15

UZATVORENÁ POZÍCIA

IT projektový manažér senior

Nástupný bonus

už od 3000 €

Mzda: od 3000 € brutto

Odmeny: Štedré prémie

Forma úväzku: TPP/Živnosť

Forma práce: Home Office/Office

Miesto práce: Bratislava

  • Skúsenosti s vedením IT projektov, so životným cyklom vývoja sw (SDLC)
  • Nemecký jazyk (C1)

Úlohy pre IT projektového manažéra seniora

  • Samostatné plánovanie, vedenie a controlling pridelených IT projektov.
  • Budeš zabezpečovať dosiahnutie cieľov, a tým aj úspech pridelených projektov – neustále sleduješ termíny a kvalitu, náklady a ziskovosť, ako aj spokojnosť zákazníkov.
  • Preberieš zodpovednosť za komunikáciu, udržiavanie a rozvíjanie relevantných vzťahov so zákazníkmi vo všetkých fázach projektu.
  • Budeš poskytovať podporu pri príprave ponúk, rokovaniach o zmluvách, ako i pri uzatváraní zmlúv s našimi súčasnými zákazníkmi.
  • Súčasťou tvojich úloh bude i zodpovednosť za reporty o stave projektov riadiacim programovým a projektovým manažérom.
  • Prevezmeš riadenie projektových tímov a delegovanie úloh na čiastkových vedúcich projektov a ostatných priamo pridelených zamestnancov.
  • Vedenie, kontrola a hodnotenie výkonu pracovníkov pridelených na projekt, prípadne i čiastkových vedúcich projektov.
  • Budeš sa aktívne podieľať na rozvoji obsahu a metodík projektového manažmentu, ako i optimalizácii nástrojov a procesov projektového riadenia v našej spoločnosti.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje IT projektový manažér senior

  • Plánovacie a controllingové systémy (CRP, ERP)
  • Jira
  • Confluence
  • Office 365
  • Teams Collaboration

Požiadavky pre pracovnú pozíciu IT projektový manažér senior

  • Minimálne 5 rokov pracovných skúseností s vedením softvérových projektov v IT alebo v poradenskej spoločností.
  • Skúsenosť so zastrešovaním životného cyklu vývoja sw (SDLC).
  • Skúsenosť s agilnou aj waterfall metodikou riadenia vývoja sw výhodou.
  • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I., prípadne II. stupňa.
  • Odborné vedomosti, viacročné praktické skúsenosti a prehľad v oblasti projektového manažmentu, finančného controllingu a účtovníctva.
  • Veľmi dobrá znalosť excelu a Office 365.
  • Výborná úroveň nemeckého jazyka (C1) + anglický jazyk (úroveň aspoň B1).
  • Konštruktívne, pragmatické a na riešenie orientované myslenie a konanie.
  • Presvedčivé vystupovanie, výborné komunikačné a prezentačné schopnosti.
  • Orientácia na zákazníka a vysoká miera iniciatívy.
  • Zmysel pre tímovú spoluprácu a schopnosť pracovať pod tlakom.
  • Samostatnosť, zodpovednosť a flexibilita.
  • Ochota cestovať do nemecky hovoriacich krajín.

Naša ponuka pre pracovnú pozíciu IT projektový manažér senior

Atraktívne benefity

Atraktívny plat a prémie

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Viac o práci IT projektový manažér senior

Pracovná ponuka Test managera v IT

Hlavnými povinnosťami pri práci IT Project Manager Senior sú riadenie, plánovanie a kontrola projektov. Budeš pripravovať ponuky a komunikovať so zákazníkmi, reportovať stav projektu programovým manažérom. Ďalšími úlohami bude riadenie tímov, delegovanie, hodnotenie výkonu pracovníkov, podieľanie sa na optimalizácii procesov a nástrojov projektu, poprípade spolupráca s IT projektovým manažérom juniorom. Pre dodržanie kvality tvojich projektov ťa bude podporovať IT projektový manažér kvality.

Si organizovaný Project Manager a máš chuť rásť? Radi ťa prvítame na pohovore. Máš možnosť stať sa členom agilného tímu v perspektívnej spoločnosti. Čakajú ťa u nás ústretoví a nápomocní kolegovia a sebarealizácia v príjemnom prostredí firmy, ktorá si váži svojich zamestnancov.