23

Project Management Officer – PMO IT

Práca projektový manažér pre msg life Slovakia

Kľúčové znalosti

Veľmi dobré znalosti excelu, prehľad v oblasti účtovníctva, finančného controllingu a nemecký jazyk (B2)

Prácou Project Management Officera je najmä podpora manažérov pri vedení projektov. Pracovná ponuka PMO IT obsahuje aj úlohy ako návrh a priraďovanie aktivít na projekty, kontrola času pracovníkov strávených na projektoch, vytváranie reportov či administratívne a organizačné úlohy.

Mám záujem Odporuč známemu
Home Office/Office

Práca z domu

Nemecký a Anglický jazyk

Nemecký jazyk na úrovni B2, anglický jazyk na B1.

Od 1 700 € brutto + pravidelné prémie

Konkrétna výška platu závisí od znalostí a skúseností a je výsledkom vzájomnej dohody.

TPP
Živnosť

Forma úväzku podľa vzájomných preferencií a dohody.

Úlohy pre Project Management Officera – PMO IT

  • Podpora programových a projektových manažérov pri vedení projektov od prijatia zákazky až po fakturáciu.
  • Zakladanie projektov, zákaziek a aktivít na základe znalostí zmluvných podmienok do interných analytických, plánovacícha controllingových systémov (CRP, ERP).
  • Kontrola časov pracovníkov strávených na projekte a monitorovanie optimálneho využitia všetkých projektových zdrojov.
  • Príprava reportov, vyhodnotení a ad-hoc analýz kľúčových ukazovateľov výkonnosti projektov.
  • Mesačná uzávierka a príprava podkladov pre fakturačné oddelenie pre zverené projekty.
  • Kontrola finančných nákladov v projektoch a komunikácia s fakturačným a controllingovým oddelením spoločnosti.
  • Písomná a telefonická komunikácia so zákazníkom v nemeckom jazyku.
  • Príprava agendy, podkladov, organizácia interných aj zákazníckych mítingov a vypracovanie protokolov.
  • Proaktívny prístup k zlepšovaniu našich štandardov a procesov riadenia projektov, zodpovednosť za zavedenie štandardných metód a nástrojovvo všetkých zverených projektoch.
  • Administratívne úlohy týkajúce sa projektu (onboarding, správa dokumentov, aktualizácia mailových skupín, vytváranie a aktualizácia Confluence pre projekt).

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje Project Management Officer – PMO IT

  • Plánovacie a controllingové systémy (CRP, ERP)
  • Jira
  • Confluence
  • Office 365
  • Teams Collaboration

Požiadavky pre pracovnú pozíciu Project Management Officer – PMO IT

  • Pracovné skúsenosti na podobnej pozícii v IT spoločnosti alebo vo finančných inštitúciách výhodou.
  • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I., prípadne II. stupňa.
  • Veľmi dobré znalosti Excelu a Office 365.
  • Znalosti a prehľad v oblasti účtovníctva, projektového riadenia a finančného controllingu.
  • Nemecký jazyk (úroveň B2) a anglický jazyk (úroveň B1).
  • Ochota cestovať do nemecky hovoriacich krajín.
  • Zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie.
  • Flexibilita, samostatnosť, presnosť.

Naša ponuka pre Project Management Officera – PMO IT

  • Stabilný plat a bohatý systém finančných, zdravotných aj vzdelávacích benefitov.
  • Zaujímavá práca v nadnárodnej spoločnosti, ktorá je lídrom v poskytovaní softvérových riešení v oblasti poisťovníctva a finančníctva.
  • Možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu.
  • Možnosť čiastočnej práce na Home Office.

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Zamestnancov si vážime, a preto ich pravidelne motivujeme výkonnostnými a mimoriadnymi prémiami, ako aj možnosťou získať bonus vo výške 13. platu.

Vďaka striedaniu office s homeoffice, podporujeme zdravú rovnováhu medzi prácou a súkromím. Pri riešení problémov uprednostňujeme dialóg pred nariadeniami.

Zriadili sme firemné fitnes, poskytujeme pravidelné masáže, Sick day, podporu počas dlhodobej PN, kartu MultiSport a organizujeme prednášky o zdraví.

Na dočerpanie síl využívame bonus voľno navyše za každý odpracovaný rok. Po 5 rokoch tak môžeš každoročne čerpať až 30 dní dovolenky + Silvestrovské voľno.

Odborné zaškolenia, kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení, jazykové kurzy na pracovisku aj nákup odbornej literatúry.

Ovocím, zdravým občerstvením, kvalitnou kávou, čajmi a nápojmi, firemnými obedmi aj štedrým príspevkom na stravu sa snažíme podporovať zdravie zamestnancov.

Vzájomné vzťahy upevňujeme pri stolnom futbale, laser tagu, jazde na motokárach a splave rieky. Organizujeme aj vianočnú i letnú párty aj posedenia pri dobrom jedle.

Aj keď sme medzinárodný tím, cítiť u nás neformálnu, rodinnú atmosféru, otvorenosť, ústretovosť a možnosť vyjadriť svoj názor či zohľadniť individuálne potreby.

Všetky benefity

Pridaj sa k nám

      Atraktívny plat a prémie

      Home office a flexi pracovný čas

      Podpora zdravia

      Dovolenka a voľno

      Kariérny rast a vzdelávanie

      Teambuildingové aktivity

      Občerstvenie a stravné lístky

      Firemná kultúra

      PrácaA sistent/-ka projektového manažéra - študent pre msg life Slovakia

      DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

      Viac o Project Management Officerovi

      Práca Project Management Officer zjednocuje pohľady konzultantov, vývojárov i klientov a je prvým kontaktom aj pre samotný projektový tím. Výkonný asistent manažéra sa stará o to, aby všetko fungovalo podľa plánu a požiadaviek klientov a svojich kolegov vedie k spoločnému úspechu. V msg life máš príležitosť rásť ako office management specialist. Si organizovaný assistent project manager a máš chuť rásť? Radi ťa uvidíme.

      Tvojou hlavnou náplňou práce bude podpora projektových a programových manažérov pri vedení ich projektov v priebehu plánovania, implementácie a ukončenia projektu. Súčasťou práce je aktívna komunikácia v nemeckom jazyku. Zdokonaluj svoje organizačné zručnosti ako Asistent projektového manažéra a office operations specialist. Budeš členom agilného tímu v perspektívnej spoločnosti.

      Popis pracovnej pozície

      MOHLI BY ŤA ZAUJÍMAŤ

      Aktuálne otvorené pracovné ponuky