15

UZATVORENÁ POZÍCIA

Dátový analytik – Data Analyst

Získaj u nás

množstvo benefitov

Mzda: od 2000 € brutto

Odmeny:

Forma úväzku: Živnosť

Forma práce: Home Office/Office

Miesto práce: Bratislava

Kľúčové znalosti

  • Analytické, logické, a štruktúrované myslenie
  • Znalosť Excelu a Power Query

Úlohy pre Dátového analytika - Data analyst

  • Analýza firemných procesov v spolupráci s členmi tímu – controlling, finančné a projektové analýzy, analýzy z oblasti HR, analýza efektívnosti náborového procesu, účinnosti nástrojov v oblasti náboru, reklamy a marketingových kampaní, analýzy presahujúce aj do ďalších oblastí, ako návštevnosť webovej stránky.
  • Zachytenie podstaty analyzovanej oblasti a dôležitých väzieb, návrh reportov v spolupráci s kolegami podľa zadanej témy.
  • Podieľanie sa na príprave a finalizácii reportov, analýza údajov v nástrojoch Excel, Power Query a ďalších.
  • Návrh vyhodnocovania výsledkov, vyvodenie záverov a ich interpretácia.
  • Analytická podpora a zaškolenie členov tímu.
  • Vyvíjanie a zlepšovanie procesu analýzy údajov.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje Dátový analytik - Data analyst

  • Excel, Power BI
  • Office 365, MS Teams

Požiadavky pre pracovnú pozíciu Dátový analytik - Data analyst

  • Pokročilá znalosť Excelu: organizácia analýz v súbore, rozdelenie hárkov, slicers, funkcie vyhľadávacie, agregačné, logické, textové a dátumové, pomenovávanie buniek a oblastí, systém formátovania – formátovanie štýlmi, podmienené formátovanie, kontingečné tabuľky a grafy – zdroje údajov, možnosti pohľadov, členenia, výpočtov, formátovania, nice to have: Power Query.
  • Schopnosť zobrazovať údaje vo vhodnej forme.
  • Silné analytické, logické, a štruktúrované myslenie.
  • Schopnosť porozumieť súvisiacim procesom, proaktívny a samostatný prístup pri spracovávaní tém, posúvať veci dopredu.
  • Ochota diskutovať s členmi tímu pri hľadaní riešení.
  • Zmysel pre detail, presnosť pri spracovávaní zadaní.
  • Dokázať dotiahnuť veci až do konca.
  • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa.
  • Anglický jazyk na úrovni B2.

Naša ponuka pre Dátového analytika - Data analyst

Atraktívne benefity

Atraktívny plat a prémie

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Chceš sa dozvedieť o práci dátového analytika viac?

Pracovná ponuka dátový analytik v IT

Kolegovia na pozíci dátový analytik alebo data analyst sa v msg life Slovakia venujú predovšetkým dátovej analýze firemných procesov. Ich výstupná finančná, účtovná či projektová analýza poskytuje konsolidovaný pohľad na business procesy, vďaka čomu dokážeme lepšie porozumieť súvislostiam a faktorom ovplyvňujúcim výkonnosť a slúži ako podklad pre nastavenie fungujúcej stratégie v našej spoločnosti.

Medzi tvoje úlohy ako data analytik patrí príprava dát, data mining, data cleansing i kontrola kvality dát. Ich súčasťou bude aj vytváranie reportov a analýz. Na vyhodnotenie výsledkov môžeš použiť Excel, PowerQuery alebo Business intelligence. Avšak tvojou asi najdôležitejšiu úlohu bude sprostredkovať výsledky analýz prostredníctvom zrozumiteľných reportov, grafických vizualizácií a prezentácií.