23

Java programátor medior

Získaj u nás

množstvo benefitov

Mzda: od 2300 € brutto

Odmeny: Štedré prémie

Forma úväzku: TPP/Skrátený úväzok/Živnosť

Forma práce: Home Office/Office, Full Remote

Miesto práce: Bratislava/Žilina/Košice

Termín nástupu: ASAP

Získaj u nás

množstvo benefitov

Kľúčové znalosti

 • Programovanie v Jave medior
 • Skúsenosti s Jenkins, Docker, Kubernetes
 • Anglický jazyk – stredne pokročilý (B2)

Úlohy pre Java programátora mediora

 • Analýza požiadaviek, návrh a agilný vývoj softvérových riešení v oblasti životného, neživotného a zdravotného poistenia, ako i rôznych podporných systémov (Partner, Billing).
 • Opravy chýb, Code Reviews a implementácia unit či regresných testov.
 • Tvorba a aktualizácia technickej i business dokumentácie.
 • CI/CD

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje Java programátor medior

 • Java 8, Java 11, Spring, Maven, Websphere, JBoss, Jenkins, Docker, Kubernetes, SOAP/REST Webservices, Cloud
 • Databázy: DB2, Oracle, PostgreSQL
 • Static code analysis: SonarQube
 • Vývojové prostredie: Eclipse, OS Windows, GIT (Bitbucket)
 • Spolupráca: Jira, Confluence, Office 365, Teams Collaboration

Požiadavky pre pracovnú pozíciu Java programátor medior

 • Viacročné profesionálne pracovné skúsenosti s programovaním v jazyku Java aspoň približne 3 roky.
 • Schopnosť pracovať v medzinárodnom agilnom tíme, samostatnosť, presnosť, zodpovednosť.
 • Chuť učiť sa, vysoká miera osobnej iniciatívy a orientácia na riešenie.
 • Výhodou je skúsenosť s vývojom softvéru pre poisťovnícky sektor a komunikácia v oboch jazykoch (anglický aj nemecký).

Naša ponuka pre Java programátora mediora

 • Nadštandardný plat, pravidelné výkonnostné a mimoriadne prémie + každý rok možnosť vianočnej prémie až do výšky 13. platu.
 • Skúsený tím programátorov, ktorý ťa podporí pri riešení zložitých úloh.
 • Možnosť získania certifikátov a absolvovania školení, jazykové kurzy na pracovisku i nákup odbornej literatúry podľa vlastnej preferencie.
 • Home Office a flexi pracovný čas.
 • Dlhodobý stabilný pracovný pomer, finančná istota a práca pre najväčšie poisťovne, ako napr. AXA, UNIQA, R+V, AEGON, Generali a ERGO.

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Home office a flexi pracovný čas

Atraktívny plat a prémie

Občerstvenie a stravné lístky

Podpora zdravia

Dovolenka a voľno

Kariérny rast a vzdelávanie

Firemná kultúra

Teambuildingové aktivity

Pozri všetkých 70 benefitov

FAQ

Otázky a odpovede

Medior Java programátor plat sa líši v závislosti od znalostí a skúseností jednotlivých kandidátov. Software developer plat sa začína na 1 560 € a končí až pri výške 3 530 €. Priemerný plat programátora sa tak pohybuje vo výške 2 545 €. Keďže ide o veľké platové rozmedzie, pri každom inzeráte uvádzame výšku „od“. Všetko záleží od predstáv oboch strán a vzájomnej dohody na pohovore. Ak si ale dobrý medior Java developer, plat je určite niečo, o čo sa nemusíš obávať. U nás navyše po nástupe získaš aj nástupný bonus vo výške prvej mzdy a mnoho ďalších lákavých firemných benefitov.

Java medior developer jobs Home Office formou sú snom každého programátora. Preto máš u nás v msg life Slovakia nárok na minimálne tri dni práce z domu, či už si programátor z Bratislavy alebo medior SW developer z Košíc. Ostatné je na dohode s tvojím nadriadeným. Sú dni, keď môže byť pre programátora práca z domu výhodou, sami však vieme, že občas dokáže veľa pomôcť aj menší brainstorming s kolegami. Preto hľadáme programátora, ktorý sa nezľakne ani občasnej návštevy kancelárie či tímovej práce. Pošli nám svoje Java developer medior CV a zisti viac detailov na pohovore!

Práca Java programátora mediora okrem štúdia dokumentácie a programovania zahŕňa aj komunikáciu. Keďže sú naše projekty určené pre zahraničný poistný či finančný trh, je veľmi pravdepodobné, že pri práci Java developera mediora budeš okrem dobrej znalosti Javy potrebovať i komunikačné schopnosti, a to ideálne v cudzom jazyku. Java kariéra ti tak ponúka aj možnosť zlepšiť sa v angličtine alebo nemčine, v závislosti od vybranej pozície. Na to, aby si zvládol komunikáciu s nemeckými kolegami či možno priamo so zákazníkom ponúkame našim zamestnancom bezplatné jazykové kurzy.

Práca programátora mediora je často veľmi flexibilná. Chápeme, že sedavá práca a dlhodobé sústredenie sú náročné, preto okrem flexibilného pracovného času radi kandidátom vyhovieme aj pri ich želanej forme úväzku. Rovnako ako výška mzdy je to vecou vzájomnej dohody na pohovore. Niektorí IT developeri preferujú trvalý pracovný pomer, iným vyhovuje skôr živnosť a ďalší majú požiadavku na skrátený pracovný úväzok. Ako stredne pokročilý programátor Java medior alebo teda aj medior Java developer bude pre teba ideálny taký pracovný pomer, ktorý ti umožní napredovať na seniora.

Vyhľadávaš výraz „programátor práca“ a nevidíš v pracovných ponukách žiadnu pridanú hodnotu? My ti ju ponúkame v podobe 70-tich benefitov! Medior Java software developer práca je v msg life Slovakia okrem neustáleho programovania aj o odbornom vzdelávaní, chutných spoločných obedoch, zábavných teambuildingoch, starostlivosti o zdravie zamestnancov, flexibilnej pracovnej dobe a v neposlednom rade tiež finančných benefitoch. Medior Java programátor práca so sebou prináša nielen motivačné ohodnotenie, ale aj plno bonusov. Okrem platu Java programátora mediora tak môžeš získať nástupný, odporúčací bonus, výkonnostné, motivačné, vianočné prémie či príspevok na hobby!

Programovanie a vývoj v Java

Interpretovaný jazyk Java je objektovo orientovaný programovací jazyk na vysokej úrovni. Vďaka jeho vysokej využiteľnosti a prenosnosti je programovanie v Java mimoriadne rozšírené, dokonca i mimo IT sektor. Java programovanie sa teší veľkej obľube aj u nás v msg life Slovakia, takže ak máš chuť rozvíjať svoje programátorské skills a zistiť, ako sa naučiť programovať v Jave efektívne, pošli nám svoje CV a staň sa členom nášho developerského tímu.

Je všeobecne známe, že Java medior developer jobs patria medzi najlepšie zarábajúce IT zamestnania na trhu. Java programátor plat sa v priemere pohybuje okolo 2 545 €, a to v závislosti od jeho skúseností a zručností. V msg life Slovakia tvoje schopnosti náležite odmeníme nadštandardným platom i pravidelnými prémiami.

Jazyk Java predstavuje univerzálny programovací jazyk, ktorý môžeš využiť na programovanie takmer všetkého. Či už sa zaujímaš o vývoj softvérových, webových alebo mobilných aplikácií a stránok, či umelú inteligenciu, programovací jazyk Java sa ti zaručene oplatí vedieť. Ako medior developer, java bude tvoj druhý rodný jazyk. Je bezplatná a Java programovanie je pomerne jednoduché, takže sa ho zvládne naučiť aj začiatočník. Ako Java medior s ním teda určite problém mať nebudeš.

 

Staň sa súčasťou nášho tímu vývojárov a posuň svoje znalosti z Java programovania na novú úroveň. Ako Java developer, čo robí na medzinárodných IT projektoch v oblasti životného, neživotného a zdravotného poistenia, ťa v msg life Slovakia čaká okrem kvalitného zaškolenia možnosť získania certifikátov a absolvovania školení, ktoré zdokonalia tvoje programátorské skills.

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Chceš sa dozvedieť o práci programátora viac?

Tiež si rád prečítaš odborné články napríklad k téme DevOps, agilný vývoj alebo Cloud? Ako medior software developer v msg life Slovakia máš možnosť tieto vedomosti využiť v praxi a tiež ich konzultovať s odborným tímom Java medior programátorov. U nás sa naučíš, ako programovať v Jave efektívne, rýchlo a s čo najlepšími výsledkami.

Vyvíjame informačné systémy a softvérové riešenia, ktoré sú pridanou hodnotou nielen pre našich zákazníkov, ale aj kolegov. Každodennú rutinu nahrádzame automatizáciou procesov, Scrum robíme poctivo a Reviews berieme vážne. Radi veci analyzujeme v tíme a ako Java programátor medior budeš spolupracovať napríklad aj s IT testerom konzultantom pre poisťovníctvo. Slovensko ponúka veľa jobov v IT pre Java developerov part-time i full-time. Firmy sa vedia prispôsobiť aj typu práce v office alebo formou Home Office a Remote. Prečítaj si viac o pozícii medior developer Java.

Popis pracovnej pozície
Daj nám o sebe vedieť