14

UZATVORENÁ POZÍCIA

Webový analytik – IT analytik

Získaj u nás

množstvo benefitov

Mzda: od 2000 € brutto

Odmeny: Štedré benefity

Forma úväzku: Živnosť

Forma práce: Home Office

Miesto práce: Bratislava

Kľúčové znalosti

  • Google Analytics, GSC, SEO aplikácie
  • Analytické a logické myslenie
  • Anglický jazyk – stredne pokročilý (B2)

Úlohy pre Webového analytika – IT analytika

  • Meranie, analyzovanie, vyhodnocovanie a interpretácia údajov zo všetkých firemných webov a aplikácií.
  • Premyslenie a návrh metrík, dimenzií a online reportingu s využitím Google Analytics (UA, GA4), GTM, BigQuery, Google Data Studia, Google
  • Search Console, SEO aplikácii, Power BI, a ďalšie.
  • Analýza získaných údajov, ich prepojení a súvislostí.
  • Návrh vyhodnocovania výsledkov, vyvodenie záverov a ich interpretácia, predkladanie konkrétnych návrhov na zlepšenie.
  • Prezentácia výstupov, analytická podpora a usmerňovanie členov tímu SEO kolegov a copywriterov.
  • Zodpovednosť za funkčnosť/rozvoj reportingu a správnosť údajov.
  • Sledovanie aktuálnych trendov v oblasti e-commerce, webovej analytiky, online marketingu a webových technológií.
  • Vyvíjanie a zlepšovanie procesu analýzy údajov.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje Webový analytik – IT analytik

  • GA4, GTM, GSC, BigQuery
  • Looker studio, Power BI
  • SEO nástroje

Požiadavky pre pracovnú pozíciu Webový analytik – IT analytik

  • Skúsenosti v oblasti webovej analytiky (ideálne aspoň 3 roky – úroveň medior).
  • Skúsenosti s využívaním nástrojov pre webovú analytiku (Google Analytics a pod.).
  • Skúsenosti s vyhodnocovaním dát v rámci Excelu.
  • Schopnosť zobrazovať údaje vo vhodnej forme.
  • Silné analytické, logické a štruktúrované myslenie.
  • Proaktívny a samostatný prístup pri spracovávaní tém.
  • Schopnosť posúvať veci dopredu, ochota diskutovať s členmi tímu pri hľadaní riešení.
  • Zmysel pre detail, presnosť pri spracovávaní zadaní a schopnosť dokázať dotiahnuť veci až do konca.
  • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa.
  • Anglický jazyk na úrovni B2.

Naša ponuka pre Webového analytika – IT analytika

Atraktívne benefity

Atraktívny plat a prémie

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Chceš sa dozvedieť o práci webového analytika viac?

Staň sa našim novým IT analytikom a pomôž nám vylepšiť analýzu a monitoring nášho webu. Chceme lepšie pochopiť a interpretovať dáta, aby sa náš web stal zaujímavejším a efektívnejším.

Medzi tvoje úlohy na pozícii webový analytik bude patriť predovšetkým analýza dát, seo analýza webu, webová analytika, online reporting, interpretácia a vizualizácia získaných dát. Zaujíma nás aj to, ako by sme mohli vylepšiť výkonnosť našich online marketingových kampaní. Toto sú v skratke najdôležitejšie témy, ktoré na teba v msg life Slovakia čakajú.