15

Pošli nám svoj životopis a získaj nástupný bonus už od 2600 €

nástupný bonus už od 2600 €

Data Scientist

Nástupný bonus

už od 2600 €

Mzda: od 2600 € brutto

Odmeny: Štedré benefity

Forma úväzku: TPP/Skrátený úväzok/Živnosť

Forma práce: Home Office/Office

Miesto práce: Bratislava/Žilina/Košice

Termín nástupu: ASAP

Kľúčové znalosti pre pozíciu Data Scientist

  • Znalosti a pracovné skúsenosti v oblasti Data science
  • Záujem o Machine Learning, Deep Learning, Large Language Modell
  • Pozitívny vzťah k umelej inteligencii
  • Anglický jazyk – stredne pokročilý (B2), nemecký jazyk – výhodou

Úlohy a pracovná náplň pre pozíciu Data Scientist

  • Použitie Machine Learning (ML), Deep Learning a Large Language Models (LLM) v profesionálnom prostredí DevOps s jazykom Python, ako aj tréningové parametre v kontexte optimalizácie hyperparametrov (Hyperparameter Optimization) pre naše modely.
  • Návrh nových softvérových komponentov založených na umelej inteligencii v prostredí profesionálnych štandardných poisťovacích softvérových systémov.
  • Vývoj Knowledge Management systémov s využitím LLM a Business Process Support systémov na báze umelej inteligencie.
  • Optimalizácia konvenčných procesov softvérového vývoja pomocou ML a umelej inteligencie.
  • Práca na výskumných projektoch a spolupráca s výskumnými ústavmi.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje Data Scientist

  • Python, Java, Tensorflow, Supervised Learning
  • Dátová veda, strojové učenie

Požiadavky pre pracovnú pozíciu Data Scientist

  • Úspešne ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa, ukončené štúdium matematiky, štatistiky, informatiky alebo obdobného študijného odboru či zamerania.
  • Pracovné skúsenosti s technológiami: Python, Java, Tensorflow, Supervised Learning.
  • Výhodou sú skúsenosti s dátovou vedou a strojovým učením.
  • Solídny teoretický základ, najmä pokiaľ ide o teóriu pravdepodobnosti, rozdelenia a testovanie hypotéz.
  • Záujem o nové technológie a aplikačné scenáre.
  • Štruktúrovaný a analytický spôsob práce, ako aj vysoká miera samostatnosti, zodpovednosti, iniciatívy, rozhodnosti a tímového ducha.
  • Anglický jazyk na pokročilej úrovni.
  • Nemecký jazyk výhodou.

Naša ponuka pre pracovnú pozíciu Data Scientist

  • Práca v stabilnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá vývojom softvérových riešení pre popredných klientov v oblasti poisťovníctva.
  • Príjemná pracovná atmosféra s profesionálnym a priateľským tímom kolegov.
  • Atraktívne finančné ohodnotenie, motivujúce odmeny a prémie.
  • Možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu.
  • Systém zaujímavých zamestnaneckých benefitov v oblasti zdravia, vzdelávania a oddychu.
  • Kvalitné interné aj externé vzdelávanie, jazykové kurzy na pracovisku i nákup odbornej literatúry podľa vlastnej preferencie.
  • Možnosť práce z domu alebo z kancelárie v Bratislave, Košiciach či Žiline podľa dohody.

Mzdové podmienky

  • Od 2600€ brutto, resp. od 210 €/ MD pri živnosti.
  • Konkrétna výška mzdy závisí od preukázaných skúseností a praxe uchádzača a je výsledkom vzájomnej dohody.
  • V prípade tvojich dlhoročných skúseností s dátovou vedou a záujmom o oblasti Machine Learning (ML), Deep Learning a Large Language Models ťa radi oceníme v tíme expertov.

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Home Office a flexi pracovný čas

Atraktívny plat a prémie

Občerstvenie a stravné lístky

Podpora zdravia

Dovolenka a voľno

Kariérny rast a vzdelávanie

Firemná kultúra

Teambuildingové aktivity

Pozri všetkých 70 benefitov

FAQ

Otázky a odpovede

Pracovná pozícia Data Scientist zahŕňa výskumné úlohy ako napríklad tvorba konvenčných procesov softvérového vývoja pomocou Machine Learning a umelej inteligencie. Výsledok výskumných projektov môže posunúť vývoj budúcich riešení.

V prvom rade potrebuješ mať záujem o Machine Learning, Deep Learning, Large Language Modell. Dôležitý je pozitívny vzťah v tejto téme a vítané sú aj znalosti prípadne skúsenosti s obdobnými technológiami.

Plat dátového vedca je individuálny. Závisí znalostí a predchádzajúcich pracovných skúseností. Ako Data Scientist v msg life Slovakia si môžeš zarobiť od 2600 € a získať ďalšie lákavé benefity.

Pracovná pozícia Data Scientist môže byť vykonávaná z domu na Home Office, no radi ťa uvítame aj v našej kancelárii v Bratislave, Žiline či Košiciach. Ponúkame hybridný model formou Home Office/Office, pričom je len na tebe, ktorá forma ti bude viac vyhovovať a na ktorej sa dohodneš so svojím priamym nadriadeným.

Hľadáme nadšenca, ktorého baví svet Dátového výskumu, rád experimentuje, analyzuje má blízko k matematike a nebojí sa čísiel ani výziev. Potrebné sú aj znalosti anglického jazyka na stredne pokročilej komunikatívnej úrovni a výhodou môže byť nemecký jazyk.

Staň sa súčasťou nášho tímu a posuň svoje znalosti na novú úroveň. Práca na pozícii Data scientist Žilina, Bratislava alebo Košice ti otvorí dvere do sveta msg life a umožní pracovať na medzinárodných IT projektoch so zameraním na životné, neživotné i zdravotné poistenie. U nás ťa čakajú kvalitné zaškolenie, nadštandardný plat a možnosť získania certifikátov a absolvovania školení, ktoré zdokonalia tvoje schopnosti.

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Chceš vedieť viac o pracovnej pozícii Data Scientist?

Pracovná ponuka dátový analytik v IT

Pomáhaj nášmu tímu ako Data Scientist zvládať výzvy digitalizácie a modernizovať naše aplikácie a technologické platformy. Podieľaj sa na inovácii a optimalizácii našich procesov a vývoji inovatívnych systémov s Machine Learning. Zdokonaľuj svoje schopnosti v Deep learning  a staň sa členom stabilného tímu odborníkov. Podpor vývoj poistného softvéru budúcnosti a začleň sa do tímu profesionálov.

Práca Data Scientistu spočíva v používaní údajov na pochopenie a vysvetlenie javov okolo nich a pomáha organizáciám robiť lepšie rozhodnutia.

Popis pracovnej pozície
Daj nám o sebe vedieť