23

Pošli nám svoj životopis a získaj nástupný bonus už od 2200 €

nástupný bonus už od 2200 €

DevOps Engineer

Nástupný bonus

už od 2200 €

Mzda: od 2200 € brutto

Odmeny: Štedré prémie

Forma úväzku: TPP/Živnosť

Forma práce: Home Office/Office, Full Remote

Miesto práce: Bratislava/Žilina/Košice

Termín nástupu: ASAP

Nástupný bonus

už od 2200 €

Kľúčové znalosti

 • Skúsenosti s GIT, Docker, Kubernetes, Jenkins a nástrojmi pre Build management
 • Anglický jazyk – stredne pokročilý (B2)

Úlohy pre DevOps Engineer

 • Tvorba a udržiavanie testovacích a vývojových prostredí, ako aj Build Pipeline pre vývoj našich produktov a zákazníckych projektov.
 • Vývoj a zavedenie CI/CD (continuous integration/continuous delivery).
 • Koncepcia, monitorovanie a ďalší vývoj procesov a nástrojov v oblasti automatizácie, testovania a zavádzania (deployment – Build Pipelines).
 • Analýza požiadaviek vývojového tímu a odvodenie technickej implementácie v build procese, ako aj podpora pre naše zákaznícke projekty.
 • Operácie a ďalší vývoj centrálnej build infraštruktúry (vrátane Jenkins, Nexus a databáz) pod Unixom.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje DevOps Engineer

 • GIT
 • Docker
 • Kubernetes
 • Jenkins (CI/CD)
 • Nástroje pre Build management

Požiadavky pre pracovnú pozíciu DevOps Engineer

 • Skúsenosti s vývojom a podporou riešení založených napríklad na GIT, Docker, Kubernetes, Jenkins (zhŕňajúc CI/CD).
 • Skúsenosti v Build manažmente, ideálne v spoločnosti poskytujúcej služby IT alebo na projektoch IT, ako aj s vývojom softvéru a release.
 • Schopnosť orientácie na výsledok, riešenie a taktiež záujem o nové technológie a prístupy.
 • Aktívna znalosť nemeckého jazyka (B2 a vyššie) alebo anglického jazyka (B2 a vyššie).
 • Skúsenosti s PL/SQL, Oracle, DB2 sú vítané.
 • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa.
 • Dobré komunikačné schopnosti, spoľahlivosť a schopnosť pracovať v agilnom tíme.

Naša ponuka pre DevOps Engineer

 • Firemná kultúra založená na priateľskej a neformálnej atmosfére.
 • Prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast.
 • Dlhodobá spolupráca s nadnárodnou IT spoločnosťou, ktorá pôsobí v oblasti finančníctva a poisťovníctva.
 • Motivujúce finančné ohodnotenie s mnohými prémiami, vrátane 13. platu.

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Home office a flexi pracovný čas

Atraktívny plat a prémie

Občerstvenie a stravné lístky

Podpora zdravia

Dovolenka a voľno

Kariérny rast a vzdelávanie

Firemná kultúra

Teambuildingové aktivity

Pozri všetkých 70 benefitov

FAQ

Otázky a odpovede

DevOps inžinier zodpovedá za tvorbu a údržbu testovacích a vývojových prostredí. Okrem toho má na starosti aj Build Pipelines DevOps, vývoj a zavedenie CI/CD rovnako ako správu procesov a DevOps Developer nástrojov pri automatizácii, testovaní a zavádzaní softvérových produktov. Súčasťou práce je taktiež analýza požiadaviek developerského tímu a následné odvodenie technickej implementácie.

DevOps pracovná ponuka si vyžaduje skúsenosti s GIT, Docker, Kubernetes, Jenkins a nástrojmi pre Build manažment. Predchádzajúce profesionálne pracovné skúsenosti z DevOps Engineer jobs nepožadujeme, takže nám pokojne pošli svoje premakané CV DevOps bez ohľadu na to, či si DevOps Senior Engineer alebo Junior DevOps Engineer.

Ako Senior DevOps Engineer či DevOps Junior sa určite nezaobídeš bez skúseností s vývojom a podporou riešení, softvéru a údržbou DevOps Pipelines. Zatiaľ čo od nášho nového kolegu požadujeme jazykové znalosti z angličtiny alebo nemčiny minimálne na úrovni B2 a záujem o nové technológie, skúsenosti s PL/SQL, Oracle a DB2 sú u nás vždy vítané.

DevOps plat závisí od viacerých faktorov, a to vrátane pracovných skúseností a nadobudnutých znalostí. U nás ti ponúkame nadpriemerný plat a k tomu navyše aj nástupný bonus vo výške už od 2 200 €, štedré prémie a firemné benefity, z ktorých sa ti zakrúti hlava.

Dev Ops práca umožňuje pracovať z domu, na diaľku alebo z našej krásnej kancelárie v Bratislave, Žiline či Košiciach. Je tak na tebe, ktorá forma ti bude najviac vyhovovať a na ktorej sa dohodneš so svojím priamym nadriadeným.

DevOps práca si vyžaduje skúseného vývojára, ktorému nebudeme musieť vysvetľovať, čo je DevOps a ani to, ako sa stať DevOps Engineerom. Ak máš potrebné skúsenosti a jazykové znalosti aspoň z 2 jazykov, zisti viac o DevOps job.

Programovanie a vývoj v Java

Interpretovaný jazyk Java je objektovo orientovaný programovací jazyk na vysokej úrovni. Vďaka jeho vysokej využiteľnosti a prenosnosti je programovanie v Java mimoriadne rozšírené, dokonca i mimo IT sektor. Java programovanie sa teší veľkej obľube aj u nás v msg life Slovakia. Ak máš chuť rozvíjať svoje programátorské skills, zisti viac o pozícii DevOps administrátor a staň sa členom nášho tímu.

Priemerný plat pre pozíciu DevOps špecialista sa pohybuje od 1 928 € do 4 574 €, čím sa zaraďuje medzi najlepšie platené pracovné pozície. Keďže ide o veľké platové rozmedzie, pri každom inzeráte uvádzame výšku „od“. Ak si ale dobrý DevOps vývojár, plat je niečo, o čo sa určite nemusíš obávať. U nás navyše po nástupe získaš aj nástupný bonus vo výške prvej mzdy a mnoho ďalších lákavých firemných benefitov.

Jazyk Java predstavuje univerzálny programovací jazyk, ktorý môžeš využiť na programovanie takmer všetkého. Či už sa zaujímaš o vývoj softvérových, webových alebo mobilných aplikácií a stránok, či umelú inteligenciu, programovací jazyk Java sa ti zaručene oplatí vedieť. Je bezplatný, pomerne jednoduchý a základné znalosti Java programovania sa ti budú hodiť pri akejkoľvek pracovnej pozícii v poprednej IT spoločnosti.

Staň sa súčasťou nášho tímu a posuň svoje znalosti na novú úroveň. DevOps práca ti otvorí dvere do sveta msg life Slovakia a umožní pracovať na medzinárodných IT projektoch v oblasti životného, neživotného a zdravotného poistenia. Okrem kvalitného zaškolenia ťa čakajú atraktívny, nadštandardný plat a možnosť získania certifikátov, ako aj absolvovania školení, ktoré zdokonalia tvoje programátorské skills.

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Chceš sa dozvedieť viac o pozícii build softvérový inžinier?

Vývoj a testovanie softvéru na pozícii DevOps Engineer

DevOps spája termíny Development (vývoj) a Operations (prevádzka). Takýto Dev Ops Engineer teda tvorí a udržiava testovacie a vývojové prostredie firmy alebo materskej spoločnosti, prispieva k efektívnemu vývoju aplikácií a používa DevOps Wiki nástroje. Ako build inžinier máš v našej spoločnosti jedinečnú príležitosť posunúť svoje software engineering zručnosti z DevOps architecture v skúsenom IT tíme.

Práca SR DevOps engineer sa zaraďuje medzi agilné prístupy. Pri vývoji softvéru totiž integruje procesy, technológie, ale aj ľudí s rôznou náplňou práce, vývojárov, analytikov, testerov i samotného klienta. Pracovná ponuka Build Engineer Bratislava je preto vhodná pre flexibilných a ambicióznych DevOps programátorov s chuťou pre inovatívne technológie. Si Developer DevOps, ktorý posunie inovácie v poisťovníctve na novú úroveň?

Popis pracovnej pozície
Daj nám o sebe vedieť