23

Asistent/-ka projektového manažéra – študent

Pracovná ponuka Asistent/-ka projektového manažéra - študent

Kľúčové znalosti

Anglický a nemecký jazyk na úrovni B2 (alebo vyššie), znalosti s MS Office

Prácou Asistenta projektového manažéra – študenta je najmä podpora administratívnych činností na internom projekte. Pracovná ponuka obsahuje aj úlohy ako písomná a telefonická komunikácia s kolegami či príprava prezentácii a rôznych podkladov.

Mám záujem Odporuč známemu
Home Office/Office

Práca z domu

Nemecký a Anglický jazyk

Nemecký a anglický jazyk na úrovni B2

Od 7 €/hod. + pravidelné prémie

Konkrétna výška platu závisí od znalostí a skúseností a je výsledkom vzájomnej dohody.

Brigádnická dohoda
Skrátený pracovný

Forma úväzku podľa vzájomných preferencií a dohody.

Úlohy pre Asistent/-ka projektového manažéra – študent

  • Podpora administratívnych činností na internom projekte.
  • Organizácia interných aj externých mítingov a vypracovanie protokolov.
  • Organizácia školení a príprava podkladov.
  • Vypĺňanie školiacich plánov a reportov.
  • Vytváranie obsahu pre školiaci kurz z podkladov a nahrávanie do školiacej platformy.
  • Príprava prezentácii a rôznych podkladov v anglickom a nemeckom jazyku.
  • Písomná a telefonická komunikácia s kolegami v anglickom a nemeckom jazyku.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje Project Management Officer – PMO IT

  • MS Teams, MS Outlook
  • MS Excel, MS Word, MS Powerpoint, MS OneNote
  • Confluence

Požiadavky pre pracovnú pozíciu Asistent/-ka projektového manažéra – študent

  • Študent vysokej školy.
  • Výborné organizačné schopnosti a komunikačné zručnosti.
  • Anglický a nemecký jazyk na úrovni B2 (alebo vyššie).
  • Znalosti s MS Office (Excel, Outlook, Word, PowerPoint, OneNote) na strednej úrovni.
  • Študent/stážista s čiastočným/polovičným úväzkom.
  • Očakávaný počet odpracovaných hodín je 80h/ mesačne.
  • Práca minimálne trikrát do týždňa.

Naša ponuka pre Asistent/-ka projektového manažéra – študent

  • Zaujímavá práca v nadnárodnej spoločnosti, ktorá je lídrom v poskytovaní softvérových riešení v oblasti poisťovníctva a finančníctva.
  • Možnosť čiastočnej práce na Home Office.

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Zamestnancov si vážime, a preto ich pravidelne motivujeme výkonnostnými a mimoriadnymi prémiami, ako aj možnosťou získať bonus vo výške 13. platu.

Vďaka striedaniu office s homeoffice, podporujeme zdravú rovnováhu medzi prácou a súkromím. Pri riešení problémov uprednostňujeme dialóg pred nariadeniami.

Zriadili sme firemné fitnes, poskytujeme pravidelné masáže, Sick day, podporu počas dlhodobej PN, kartu MultiSport a organizujeme prednášky o zdraví.

Na dočerpanie síl využívame bonus voľno navyše za každý odpracovaný rok. Po 5 rokoch tak môžeš každoročne čerpať až 30 dní dovolenky + Silvestrovské voľno.

Odborné zaškolenia, kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení, jazykové kurzy na pracovisku aj nákup odbornej literatúry.

Ovocím, zdravým občerstvením, kvalitnou kávou, čajmi a nápojmi, firemnými obedmi aj štedrým príspevkom na stravu sa snažíme podporovať zdravie zamestnancov.

Vzájomné vzťahy upevňujeme pri stolnom futbale, laser tagu, jazde na motokárach a splave rieky. Organizujeme aj vianočnú i letnú párty aj posedenia pri dobrom jedle.

Aj keď sme medzinárodný tím, cítiť u nás neformálnu, rodinnú atmosféru, otvorenosť, ústretovosť a možnosť vyjadriť svoj názor či zohľadniť individuálne potreby.

Všetky benefity

Pridaj sa k nám

      Atraktívny plat a prémie

      Home office a flexi pracovný čas

      Podpora zdravia

      Dovolenka a voľno

      Kariérny rast a vzdelávanie

      Teambuildingové aktivity

      Občerstvenie a stravné lístky

      Firemná kultúra

      DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

      Viac o Project Management Officerovi

      Práca Project Management Officer zjednocuje pohľady konzultantov, vývojárov i klientov a je prvým kontaktom aj pre samotný projektový tím. Výkonný asistent manažéra sa stará o to, aby všetko fungovalo podľa plánu a požiadaviek klientov a svojich kolegov vedie k spoločnému úspechu. V msg life máš príležitosť rásť ako office management specialist. Si organizovaný assistent project manager a máš chuť rásť? Radi ťa uvidíme.

      Tvojou hlavnou náplňou práce bude podpora projektových a programových manažérov pri vedení ich projektov v priebehu plánovania, implementácie a ukončenia projektu. Súčasťou práce je aktívna komunikácia v nemeckom jazyku. Zdokonaluj svoje organizačné zručnosti ako Asistent projektového manažéra a office operations specialist. Budeš členom agilného tímu v perspektívnej spoločnosti.

      Popis pracovnej pozície

      MOHLI BY ŤA ZAUJÍMAŤ

      Aktuálne otvorené pracovné ponuky