • Úspešná prezentácia na sociálnych sieťach

  • Sú tvoje komunikačné schopnosti, záujem o ľudí a gramatika na naozaj vysokej úrovni? Ak si dokážeš celé dni vypisovať s ajťákmi na LinkedIne, poznáš túto sociálnu sieť a si schopný/schopná postovať zaujímavé statusy z oblasti HR, je viac než dôležité, aby si sa teraz zhlboka nadýchol/nadýchla!
  • Našiel/našla si svoj dream job!
  • Dnes hľadáme kolegu/kolegyňu do HR tímu, ktorý/ktorá dokáže posilniť online sekciu hľadania nových talentov a vďaka svojej túžbe tvoriť content & contact nám pomôže nájsť nových kolegov.
  • U nás nenájdeš žiaden open space, a tiež máme oddychovú zónu pod stromami v záhrade. Práca s nami znamená slobodu, kreativitu a demokratický prístup. Ak ti tento model vyhovuje, prídi na kávu.

Požiadavky na pracovnú pozíciu IT headhuntera - Employer branding

  • Dokážeš prezentovať seba samého/samú na sociálnych sieťach, nehľadáme len headhuntera, ale aj influencera našej značky.
  • Vieš pracovať so sociálnymi sieťami, najmä s LinkedInom a už máš skúsenosti s komunikáciou cez túto sociálnu sieť ALEBO si aspoň 2 roky pracoval/pracovala na social media pozícii či na pozícii HR.
  • Poznáš IT ľudí a vieš, ako s nimi komunikovať.
  • Máš bezchybnú gramatiku a písanie je tvojím koníčkom.
  • Ak vieš po anglicky alebo nemecky, oceníme to.
  • Budeš pracovať v našej bratislavskej office 3 dni v týždni kombinovane s homeoffice.

Naša ponuka pre prácu IT headhunter - Employer branding

Atraktívne benefity

Atraktívny plat a prémie

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Viac o práci IT headhuntera - Employer branding

Ako IT headhunter – Employer branding budeš komunikovať s vytipovanými IT špecialistami, ktorí by sa hodili k nám do msg life Slovakia na rôzne pracovné pozície ako Java programátor, IT tester a iné, ktoré práve obsadzujeme. Budeš používať prevažne LinkedIn profil, kde si vytvoríš svoju osobnú značku a budeš prezentovať našu firmu ako odborník na IT HR + PR. Neskôr sa možno pridajú do tvojho portfólia iné sociálne médiá.