23

IT projektový manažér kvality

Pracovná ponuka Project Management Officer v IT

Kľúčové znalosti

Skúsenosti s vedením IT projektov, so životným cyklom vývoja sw (SDLC), nemecký jazyk (C1)

Ponuka práce IT projektový manažér kvality obnáša zodpovednosť za tvorbu nástrojov a rozvoj metodík klasického i agilného prístupu pri riadení projektov. Súčasťou náplne práce je aj tvorba ponúk pre zákazníkov, vrátane návrhu zmlúv.

Mám záujem Odporuč známemu
Home Office/Office

Práca z domu

Nemecký a Anglický jazyk

Nemecký jazyk na úrovni C1, anglický jazyk na B1.

Od 3200 € brutto + pravidelné prémie

Konkrétna výška platu závisí od znalostí a skúseností a je výsledkom vzájomnej dohody.

TPP
Živnosť

Forma úväzku podľa vzájomných preferencií a dohody.

Úlohy pre IT projektového manažéra kvality

  • Preberieš zodpovednosť za tvorbu a ďalší rozvoj nástrojov a metodík klasického i agilného prístupu pri riadení softvérových projektov v našej spoločnosti a pri tvorbe ponúk pre zákazníkov vrátane návrhu zmlúv.
  • Budeš podporou pre ostatných projektových manažérov pri tvorbe ponúk pre zákazníkov, vedení ich projektov alebo iniciovaní zákazníckych projektov so zameraním na dodržiavanie nástrojov a metód klasického alebo agilného projektového prístupu.
  • Realizácia auditov a reviews v našich zákazníckych projektoch, vrátane riadenia a kontroly zavádzania zmien.
  • Budeš zodpovedný za manažment kvality pri uplatňovaní zvoleného klasického, agilného prístupu v zákazníckych projektoch a budeš sa podieľať na ďalšom rozvoji metód samotného procesu riadenia kvality našich zákazníckych projektov.
  • Medzi tvoje úlohy bude patriť aj neustále zlepšovanie zavedených procesov klasického a agilného prístupu pre zákaznícke projekty v spolupráci s kolegami z rôznych oborov.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje IT projektový manažér kvality

  • Plánovacie a controllingové systémy (CRP, ERP)
  • Jira
  • Confluence
  • Office 365
  • Teams Collaboration

Požiadavky pre pracovnú pozíciu IT projektový manažér kvality

  • Minimálne 5 rokov pracovných skúseností s vedením zákazníckych softvérových projektov. Výhodou sú skúsenosti s plánovaním, monitorovaním, koordináciou a kontrolou viacerých zákazníckych projektov súčasne.
  • Znalosti a pracovné skúsenosti v oblasti manažmentu kvality a auditu procesov vývoja softvéru so zameraním na analýzu, definovanie, optimalizáciu a zavádzanie (business) procesov, ako aj s následným riadením zavádzania zmien.
  • Znalosti procesov, produktov a technológií v odvetví poisťovníctva (životné poistenie, zdravotné poistenie, P&C) sú výhodou.
  • Vedomosti a skúsenosti s klasickými i agilnými metódami vývoja softvéru.
  • Znalosť bežných foriem zmlúv a ekonomických aspektov zákazníckych projektov.
  • Skúsenosť so zastrešovaním životného cyklu vývoja sw (SDLC).
  • Skúsenosť s agilnou aj waterfall metodikou riadenia vývoja sw výhodou.
  • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I., prípadne II. stupňa.
  • Veľmi dobrá znalosť excelu a Office 365.
  • Výborná úroveň nemeckého jazyka (C1) + anglický jazyk (úroveň aspoň B1).
  • Konštruktívne, pragmatické a na riešenie orientované myslenie a konanie.
  • Presvedčivé vystupovanie, výborné komunikačné a prezentačné schopnosti.
  • Zmysel pre tímovú spoluprácu a schopnosť pracovať pod tlakom.
  • Samostatnosť, zodpovednosť a flexibilita.
  • Ochota cestovať do nemecky hovoriacich krajín.

Naša ponuka pre pozíciu IT projektový manažér kvality

  • Nadštandardný plat, pravidelné výkonnostné a mimoriadne prémie + každý rok možnosť vianočnej prémie až do výšky 13. platu.
  • Možnosť práce z kancelárie v Bratislave alebo home office podľa dohody.
  • Kvalitné interné aj externé vzdelávanie, jazykové kurzy na pracovisku i nákup odbornej literatúry podľa vlastnej preferencie.
  • Príjemná pracovná atmosféra s profesionálnym a priateľským tímom kolegov .

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Zamestnancov si vážime, a preto ich pravidelne motivujeme výkonnostnými a mimoriadnymi prémiami, ako aj možnosťou získať bonus vo výške 13. platu.

Vďaka striedaniu office s homeoffice, podporujeme zdravú rovnováhu medzi prácou a súkromím. Pri riešení problémov uprednostňujeme dialóg pred nariadeniami.

Zriadili sme firemné fitnes, poskytujeme pravidelné masáže, Sick day, podporu počas dlhodobej PN, kartu MultiSport a organizujeme prednášky o zdraví.

Na dočerpanie síl využívame bonus voľno navyše za každý odpracovaný rok. Po 5 rokoch tak môžeš každoročne čerpať až 30 dní dovolenky + Silvestrovské voľno.

Odborné zaškolenia, kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení, jazykové kurzy na pracovisku aj nákup odbornej literatúry.

Ovocím, zdravým občerstvením, kvalitnou kávou, čajmi a nápojmi, firemnými obedmi aj štedrým príspevkom na stravu sa snažíme podporovať zdravie zamestnancov.

Vzájomné vzťahy upevňujeme pri stolnom futbale, laser tagu, jazde na motokárach a splave rieky. Organizujeme aj vianočnú i letnú párty aj posedenia pri dobrom jedle.

Aj keď sme medzinárodný tím, cítiť u nás neformálnu, rodinnú atmosféru, otvorenosť, ústretovosť a možnosť vyjadriť svoj názor či zohľadniť individuálne potreby.

Všetky benefity

Pridaj sa k nám

      Atraktívny plat a prémie

      Home office a flexi pracovný čas

      Podpora zdravia

      Dovolenka a voľno

      Kariérny rast a vzdelávanie

      Teambuildingové aktivity

      Občerstvenie a stravné lístky

      Firemná kultúra

      DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

      Viac o Project Manager Senior

      Práca Project Manager Senior zodpovedá za riadenie, plánovanie a kontrolu projektov. Si organizovaný project manager a máš chuť rásť? Radi ťa uvidíme.

      Máš možnosť sa stať členom agilného tímu v perspektívnej spoločnosti.

      Popis pracovnej pozície

      MOHLI BY ŤA ZAUJÍMAŤ

      Aktuálne otvorené pracovné ponuky