14

UZATVORENÁ POZÍCIA

Unix Linux systémový administrátor

Získaj u nás

množstvo benefitov

Mzda: od 1900 € brutto

Odmeny: Štedré prémie

Forma úväzku: TPP/Živnosť

Forma práce: Home Office/Office

Miesto práce: Bratislava/Žilina/Košice

Kľúčové znalosti

  • Administrácia Unix systémov Linux, AIX,
  • Znalosti Docker/Kubernetes

Úlohy pre pracovnú pozíciu Unix Linux systémového administrátora

  • Administrácia serverovej infraštruktúry Unix/Linux na báze fyzických a virtuálnych strojov.
  • Zodpovednosť za centrálny Unix update manažment pre serverové systémy.
  • Zodpovednosť za zálohovanie a prevádzku dátového úložiska (Netapp, Dell EMC2 Networker).
  • Vytvorenie spoľahlivého a efektívneho rozhrania medzi IT „operations“ a vývojom softvéru, analýza požiadaviek a bezproblémové poskytovanie našich služieb.
  • 2. level podpory, riešenie chybových „ticketov“ a požiadaviek z našich projektových oblastí.
  • Zabezpečenie plynulej prevádzky a dodržiavanie predpisov o bezpečnosti a ochrane údajov.
  • Tvorba a aktualizácia systémovej dokumentácie.
  • Prijímanie, tvorba a implementácia zmien do pracovného prostredia.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje Unix Linux systémový administrátor

  • Unix systémy (Linux, AIX)
  • Docker/Kubernetes
  • DNS, VLAN, firewalling
  • Vizualizačné nástroje (Check-mk, Ansible, GIT, Grafana)
  • Správy úložiska (Netapp, Dell).
  • Active Directory

Požiadavky pre pracovnú pozíciu Unix Linux systémového administrátora

  • Niekoľkoročné pracovné skúsenosti v administrácii komplexných Unix systémov (Linux, AIX) v globálnom prostredí dátových centier.
  • Dobré znalosti v Linux a Docker/Kubernetes.
  • Porozumenie cloudovým aplikáciám.
  • Skúsenosti s Continuous Integration/Continuous Delivery, manažmentom orchestrácie a konfigurácie.
  • Znalosť sieťových a infraštruktúrnych služieb (DNS, VLAN, firewalling).
  • Skúsenosti s monitorovacími, konfiguračnými a vizualizačnými nástrojmi (Check-mk, Ansible, GIT, Grafana).
  • Znalosť virtualizácie aplikácií a serverov, správy úložiska (Netapp, Dell).
  • Active Directory – základy.
  • Dobré komunikačné zručnosti v nemeckom a anglickom jazyku (minimálne na úrovni B2).
  • Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a tímový duch.

Naša ponuka pre Unix Linux systémového administrátora

Atraktívne benefity

Atraktívny plat a prémie

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Chceš vedieť viac o pozícii Unix administrátor?

Spoločnosť msg life Slovakia združuje vo svojich tímoch skúsených odborníkov z oblasti IT developmentu, ale aj mladé talenty, ktoré sa neboja získať nové skúsenosti v praxi a rásť spolu s našimi klientmi. Ako špecialista Unix systémov budeš mať na starosti správu Unix serverovej infraštruktúry. Ako unix špecialista budeš mať možnosť rozvíjať svoje schopnosti v inovatívnom prostredí.

Spoznaj našu firemnú kultúru, pracovné prostredie, ľudí, ktorí sa podieľajú na inovatívnych softvérových riešeniach, ako aj celý rad zamestnaneckých benefitov, vďaka ktorým dokážeme pracovať spokojne a efektívne. Máš Unix system management pod palcom ako skúsený Unix špecialista? Radi ťa uvítame. Tvorme spolu inovácie v oblasti moderných technológií a poisťovníctva.