15

UZATVORENÁ POZÍCIA

IT Security specialist expert

Získaj u nás

množstvo benefitov

Mzda: od 2000 € brutto

Odmeny: Štedré prémie

Forma úväzku: TPP/Živnosť

Forma práce: Home Office/Office

Miesto práce: Bratislava/Žilina/Košice

Kľúčové znalosti

  • Skúsenosti v sektore IT kybernetickej bezpečnosti
  • AJ a NJ

Úlohy pre pracovnú pozíciu IT security specialist experta

  • Rozšírenie, optimalizácia, správa a údržba existujúceho riešenia manažmentu IT zraniteľností (Rapid7).
  • Správa IT aktív/porovnanie s inventárom CMDB.
  • Integrácia používaných kontajnerových technológií do systému riadenia IT zraniteľností.
  • Zabezpečenie kvality informácií o IT aktívach.
  • Koordinácia, nastavenie a sledovanie remediačných projektov.
  • Riadenie komunikácie medzi organizačnými jednotkami (vlastníkmi IT aktív) a IT.
  • Koordinácia, iniciovanie, sledovanie a zdokumentovanie opatrení (poskytnutie bezpečnostných záplat, stanovenie zmierňujúcich opatrení, definícia výnimiek a ich validácia).
  • Zavedenie automatizmov na mitigáciu.
  • Tvorba reportov a dashboardov o status quo, SLA a pod.
  • Podpora IT bezpečnostného tímu pri správe bezpečnostnej infraštruktúry ako sú firewally, proxy, skenery obsahu atď.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje IT security specialist expert

  • Rapid7
  • Windows
  • UNIX
  • LINUX
  • Windows Active Directory
  • IDS
  • IPS
  • EDR

Požiadavky pre pracovnú pozíciu IT security specialist experta

  • 2 – 3 roky skúseností v sektore IT kybernetickej bezpečnosti založených na technológiách správy zraniteľností (ako Rapid7, Tenable alebo porovnateľných).
  • Skúsenosti so skriptovaním a s automatizáciou v oblasti správy IT zraniteľností.
  • Dobrá znalosť aktuálnych operačných systémov (WIN, UNIX, LINUX), Windows Active Directory, sieťových protokolov, zraniteľností a metód útokov.
  • Technické znalosti v oblasti IT bezpečnostných nástrojov, firewall, proxy, IDS, IPS, EDR, cloudová bezpečnosť atď.
  • Znalosť parsovania, skriptovania a dohľadávania údajov v databázach.
  • Schopnosť pracovať v medzinárodnom tíme, samostatnosť, presnosť, zodpovednosť.
  • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa.

Naša ponuka pre IT security specialist experta

Atraktívne benefity

Atraktívny plat a prémie

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Chceš vedieť viac o pozícii IT Security Expert?

Ponúkame ti prácu na pozícii IT Security Expert s nemeckým a anglickým jazykom. Tvojou hlavnou pracovnou náplňou bude rozšírenie, optimalizácia, správa a údržba existujúceho riešenia manažmentu IT zraniteľností pre materskú spoločnosť v Nemecku a jej zákazníkov. Ako náš nový špecialista IT bezpečnosti sa staneš súčasťou agilného tímu a budeš zodpovedať i za tasky ako správa IT aktív, zavedenie automatizmov na mitigáciu či podpora IT bezpečnostného tímu pri správe bezpečnostnej infraštruktúry.

Pracovať budeš formou Home Office, no občas si zájdeš aj do našej kancelárie, kde ťa vždy veľmi radi uvidíme. Pracovná pozícia IT Security Specialist v msg life Slovakia je vhodná pre tých, ktorí hľadajú stabilné pracovné miesto a zaujímavú prácu v medzinárodnom tíme. Ako expert IT bezpečnosti budeš mať na starosti spravovanie existujúceho riešenia riadenia IT zraniteľností či správu všetkých IT aktív, zatiaľ čo si zdokonalíš svoje zručnosti s technológiami správy zraniteľností ako Rapid7 alebo technické znalosti v oblasti IT bezpečnostných nástrojov.