14

UZATVORENÁ POZÍCIA

IT projektový manažér kvality

Nástupný bonus

už od 3200 €

Mzda: od 3200 € brutto

Odmeny: Štedré prémie

Forma úväzku: TPP/Živnosť

Forma práce: Home Office/Office

Miesto práce: Bratislava/Žilina/Košice

Kľúčové znalosti

  • Skúsenosti s vedením IT projektov
  • Skúsenosti s metodikou práce pre Software Development Life Cycle (SDLC)
  • Nemecký jazyk – pokročilý (C1) a anglický jazyk – mierne pokročilý (B1)

Úlohy pre Project Quality Managera

  • Preberieš zodpovednosť za tvorbu a ďalší rozvoj nástrojov a metodík klasického i agilného prístupu pri riadení softvérových projektov v našej spoločnosti a pri tvorbe ponúk pre zákazníkov vrátane návrhu zmlúv.
  • Budeš podporou pre ostatných projektových manažérov pri tvorbe ponúk pre zákazníkov, vedení ich projektov alebo iniciovaní zákazníckych projektov so zameraním na dodržiavanie nástrojov a metód klasického či agilného projektového prístupu.
  • Realizácia auditov a reviews v našich zákazníckych projektoch, vrátane riadenia a kontroly zavádzania zmien.
  • Budeš zodpovedný za manažment kvality pri uplatňovaní zvoleného klasického, agilného prístupu v zákazníckych projektoch a budeš sa podieľať na ďalšom rozvoji metód samotného procesu riadenia kvality našich zákazníckych projektov.
  • Medzi tvoje úlohy bude patriť aj neustále zlepšovanie zavedených procesov klasického a agilného prístupu pre zákaznícke projekty v spolupráci s kolegami z rôznych odborov.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje QA Manager

  • Plánovacie a controllingové systémy (CRP, ERP)
  • Jira
  • Confluence
  • Office 365
  • Teams Collaboration

Požiadavky pre pracovnú pozíciu IT projektový manažér kvality

  • Minimálne 5 rokov pracovných skúseností s vedením zákazníckych softvérových projektov. Výhodou sú skúsenosti s plánovaním, monitorovaním, koordináciou a kontrolou viacerých zákazníckych projektov súčasne.
  • Znalosti a pracovné skúsenosti v oblasti manažmentu kvality a auditu procesov vývoja softvéru so zameraním na analýzu, definovanie, optimalizáciu a zavádzanie (business) procesov, ako aj s následným riadením zavádzania zmien.
  • Znalosti procesov, produktov a technológií v odvetví poisťovníctva (životné poistenie, zdravotné poistenie, P&C) sú výhodou.
  • Vedomosti a skúsenosti s klasickými i agilnými metódami vývoja softvéru.
  • Znalosť bežných foriem zmlúv a ekonomických aspektov zákazníckych projektov.
  • Skúsenosť so zastrešovaním životného cyklu vývoja SW (SDLC).
  • Skúsenosť s agilnou aj waterfall metodikou riadenia vývoja SW výhodou.
  • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I., prípadne II. stupňa.
  • Veľmi dobrá znalosť Excelu a Office 365.
  • Výborná úroveň nemeckého jazyka (C1) + anglický jazyk (úroveň aspoň B1).
  • Konštruktívne, pragmatické a na riešenie orientované myslenie a konanie.
  • Presvedčivé vystupovanie, výborné komunikačné a prezentačné schopnosti.
  • Zmysel pre tímovú spoluprácu a schopnosť pracovať pod tlakom.
  • Samostatnosť, zodpovednosť a flexibilita.
  • Ochota cestovať do nemecky hovoriacich krajín.

Naša ponuka pre pozíciu Manager Quality

Atraktívne benefity

Atraktívny plat a prémie

Pozri všetkých 70 benefitov

FAQ

Otázky a odpovede

Pokiaľ ide o manažér kvality popis práce, IT Quality Manager zodpovedá za vytváranie a rozvoj nástrojov a metodík pre klasický aj agilný prístup pri vedení projektov a pri tvorbe ponúk pre zákazníkov. Okrem toho funguje ako support pre projektových manažérov a nesie zodpovednosť za manažment kvality zákazníckych projektov pri uplatňovaní daných prístupov.

Práca Quality Manager si vyžaduje najmenej 5 rokov profesionálnych skúseností s vedením zákazníckych softvérových projektov. Veľkou výhodou je, ak máš navyše aj skúsenosti s plánovaním, monitorovaním, koordináciou a kontrolou viacerých projektov súčasne. Manažér kvality ponuka práce taktiež požaduje znalosti a pracovné skúsenosti v manažmente kvality a audite procesov vývoja SW.

Pri Manager kvality práca budeš potrebovať skúsenosti s vedením projektov rovnako ako s SDLC. Takisto musíš vedieť využívať klasický a agilný spôsob práce pre efektívne riadenie zákazníckych softvérových projektov a ovládať nemecký jazyk aspoň na úrovni C1 a angličtinu minimálne na úrovni B1. Tvoje znalosti môže posunúť na novú úroveň aj manažér kvality školenie alebo kurz manažér kvality, ktorý ťa naučí, ako vybudovať agilný tím a ako na manažment kvality projektu.

Quality Manager platy závisia od viacerých faktorov, a to vrátane predchádzajúcich pracovných skúseností a nadobudnutých znalostí v oblasti quality management. U nás ti ponúkame nadpriemerný plat a k tomu navyše aj nástupný bonus vo výške už od 3 200 €, štedré prémie a firemné benefity, z ktorých sa ti zakrúti hlava.

Ako projektový manažér kvality u nás môžeš pracovať z domu alebo z našej krásnej kancelárie v Bratislave, Žiline či Košiciach. Je tak na tebe, ktorá forma práce ti bude najviac vyhovovať a na ktorej sa dohodneš so svojím priamym nadriadeným.

Hľadáme projektového manažéra, ktorý rozumie manažmentu kvality zákazníckych softvérových projektov aj tomu, aké procesy sú jeho nevyhnutnou súčasťou. Určite sa nezaobídeš bez pragmatického a na riešenie orientovaného myslenia, zodpovedného prístupu a výborných komunikačných i prezentačných schopností.

Programovanie a vývoj v Java

Interpretovaný jazyk Java je objektovo orientovaný programovací jazyk na vysokej úrovni. Vďaka jeho vysokej využiteľnosti a prenosnosti je programovanie v Java mimoriadne rozšírené, dokonca i mimo IT sektor. Java programovanie sa teší veľkej obľube aj u nás v msg life Slovakia. A hoci práca manažér kvality nevyžaduje ovládanie Javy, nepochybne ju využiješ pri akejkoľvek pozícii v našej spoločnosti.

Ako manažér kvality si môžeš zarobiť v priemere od 1 296 € do 3 671 €, čo už je skutočne atraktívne finančné ohodnotenie. Ak si teda dobrý IT Quality Manager a ovládaš manažment kvality, plat je niečo, o čo sa určite nemusíš obávať. U nás navyše po nástupe získaš aj nástupný bonus vo výške prvej mzdy a mnoho ďalších lákavých firemných benefitov.

Jazyk Java predstavuje univerzálny programovací jazyk, ktorý môžeš využiť na programovanie takmer všetkého. Či už sa zaujímaš o vývoj softvérových, webových alebo mobilných aplikácií a stránok, či umelú inteligenciu, programovací jazyk Java sa ti zaručene oplatí vedieť. Je bezplatný, pomerne jednoduchý a znalosti Java programovania sa ti nepochybne zídu aj pri práci IT projektový manažér kvality.

Staň sa súčasťou nášho tímu a posuň svoje znalosti z projektového manažmentu kvality na novú úroveň. Profesia manažér kvality ti otvorí dvere do sveta msg life Slovakia a umožní pracovať na medzinárodných IT projektoch v oblasti životného, neživotného a zdravotného poistenia. Okrem kvalitného zaškolenia ťa čakajú atraktívny plat a možnosť získania certifikátov, ako aj školenie manažér kvality, ktoré zdokonalia tvoje skills nevyhnutné pre prácu Project Quality Manager.

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Chceš sa dozvedieť viac o manažér kvality práca?

Pracovná ponuka Project Management Officer v IT

Pre Project Quality Manager job sú najdôležitejšie znalosť a skúsenosti s metódami klasického aj agilného prístupu, ktoré budeš uplatňovať pri riadení interných alebo zákazníckych softvérových projektov. Budeš slúžiť ako podpora pre vedúcich IT projektových manažérov seniorov a IT projektových manažérov juniorov. Tiež budeš zlepšovať procesy a pomáhať pri tvorbe ponúk zákazníkom, a to všetko s cieľom, aby sa dosahovala požadovaná kvalita projektov.

Radi ťa privítame v našej spoločnosti. Čakajú ťa u nás ústretoví a nápomocní kolegovia a sebarealizácia v príjemnom prostredí firmy, ktorá si váži svojich zamestnancov. Zisti viac o tom, čo robí manažér kvality a aké zásady manažérstva kvality potrebuješ pre efektívny quality management v poprednej IT spoločnosti.