17

Dátový analytik

Miesto vykonávania práce

Home Office/Office V kancelárii v BA, ZA, KE podľa dohody.

Forma práce

Živnosť

Mzdové podmienky

2000 € brutto + pravidelné prémie Konkrétna výška mzdy závisí od znalostí a skúseností a je výsledkom vzájomnej dohody.

Jazykové požiadavky

Anglický jazyk

Minimálne úroveň B2.

Naša ponuka pre Dátového analytika

  • Nadštandardný plat, pravidelné výkonnostné a mimoriadne prémie + každý rok možnosť vianočnej prémie až do výšky 13. platu.
  • Práca z domu alebo z kancelárie v Bratislave, v Košiciach či v Žiline podľa dohody.
  • Príjemná pracovná atmosféra s profesionálnym a priateľským tímom kolegov.
  • Kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení, jazykové kurzy na pracovisku i nákup odbornej literatúry podľa vlastnej preferencie.
  • Dlhodobý stabilný pracovný pomer, finančná istota a práca pre najväčšie poisťovne, ako napr. AXA, UNIQA, R+V, AEGON, Generali a ERGO.

Požiadavky pre vybranú pracovnú pozíciu

  • Pokročilá znalosť excelu: organizácia analýz v súbore, rozdelenie hárkov, slicers, funkcie vyhľadávacie, agregačné, logické, textové a dátumové, pomenovávanie buniek a oblastí, systém formátovania – formátovanie štýlmi, podmienené formátovanie, kontingečné tabuľky a grafy – zdroje údajov, možnosti pohľadov, členenia, výpočtov, formátovania, nice to have: Power Query.
  • Schopnosť zobrazovať údaje vo vhodnej forme.
  • Silné analytické, logické, a štruktúrované myslenie.
  • Schopnosť porozumieť súvisiacim procesom, proaktívny a samostatný prístup pri spracovávaní tém, posúvať veci dopredu.
  • Ochota diskutovať s členmi tímu pri hľadaní riešení.
  • Zmysel pre detail, presnosť pri spracovávaní zadaní.
  • Dokázať dotiahnuť veci až do konca.
  • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa .
  • Anglický jazyk na úrovni B2.

Úlohy pre Dátového analytika

  • Analýza firemných procesov v spolupráci s kolegami – controlling, finančné a projektové analýzy, analýzy z oblasti HR, analýza efektívnosti náborového procesu, účinnosti nástrojov v oblasti náboru, reklamy a marketingových kampaní, analýzy presahujúce aj do ďalších oblastí, ako návštevnosť webovej stránky.
  • Zachytenie podstaty analyzovanej oblasti a dôležitých väzieb, návrh reportov v spolupráci s kolegami podľa zadanej témy.
  • Podieľanie sa na príprave a finalizácii reportov, analýza údajov v nástrojoch excel, Power Query a ďalších.
  • Návrh vyhodnocovania výsledkov, vyvodenie záverov a ich interpretácia.
  • Analytická podpora a zaškolenie kolegov.
  • Vyvíjanie a zlepšovanie procesu analýzy údajov.
Mám záujem

Zdieľaj pozíciu

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Zamestnancov si vážime, a preto ich pravidelne motivujeme výkonnostnými a mimoriadnymi prémiami, ako aj možnosťou získať bonus vo výške 13. platu.

Vďaka striedaniu office s homeoffice, podporujeme zdravú rovnováhu medzi prácou a súkromím. Pri riešení problémov uprednostňujeme dialóg pred nariadeniami.

Zriadili sme firemné fitnes, poskytujeme pravidelné masáže, Sick day, podporu počas dlhodobej PN, kartu MultiSport a organizujeme prednášky o zdraví.

Na dočerpanie síl využívame bonus voľno navyše za každý odpracovaný rok. Po 5 rokoch tak môžeš každoročne čerpať až 30 dní dovolenky + Silvestrovské voľno.

Odborné zaškolenia, kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení, jazykové kurzy na pracovisku aj nákup odbornej literatúry.

Ovocím, zdravým občerstvením, kvalitnou kávou, čajmi a nápojmi, firemnými obedmi aj štedrým príspevkom na stravu sa snažíme podporovať zdravie zamestnancov.

Vzájomné vzťahy upevňujeme pri stolnom futbale, laser tagu, jazde na motokárach a splave rieky. Organizujeme aj vianočnú i letnú párty aj posedenia pri dobrom jedle.

Aj keď sme medzinárodný tím, cítiť u nás neformálnu, rodinnú atmosféru, otvorenosť, ústretovosť a možnosť vyjadriť svoj názor či zohľadniť individuálne potreby.

Všetky benefity

Pridaj sa k nám

      Atraktívny plat a prémie

      Home office a flexi pracovný čas

      Podpora zdravia

      Dovolenka a voľno

      Kariérny rast a vzdelávanie

      Teambuildingové aktivity

      Občerstvenie a stravné lístky

      Firemná kultúra

      Pracovná ponuka Dátového analytika

      DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

      Chceš sa dozvedieť o práci programátora viac?

      Tiež si rád prečítaš odborné články, napríklad k téme DevOps, agilný vývoj alebo Cloud? Pri práci Java expert developera v msg life Slovakia máš možnosť tieto vedomosti využiť v praxi a tiež ich konzultovať s odborným tímom Java programátorov.

      Vyvíjame informačné systémy a softvérové riešenia, ktoré sú pridanou hodnotou nielen pre našich zákazníkov, ale aj pre kolegov Java developerov. Každodennú rutinu nahrádzame automatizáciou procesov, Scrum robíme poctivo a Reviews berieme vážne. Radi veci analyzujeme v tíme, takže ako Java expert programátor budeš spolupracovať napríklad aj s Business IT konzultantom. Prečítaj si viac o pozícii.

      Popis pracovnej pozície

      MOHLI BY ŤA ZAUJÍMAŤ

      Aktuálne otvorené pracovné ponuky