21

UZATVORENÁ POZÍCIA

Softvérový inžinier migrácie – Software Engineer

Nástupný bonus

už od 2100 €

Mzda: od 2100 € brutto

Odmeny: Štedré prémie

Forma úväzku: TPP/Skrátený úväzok/Živnosť

Forma práce: Home Office/Office, Full Remote

Miesto práce: Bratislava/Žilina/Košice

Kľúčové znalosti

  • Frontend programovací jazyk (úroveň medior)
  • Anglický jazyk – stredne pokročilý (B2) a nemecký jazyk – mierne pokročilý (B1)

Úlohy pre softvérového inžiniera migrácie

  • Vykonávanie migrácií našich poistných softvérových produktov a systémov.
  • Spolupráca pri vývoji a vytváraní migračných transformačných pravidiel a ich implementácia do nášho migračného systému.
  • Analýza a porovnávanie zdrojových a cieľových systémov vrátane ich dátových
    modelov.
  • Spoluúčasť pri návrhu a implementácii technickej infraštruktúry pre migráciu: starostlivosť o migračný server, konfigurácia a údržba databáz, vykonávanie inštalácií a konfigurovanie cieľových systémov, technická podpora testovacích behov migrácie a takisto produktívnej migrácie v súčinnosti s našimi zákazníkmi.
  • Spoluúčasť na stretnutiach so zákazníkom; podpora a poradenstvo pri realizácii cieľového systému.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje Software Engineer

  • C/C++, resp. Java, SQL
  • DB2/Oracle
  • Používané nástroje: Visual Studio, Jira, Confluence, MS Teams, Office 365

Požiadavky pre pracovnú pozíciu softvérový inžinier pre migráciu

  • Skúsenosti s migračnými projektami.
  • Skúsenosti s prostredím databáz DB2/Oracle, resp. ich správou a údržbou.
  • Rozsiahlejšie znalosti jazyka SQL.
  • Základné znalosti programovania C/C++, resp. Java.
  • Aktívna nemčina (B2) alebo pasívna nemčina (B1) v kombinácii s aktívnou angličtinou (B2).
  • Skúsenosti s návrhom koncepcie a realizáciou softvérových produktov sú vítané.
  • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa.
  • Schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, presnosť, zodpovednosť.

Naša ponuka pre Software Engineera

Atraktívne benefity

Atraktívny plat a prémie

Pozri všetkých 70 benefitov

FAQ

Otázky a odpovede

IT Database Programmer job description pozostáva z migrácie poistných softvérových produktov, database building a analýzy, ako aj porovnávania zdrojových a cieľových systémov vrátane ich data model types. Súčasťou práce je tiež starostlivosť o migračný server, podpora pri data migration test, konfigurácia a údržba databázy SQL a kontrola database function.

Pracovná pozícia Database Administrator pre software migration process si vyžaduje skúsenosti s migračnými projektami a so správou i údržbou prostredí DB2 database/Oracle database. Výhodou sú skúsenosti s návrhom a vývojom softvérových produktov. Predošlé profesionálne skúsenosti z IT database management či Java database testing nepožadujeme.

Ako IT Database Specialist musíš ovládať databázové programy, dátové modely a databázové systémy a mať rozsiahlejšie znalosti SQL databázy. Očakávame taktiež, že vieš, čo je Oracle date, database management system a že máš aktívnu nemčinu alebo pasívnu nemčinu v kombinácii s aktívnou angličtinou.

Databázový analytik plat závisí od viacerých faktorov, a to vrátane pracovných skúseností a nadobudnutých znalostí. U nás ti ponúkame nadpriemerný plat a k tomu navyše aj nástupný bonus vo výške už od 2 100 €, štedré prémie a firemné benefity, z ktorých sa ti zakrúti hlava.

Ponuka práce Data Migration Specialist umožňuje prácu z domu, na diaľku i z našej krásnej kancelárie v Bratislave, Žiline alebo Košiciach. Je tak na tebe, ktorá forma ti bude najviac vyhovovať a na ktorej sa dohodneš so svojím priamym nadriadeným.

Databázový administrátor náplň práce si vyžaduje skúseného IT database managera, ktorý vie, čo je to databáza Oracle, databázový program, databázové funkcie, databázové modely a databázové spracovanie. Pokiaľ máš skúsenosti s data migration software, database management tools a netreba ti vysvetľovať, čo je migrácia dát alebo softvérové inžinierstvo, hľadáme práve teba.

Programovanie a vývoj v Java

Interpretovaný jazyk Java je objektovo orientovaný programovací jazyk na vysokej úrovni. Vďaka jeho vysokej využiteľnosti a prenosnosti je programovanie v Java mimoriadne rozšírené, dokonca i mimo IT sektor. Java programovanie sa teší veľkej obľube aj u nás v msg life Slovakia. Ak máš chuť rozvíjať svoje programátorské skills v postgreSQL database, zisti viac o IT migration jobs pre Model Developers a staň sa členom nášho tímu.

Priemerný plat pri data model jobs sa pohybuje od 1 708 € do 3 897 €, čím sa zaraďujú medzi najlepšie platené pracovné pozície. Keďže ide o veľké platové rozmedzie, pri každom inzeráte uvádzame výšku „od“. Ak si ale dobrý Model Developer a ovládaš databázy a databázové systémy, čo to je SQL databáza, dátový model, IT engineering a software migration process, plat je niečo, o čo sa určite nemusíš obávať. U nás navyše po nástupe získaš aj nástupný bonus vo výške prvej mzdy a mnoho ďalších lákavých firemných benefitov.

Jazyk Java predstavuje univerzálny programovací jazyk, ktorý môžeš využiť na programovanie takmer všetkého. Či už sa zaujímaš o vývoj softvérových, webových alebo mobilných aplikácií a stránok, či umelú inteligenciu, programovací jazyk Java sa ti zaručene oplatí vedieť. Je bezplatný, pomerne jednoduchý a základné znalosti Java programovania pre prácu s databázou DB2, SQL, data model database, software migration tools, database management software a database technology si vyžaduje aj pozícia Administrator Database Migration.

Staň sa súčasťou nášho tímu a posuň svoje znalosti z Java programovania, database systems a IT databases SQL na novú úroveň. Pozícia Data Migration Consultant ti otvorí dvere do sveta software engineering a umožní pracovať v msg life Slovakia na medzinárodných IT projektoch v oblasti životného, neživotného a zdravotného poistenia. Okrem kvalitného zaškolenia ťa čakajú atraktívny Data Engineer plat a možnosť získania certifikátov, ako aj absolvovania školení, ktoré zdokonalia tvoje programátorské skills.

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Chceš sa dozvedieť viac o Software Engineer job?

Máš databázový systém i data migration process v malíčku a chuť rozvíjať svoje znalosti z IT database control v poprednej IT spoločnosti? V msg life Slovakia môžeš svoje skills využiť pri práci softvérový inžinier migrácia priamo v praxi a tiež ich konzultovať s odborným tímom Database Developerov.

Sme poprednou IT spoločnosťou a zameriavame sa na vývoj inovatívnych a na mieru šitých informačných systémov a softvérových riešení, ktoré sú pridanou hodnotou nielen pre našich zákazníkov, ale aj kolegov. Ak sa chceš podieľať na migrácii našich poistných softvérových produktov, prečítaj si viac o pozícii Software Migration Engineer.