14

UZATVORENÁ POZÍCIA

.NET developer (.Net, C#, HTML, CSS)

Získaj u nás

množstvo benefitov

Mzda: od 2500 € brutto

Odmeny: Štedré prémie

Forma úväzku: TPP/Skrátený úväzok/Živnosť

Forma práce: Home Office/Office, Full Remote

Miesto práce: Bratislava/Žilina/Košice

Kľúčové znalosti

  • Frontend programovací jazyk (úroveň medior)
  • Anglický jazyk

Úlohy pre pozíciu .NET developer (.Net, C#, HTML, CSS)

  • Návrh a vývoj softvérových riešení v oblasti životného aj neživotného poisťovníctva.
  • Údržba a ďalší vývoj existujúceho webového portálu.
  • Zaškolenie a koučing pod vedením skúseného kolegu.
  • Okrem vývoja v prípade potreby aj komunikácia s klientom.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje .NET developer (.Net, C#, HTML, CSS)

  • ASP.Net, C#, HTML, CSS, JavaScript, MS SQL-Server, VB.Net, Framework DevExpress
  • SVN pre správu verzií
  • Windows Server & IIS, Framework Combit List & Label
  • Používané nástroje: Visual Studio, Jira, Confluence, MS Teams, Office 365

Požiadavky pre pracovnú pozíciu .NET developer (.Net, C#, HTML, CSS)

  • Viacročné profesionálne pracovné skúsenosti v niektorých z frontend technológií (úroveň medior).
  • Podpora webového portálu (údržba, ale aj nové požiadavky).
  • Skúsenosti s niektorými z nasledujúcich technológií: ASP.Net, C#, VB.Net, HTML, CSS, JavaScript, SQL Server, Framework DevExpress, SVN pre správu verzií, Visual Studio.
  • Výhodou sú: Windows Server & IIS, Framework Combit List & Label.
  • Aktívna úroveň nemčiny alebo aktívna úroveň angličtiny v kombinácii s pasívnou úrovňou nemčiny (potrebná kvôli zaškoľovaniu, pochopeniu požiadaviek).
  • Schopnosť pracovať v medzinárodnom tíme.
  • Samostatnosť, presnosť, zodpovednosť.
  • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa.
  • Výhodou je skúsenosť s vývojom SW pre poisťovnícky sektor.

Naša ponuka pre .NET developer (.Net, C#, HTML, CSS)

Atraktívne benefity

Atraktívny plat a prémie

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Chceš sa dozvedieť o práci .NET programátora viac?

Ak hľadáš zaujímavú prácu, v msg life Slovakia budeš mať možnosť podieľať sa ako .NET programátor na návrhu a vývoji softvérových riešení pre oblasť poisťovníctva. Očakávame od teba postupné porozumenie projektu a zdieľanie získaných poznatkov s kolegami.

Nevyhnutné sú skúsenosti s Java programovaním a veľmi dobré komunikačné schopnosti v cudzom jazyku. Určite oceníme aj nadšenie pre IT a osobnostné predpoklady ako samostatnosť, zodpovednosť a schopnosť byť dobrým tímovým hráčom. Okrem bohatej ponuky benefitov pre zamestnancov u nás nájdeš aj neformálnu atmosféru a super kolektív. Pobočky máme v mestách Bratislava, Žilina a Košice.