14

UZATVORENÁ POZÍCIA

Seo konzultant (optimalizátor, specialist)

Získaj u nás

množstvo benefitov

Mzda: od 1500 € brutto

Odmeny:

Forma úväzku: Dohoda/Živnosť

Forma práce:

Miesto práce: Bratislava/Žilina/Košice

Termín nástupu: ASAP

Kľúčové znalosti

  • Znalosť SEO nástrojov
  • Skúsenosti v oblasti SEO

Úlohy pre pozíciu SEO konzultant (optimalizátor, specialist)

  • Analýza SEO nástrojov a vyhodnotenie SEO.
  • Optimalizovanie webovej stránky s cieľom jej rýchlejšieho a ľahšieho vyhľadávania a zvyšovania jej návštevnosti.
  • Vyhľadávanie kľúčových slov vhodných pre firemnú webovú stránku.
  • Analýza v rámci SEO nástrojov a vykonávanie SEO vyhodnotení.
  • Monitorovanie, zaznamenávanie a reportovanie SEO metrík, vrátane sledovania trendov a vplyvu určených kľúčových slov.
  • Linkbuilding, vykonávanie analýz externých a interných prelinkovaní a navrhovanie odporúčaní.
  • Vyhľadávanie a analýza zaujímavého obsahu pre našu webovú stránku, porovnávanie kvality spätných odkazov a ich navrhovanie.
  • Oslovovanie partnerov pre možnosti spolupráce a reklamy.

Technológie, s ktorými pracuje SEO konzultant (optimalizátor, specialist)

  • SEO nástroje: Search Console, Google Ads, Marketing Miner, Collabim, Ubersuggest a iné
  • Microsoft Excel, Business Intelligence

Požiadavky pre pracovnú pozíciu SEO konzultant (optimalizátor, specialist)

  • Znalosť práce s rôznorodými SEO nástrojmi.
  • Skúsenosti v oblasti SEO a analyzovania webových stránok, pokročilá schopnosť reportovania informácií.
  • Schopnosť analyzovať a pripravovať reporty v Exceli (tabuľky, slicer, funkcie, kontingenčné tabuľky, grafy), prípadne v Business Intelligence.
  • Výborné komunikačné schopnosti v anglickom jazyku (minimálne na úrovni B2).
  • Samostatnosť, presnosť, zodpovednosť a schopnosť pracovať v tíme.

Naša ponuka na pozíciu SEO konzultant (optimalizátor, špecialista)

  • Práca v stabilnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá vývojom softvérových riešení pre popredných klientov v oblasti poisťovníctva.
  • Príjemná pracovná atmosféra s profesionálnym a priateľským tímom kolegov.
  • Atraktvíne finančné ohodnotenie, motivujúce odmeny a prémie.
  • Možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu.
  • Systém zaujímavých zamestnaneckých benefitov v oblasti zdravia, vzdelávania a oddychu.
  • Kvalitné interné aj externé vzdelávanie, jazykové kurzy na pracovisku i nákup odbornej literatúry podľa vlastnej preferencie.
  • Možnosť práce z domu alebo z kancelárie v Bratislave, Košiciach či Žiline podľa dohody.

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Home Office a flexi pracovný čas

Atraktívny plat a prémie

Občerstvenie a stravné lístky

Podpora zdravia

Dovolenka a voľno

Kariérny rast a vzdelávanie

Firemná kultúra

Teambuildingové aktivity

Pozri všetkých 70 benefitov

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Chceš sa dozvedieť o práci SEO Expert viac?

Spoločnosť msg life Slovakia združuje vo svojich tímoch skúsených odborníkov z oblasti IT developmentu, ale aj mladé talenty, ktoré sa neboja získať nové skúsenosti v praxi a rásť spolu s našimi klientmi. Ako SEO marketing manager budeš dbať na najlepšie SEO praktiky. Tvoje SEM marketing povinnosti budú zahŕňať optimalizovanie obsahu pre vyhľadávače, SEO audity, keywords research a linkbuilding.

Spoznaj našu firemnú kultúru, pracovné prostredie, ľudí, ktorí sa podieľajú na inovatívnych softvérových riešeniach, ako aj celý rad zamestnaneckých benefitov, vďaka ktorým dokážeme pracovať spokojne a efektívne. Pridaj sa k nám a pomáhaj nám optimalizovať webstránky pre vyhľadávače a rozšír svoje digital marketing skúsenosti. Dostaneš sa na top priečky Google SERP?