14

UZATVORENÁ POZÍCIA

Systems / DevOps Engineer Senior

Získaj u nás

množstvo benefitov

Mzda:

Odmeny:

Forma úväzku:

Forma práce: Home Office/Office

Miesto práce:

Termín nástupu:

Kľúčové znalosti pre pozíciu Systems/DevOps Engineer Senior

  • Administrácia Unix systémov Linux
  • znalosti Docker/Kubernetes
  • AIX

Úlohy pre pozíciu Systems/DevOps Engineer Senior

  • Vytvorenie spoľahlivého a efektívneho rozhrania medzi IT „operations“ a vývojom softvéru, analýza požiadaviek a bezproblémové poskytovanie našich služieb.
  • Podpora našich projektových skupín pri vývoji, údržbe a optimalizácii „build pipelines“.
  • Zriadenie a ďalší rozvoj škálovateľnej a efektívne manažovateľnej multicloudovej infraštruktúry.
  • Administrácia Windows a Unix serverovej infraštruktúry založenej na fyzických a virtuálnych strojoch.
  • Zabezpečenie plynulej prevádzky dátových úložísk (Netapp, Dell).
  • Vyhodnocovanie nových technológií pre oblasť IT infraštruktúry, tvorba systémovej dokumentácie.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje Systems/DevOps Engineer Senior

  • Unix systémy (AIX, Linux)
  • Jenkins, CI/CD Pipelines, Maven, Java, Tomcat, GIT/Jira/SVN, Docker, Tanzu Kubernetes, Ansible
  • Docker/Kubernetes
  • DNS, VLAN, firewalling
  • Vizualizačné nástroje (Check-mk, Ansible, GIT, Grafana)
  • Fiber Channel, ISCSI, CIFS, NFS, VMware Tanzu, Active Directory

Požiadavky pre pracovnú pozíciu Systems/DevOps Engineer Senior

  • Niekoľkoročné pracovné skúsenosti s administráciou komplexných Unix systémov v globálnom prostredí dátových centier.
  • Dobré znalosti Linux a Docker/Kubernetes.
  • Porozumenie cloudovým aplikáciám.
  • Skúsenosti s Continuous Integration/Continuous Delivery, manažmentom orchestrácie a konfigurácie.
  • Znalosť sieťových a infraštruktúrnych služieb.
  • Skúsenosti s monitorovacími, konfiguračnými a vizualizačnými nástrojmi.
  • Dobré komunikačné zručnosti v nemeckom a anglickom jazyku (minimálne na úrovni B2).
  • Štruktúrovaný spôsob práce, spoľahlivosť a flexibilita.

Naša ponuka pre Systems/DevOps Engineer Senior

Atraktívne benefity

Atraktívny plat a prémie

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Viac o Senior Systems/DevOps Engineerovi

Spoločnosť msg life Slovakia združuje vo svojich tímoch skúsených odborníkov z oblasti IT developmentu, ale aj mladé talenty, ktoré sa neboja získať nové skúsenosti v praxi a rásť spolu s našimi klientmi. Ako senior system DevOps engineer budeš mať možnosť priniesť inovácie do IT vývoja v modernom poisťovníctve. Ako DevOps senior budeš mať skvelú možnosť zapojiť svoje zručnosti v inovatívnej spoločnosti.

Spoznaj našu firemnú kultúru, pracovné prostredie a ľudí, ktorí sa podieľajú na inovatívnych softvérových riešeniach, ako aj celý rad zamestnaneckých benefitov, vďaka ktorým dokážeme pracovať spokojne a efektívne. Si skúsený v administrácii Unix systémov Linux, AIX, a ovládaš Docker/Kubernetes? Staň sa členom nášho tímu a rieš DevOps engineering naplno.