14

UZATVORENÁ POZÍCIA

Windows systémový administrátor

Získaj u nás

množstvo benefitov

Mzda: od 1900 € brutto

Odmeny: Štedré prémie

Forma úväzku: TPP/Živnosť

Forma práce: Home Office/Office

Miesto práce: Bratislava/Žilina/Košice

Kľúčové znalosti

  • Windows administrácia
  • Virtualizácia aplikácií a serverov

Úlohy pre pozíciu Windows systémového administrátora

  • Administrácia Windows server infraštruktúry založenej na fyzických a virtuálnych strojoch.
  • Zodpovednosť za centrálny Windows „Patch“ manažment pre serverové systémy.
  • Zodpovednosť za zálohovanie a prevádzku úložného prostredia (Netapp, Dell EMC2 Networker).
  • 2. level podpory, riešenie chybových „ticketov“ a požiadaviek z našich projektových oblastí.
  • Zabezpečenie plynulej prevádzky a dodržiavanie bezpečnostných predpisov a predpisov o ochrane údajov.
  • Participácia na národnej a medzinárodnej IT infraštruktúre a IT projektoch.
  • Tvorba systémovej dokumentácie – prijímanie, tvorba a implementácia zmien.
  • Aktualizácia existujúcej (systémovej) dokumentácie a všeobecnej podpory Windows.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje Windows systémový administrátor

  • Microsoft Azure
  • Exchange Administration
  • Active Directory
  • Backend produkty Microsoft (napr. MSSQL, Sharepoint)
  • Netapp, Dell EMC2 Networker

Požiadavky pre pracovnú pozíciu Windows systémového administrátora

  • Predchádzajúce pracovné skúsenosti v oblasti Windows administrácie.
  • Znalosti Windows Server Administrácie.
  • Znalosti virtualizácie aplikácií, serverov a správy úložiska.
  • Ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa.
  • Dobré komunikačné zručnosti v nemeckom a anglickom jazyku (minimálne na úrovni B2).
  • Silná orientácia na zákazníka.
  • Samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť.
  • Logické a analytické myslenie, flexibilita a presnosť.
  • Schopnosť pracovať v tíme a zvládnuť štruktúrovaný spôsob práce.

Naša ponuka pre Windows systémového administrátora

Atraktívne benefity

Atraktívny plat a prémie

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Chceš vedieť viac o Windows administrátorovi?

Pracovná ponuka Windows IT administrátor je určená všetkým, ktorí majú záujem zaoberať sa problematikou virtualizačnej stratégie v oblasti informačných technológií a vytvárať tak podporu pre systémovú dokumentáciu Windows. Ako systémový MS Windows správca budeš administrátor Windows server infraštruktúry. Ak teda hľadáš prácu v modernej firme v oblasti IT a poisťovníctve, buď náš nový MS Windows system admin.

Systémový špecialista pre Windows platformu má na starosti manažment serverových systémov, ich bezchybné a bezpečné fungovanie v rámci dôležitých národných a medzinárodných IT projektov. Ako správca zariadení Windows vylepšíš windows patch management, rovnako ako svoje zručnosti s modernými nástrojmi v technologickom Microsoft ekosystéme a zdokonalíš sa v správe MS systémov.