15

UZATVORENÁ POZÍCIA

IT Talent Sourcer – študent

Získaj u nás

množstvo benefitov

Mzda: od 6 € brutto

Odmeny: Štedré benefity

Forma úväzku: Dohoda

Forma práce: Home Office/Office

Miesto práce: Žilina

Termín nástupu: ASAP

Kľúčové znalosti

  • Anglický jazyk – stredne pokročilý (B2)
  • Vyhľadávanie uchádzačov
  • Networking
  • LinkedIn

Úlohy pre pracovnú pozíciu IT Talent Sourcer - študent

  • Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie špičkových talentov na sociálnych médiách (LinkedIn) a slovenských pracovných portáloch (Profesia a iné).
  • Budovanie databázy talentov na rôznych pozíciách pre súčasné aj budúce potreby náboru, budovanie vzťahov s potenciálnymi uchádzačmi.
  • Predbežný výber a kvalifikácia talentov, prezentovanie a podávanie reportov o potenciálnych talentoch.
  • Úzka spolupráca s personálnym oddelením (v prvotnej fáze náboru), zisťovanie potrieb kandidátov.
  • Vytváranie brandingu a pozitívneho povedomia o spoločnosti.
  • Schopnosť prispôsobiť sa potrebám náboru, analýza a zlepšovanie metód vyhľadávania talentov.
  • Zúčastňovanie sa spoločných HR stretnutí a tvorba vlastných myšlienok na zlepšenie procesov.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje IT Talent Sourcer - študent

  • Office 365
  • MS Teams
  • LinkedIn

Požiadavky na pracovnú pozíciu IT Talent Sourcer - študent

  • Pozícia je vhodná pre študentov/tky v 2./3. ročníku VŠ, nutnosť byť k dispozícii viac dní v týždni.
  • Základná znalosť MS Office (najmä Excel, PowerPoint).
  • Skúsenosti s LinkedIn a nadväzovaním connections.
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nemecký jazyk výhodou.
  • Schopnosť reportovať, analyticky uvažovať a schopnosť spájať jednotlivé body a súvislosti.
  • Komunikatívnosť, vytrvalosť, trpezlivosť a time manažment na vysokej úrovni.
  • Dynamická osobnosť, ktorá sa vie prispôsobiť rýchlo zmenám v oblasti vyhľadávania (podľa typu projektu).
  • Orientácia na výsledok, kreativita a pozitívny prístup.

Naša ponuka pre prácu IT Talent Sourcer - študent

  • Práca v stabilnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá vývojom softvérových riešení pre popredných klientov v oblasti poisťovníctva.
  • Príjemná pracovná atmosféra s profesionálnym a priateľským tímom kolegov.
  • Atraktvíne finančné ohodnotenie, motivujúce odmeny a prémie.
  • Možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu.
  • Systém zaujímavých zamestnaneckých benefitov v oblasti zdravia, vzdelávania a oddychu.
  • Kvalitné interné aj externé vzdelávanie, jazykové kurzy na pracovisku i nákup odbornej literatúry podľa vlastnej preferencie.
  • Možnosť práce z domu alebo z kancelárie v Bratislave, Košiciach či Žiline podľa dohody.

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Home Office a flexi pracovný čas

Atraktívny plat a prémie

Občerstvenie a stravné lístky

Podpora zdravia

Dovolenka a voľno

Kariérny rast a vzdelávanie

Firemná kultúra

Teambuildingové aktivity

Pozri všetkých 70 benefitov

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Viac o práci IT Talent Sourcer - študent

Pracuj ako IT Talent Sourcer / Recruiter

Pri práci IT Talent Sourcer – študent budeš súčasťou personálneho oddelenia a recruitment procesu najmä v počiatočnej fáze náboru. Tvojou úlohou bude tiež aktívne vyhľadávať talenty cez LinkedIn profil, na portáli Profesia a budovanie talent pool-u pre hiring, predbežný výber a reportovanie kandidátov v IT oblasti na pracovné pozície ako napríklad Lead cloud architect, IT Test Manager, Java programátor MigArchiv. Privítame návrhy na zlepšovanie metód vyhľadávanie IT talentov a procesov.