20
msg life SlovakiaPopisy pozíciíPopis práce Integrátora vývoja softvéru pre oblasť poistnej matematiky

Popis práce Integrátora vývoja softvéru pre oblasť poistnej matematiky

Hľadáš nové výzvy a stabilné pracovné miesto, ktoré ti ponúka zaujímavé možnosti ďalšieho vzdelávania, dobrú perspektívu a motivujúce finančné ohodnotenie? Staň sa súčasťou dobre fungujúceho vývojového tímu a formuj s nami digitálnu budúcnosť. Náš softvér pomáha poisťovacím expertom vo viac ako 30 krajinách sveta zvládnuť výzvy digitalizácie a modernizovať ich aplikácie a technologické platformy.

Hľadáme zodpovedných a samostatných Integrátorov pre oblasť poistnej matematiky, ktorí chcú s nami spoločne rásť. Integrátor pre oblasť poistnej matematiky má možnosť podieľať sa na inovácii a optimalizácii procesov. Integruje naše softvérové riešenia u zákazníkov a je ich podporou v prípade technických otázok.

Hľadáme analyticky založené osobnosti, ktoré rastú s novými výzvami a baví ich formovať budúcnosť našich softvérových produktov. Dáme ti možnosť aktívne sa rozvíjať v oblasti aplikačných serverov, autentifikačných a databázových systémov. Ponúkame ti nielen odborné výzvy, ale aj príležitosť tvoriť s nami budúcnosť moderného softvéru.

Popis pozície Integrátora pre poisťovníctvo

Integrátor pre oblasť poistnej matematiky má na starosti analýzu, vývoj a optimalizáciu procesov a nástrojov v oblasti CI/CD, build a deployment našich softvérových systémov a automatizáciu build a deployment procesov. Tvojou úlohou bude zodpovednosť za IT infraštruktúru vývojárskych a testovacích prostredí. 

Budeš ten, kto bude dávať impulzy pre používanie technologických inovácií v oblasti DevOps.  Dáme ti možnosť aktívne sa rozvíjať v oblasti aplikačných serverov, autentifikačných a databázových systémov. Svojou prácou sa budeš významnou mierou podieľať na tom, aby boli klienti spokojní, a to ako podpora našich zákazníkov pri inštalácii softvéru.

Tvojou úlohou bude:

 • inštalovať, konfigurovať a integrovať naše softvérové riešenia u zákazníkov,
 • poskytovať poradenstvo v prípade technických otázok,
 • úzko spolupracovať s našimi agilnými vývojovými tímami.

Čo očakávame

Podmienkou na prijatie uchádzača je úspešne ukončené vysokoškolské štúdium v oblasti informatiky alebo pracovné skúsenosti s vývojom softvéru. Očakávame do teba:

 • perfektne zvládnutú prácu na príkazovom riadku vo Windows a Linux,
 • skúsenosti s aplikačným serverom Tomcat/JBoss/Websphere,
 • skúsenosti s databázovými systémami,
 • skúsenosti s Perl/Bash a znalosť tvorby CMD skriptov,
 • skúsenosti s programovaním v PHP alebo Java,
 • skúsenosti s SQL (Oracle/DB2/MySQL),
 • skúsenosti s integráciou komplexných systémov pod Windows a Linux,
 • skúsenosti s Perforce, Subversion, GIT a Jenkins a základné znalosti z počítačových sietí. 

Predpoklady úspešného kandidáta

Výhodou je, ak máš vnútornú motiváciu robiť veci lepšie a záleží ti na tom, aby bol náš produkt kvalitný a spoľahlivý. Hľadáme Integrátorov pre oblasť poistnej matematiky, ktorých štýl práce sa vyznačuje vysokými štandardmi kvality, orientáciou na riešenie, spoľahlivosťou a zákaznícky proaktívnym prístupom.

Hľadáme kolegu so štruktúrovaným, nezávislým a na riešenie orientovaným štýlom práce a zároveň človeka s dobrými komunikačnými zručnosťami a schopnosťou pracovať v tíme. Rovnako uvítame, ak:

 • rozpoznáš potrebu optimalizácie a automatizácie procesov,
 • dokážeš potrebnú optimalizáciu aj implementovať.

V msg life si nadovšetko ceníme integrátorov, ktorí dokážu riešiť problémy za pochodu. Keďže pracujeme v medzinárodnom tíme, ktorý riadi materská spoločnosť so sídlom v Nemecku, od kandidátov vyžadujeme veľmi dobrú znalosť nemčiny alebo angličtiny, a to slovom aj písmom (minimálne úroveň B2). Ak potrebuješ svoje jazykové schopnosti obnoviť, vieme ťa podporiť prostredníctvom odborných kurzov.

Vývoj výkonného a precízneho softvéru v msg life Slovakia

 • Náš softvér sa dá charakterizovať ako platformovo nezávislá modulárna aplikácia. Má vysoký stabilný výkon pri veľkom počte používateľov a vyznačuje sa vysokou flexibilitou z hľadiska koncepcie, ako aj z hľadiska modifikácie pre potreby zákazníkov. 
 • Medzi naše súčasné výzvy patrí digitálna transformácia, optimalizácia zákazníckych skúseností a vývoj zákaznícky orientovaných aplikácií. Našou víziou je nastaviť softvérový štandard na poisťovacom trhu.
 • Naše skúsenosti z oblasti projektového manažmentu a procesov šitých na mieru pri vývoji nášho softvéru počítame na desaťročia. Staň sa súčasťou nášho tímu, profituj z našich skúseností a know-how.
 • Žijeme inováciami – pomôž nám ďalej rozvíjať našu modernú architektúru s orientáciou na budúcnosť a nastav spolu s nami softvérový štandard na poistnom trhu.
 • Ak ťa zaujímajú nové technológie, avšak nie si odborníkom v každej tematickej oblasti, budeme spolu s tebou neustále rozširovať tvoje profesionálne zameranie a záujmy. O prácu u nás sa môžeš uchádzať, aj keď zatiaľ neovládaš všetky uvedené technológie excelentne.
 • Pre tvoj štart v msg life máme pripravený komplexný zaškoľovací program v trvaní niekoľkých týždňov, ktorý je založený na praktickej práci priamo na reálnych projektoch. Našou najväčšou prednosťou je spolupracujúci tím, v ktorom si kolegovia navzájom poradia a pomôžu.

Pracovné prostredie

Snažíme sa o vytvorenie príjemného pracovného prostredia, ktoré splní tvoje očakávania od pozície integrátora vývoja softvéru. Záleží nám na pohodovej atmosfére, kvalitnom vzdelaní, oddychu a prémiovom ohodnotení našich zamestnancov.

Naše projektové tímy sa skladajú z vývojárov softvéru, testerov softvérových aplikácií, konzultantov, analytikov, matematikov a projektových manažérov, ktorí úzko spolupracujú na rôznych projektoch.

Staráme sa nielen o vytvorenie príjemného pracovného prostredia, ale tiež ponúkame bohatý zamestnanecký program a množstvo benefitov, ktoré podporujú telo i ducha našich zamestnancov.

V msg life Slovakia vytvárame príjemné pracovné prostredie a tiež ponúkame bohatý zamestnanecký program a množstvo benefitov, ktoré podporujú telo i ducha našich zamestnancov.

V msg life Slovakia si tvoju prácu ceníme. Máme motivujúci odmeňovací a prémiový systém, výkonnostné, mimoriadne aj vianočné prémie. Pre dlhoročných zamestnancov máme tiež atraktívny vernostný program.

Budeš úzko spolupracovať s našimi zákazníkmi, ktorými sú najmä nemecké spoločnosti pôsobiace na poistnom trhu, a spoločne budete hľadať najlepšie riešenia pre ich každodennú prácu.

Podporujeme tvoj pracovný, ale aj osobný rast. U nás môžeš absolvovať kurzy nemeckého a anglického jazyka, zaujímavé školenia a prezentácie, alebo mať prístup do našej rozsiahlej online databázy.

Aktuálne otvorené ponuky

Naše tímy v Bratislave, Košiciach a v Žiline hľadajú posily. Pozri si ponuky práce vo svojom meste a vyber si z otvorených pracovných
pozícií. Radi sa s tebou stretneme osobne.

Odoberaj informácie o nových pracovných ponukách