23

IT projektový manažér senior

Pracovná ponuka Project Management Officer v IT

Kľúčové znalosti

Skúsenosti s vedením IT projektov, so životným cyklom vývoja sw (SDLC), nemecký jazyk (C1)

Ponuka práce IT projektový manažér senior je vhodná pre šikovného kolegu, ktorý sa bude podieľať na zaujímavých projektoch medzinárodnej IT spoločnosti msg life Slovakia. Tvojou primárnou úlohou bude samostatné plánovanie, vedenie a controlling pridelených IT projektov.

Mám záujem Odporuč známemu
Home Office/Office

Práca z domu

Nemecký a Anglický jazyk

Nemecký jazyk na úrovni C1, anglický jazyk na B1.

Od 3000 € brutto + pravidelné prémie

Konkrétna výška platu závisí od znalostí a skúseností a je výsledkom vzájomnej dohody.

TPP
Živnosť

Forma úväzku podľa vzájomných preferencií a dohody.

Úlohy pre IT projektového manažéra seniora

  • Samostatné plánovanie, vedenie a controlling pridelených IT projektov.
  • Budeš zabezpečovať dosiahnutie cieľov, a tým aj úspech pridelených projektov – neustále sleduješ termíny a kvalitu, náklady a ziskovosť, ako aj spokojnosť zákazníkov.
  • Preberieš zodpovednosť za komunikáciu, udržiavanie a rozvíjanie relevantných vzťahov so zákazníkmi vo všetkých fázach projektu.
  • Budeš poskytovať podporu pri príprave ponúk, rokovaniach o zmluvách, ako i pri uzatváraní zmlúv s našimi súčasnými zákazníkmi.
  • Súčasťou tvojich úloh bude i zodpovednosť za reporty o stave projektov riadiacim programovým a projektovým manažérom.
  • Prevezmeš riadenie projektových tímov a delegovanie úloh na čiastkových vedúcich projektov a ostatných priamo pridelených zamestnancov.
  • Vedenie, kontrola a hodnotenie výkonu pracovníkov pridelených na projekt, prípadne i čiastkových vedúcich projektov.
  • Budeš sa aktívne podieľať na rozvoji obsahu a metodík projektového manažmentu, ako i optimalizácii nástrojov a procesov projektového riadenia v našej spoločnosti.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje IT projektový manažér senior

  • Plánovacie a controllingové systémy (CRP, ERP)
  • Jira
  • Confluence
  • Office 365
  • Teams Collaboration

Požiadavky pre pracovnú pozíciu IT projektový manažér senior

  • Minimálne 5 rokov pracovných skúseností s vedením softvérových projektov v IT alebo v poradenskej spoločností.
  • Skúsenosť so zastrešovaním životného cyklu vývoja sw (SDLC).
  • Skúsenosť s agilnou aj waterfall metodikou riadenia vývoja sw výhodou.
  • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I., prípadne II. stupňa.
  • Odborné vedomosti, viacročné praktické skúsenosti a prehľad v oblasti projektového manažmentu, finančného controllingu a účtovníctva.
  • Veľmi dobrá znalosť excelu a Office 365.
  • Výborná úroveň nemeckého jazyka (C1) + anglický jazyk (úroveň aspoň B1).
  • Konštruktívne, pragmatické a na riešenie orientované myslenie a konanie.
  • Presvedčivé vystupovanie, výborné komunikačné a prezentačné schopnosti.
  • Orientácia na zákazníka a vysoká miera iniciatívy.
  • Zmysel pre tímovú spoluprácu a schopnosť pracovať pod tlakom.
  • Samostatnosť, zodpovednosť a flexibilita.
  • Ochota cestovať do nemecky hovoriacich krajín.

Naša ponuka pre pracovnú pozíciu IT projektový manažér senior

  • Nadštandardný plat, pravidelné výkonnostné a mimoriadne prémie + každý rok možnosť vianočnej prémie až do výšky 13. platu.
  • Možnosť práce z kancelárie v Bratislave alebo home office podľa dohod.
  • Kvalitné interné aj externé vzdelávanie, jazykové kurzy na pracovisku i nákup odbornej literatúry podľa vlastnej preferencie.
  • Príjemná pracovná atmosféra s profesionálnym a priateľským tímom kolegov.

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Zamestnancov si vážime, a preto ich pravidelne motivujeme výkonnostnými a mimoriadnymi prémiami, ako aj možnosťou získať bonus vo výške 13. platu.

Vďaka striedaniu office s homeoffice, podporujeme zdravú rovnováhu medzi prácou a súkromím. Pri riešení problémov uprednostňujeme dialóg pred nariadeniami.

Zriadili sme firemné fitnes, poskytujeme pravidelné masáže, Sick day, podporu počas dlhodobej PN, kartu MultiSport a organizujeme prednášky o zdraví.

Na dočerpanie síl využívame bonus voľno navyše za každý odpracovaný rok. Po 5 rokoch tak môžeš každoročne čerpať až 30 dní dovolenky + Silvestrovské voľno.

Odborné zaškolenia, kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení, jazykové kurzy na pracovisku aj nákup odbornej literatúry.

Ovocím, zdravým občerstvením, kvalitnou kávou, čajmi a nápojmi, firemnými obedmi aj štedrým príspevkom na stravu sa snažíme podporovať zdravie zamestnancov.

Vzájomné vzťahy upevňujeme pri stolnom futbale, laser tagu, jazde na motokárach a splave rieky. Organizujeme aj vianočnú i letnú párty aj posedenia pri dobrom jedle.

Aj keď sme medzinárodný tím, cítiť u nás neformálnu, rodinnú atmosféru, otvorenosť, ústretovosť a možnosť vyjadriť svoj názor či zohľadniť individuálne potreby.

Všetky benefity

Pridaj sa k nám

      Atraktívny plat a prémie

      Home office a flexi pracovný čas

      Podpora zdravia

      Dovolenka a voľno

      Kariérny rast a vzdelávanie

      Teambuildingové aktivity

      Občerstvenie a stravné lístky

      Firemná kultúra

      DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

      Viac o práci IT projektový manažér senior

      IT Project Manager Senior zodpovedá za riadenie, plánovanie a kontrolu projektov. Projektový manažer senior pripravuje ponuky a komunikuje so zákazníkmi, reportuje stav projektu programovým manažérom.

      Si organizovaný Project Manager a máš chuť rásť? Radi ťa uvidíme. Máš možnosť sa stať členom agilného tímu v perspektívnej spoločnosti.

      Popis pracovnej pozície

      MOHLI BY ŤA ZAUJÍMAŤ

      Aktuálne otvorené pracovné ponuky