14

UZATVORENÁ POZÍCIA

Systémový integrátor pre oblasť poisťovníctva

Získaj u nás

množstvo benefitov

Mzda: od 2000 € brutto

Odmeny: Štedré benefity

Forma úväzku: TPP/Živnosť

Forma práce: Home Office/Office

Miesto práce: Bratislava/Žilina/Košice

Termín nástupu: ASAP

Kľúčové znalosti

  • Skúsenosti s vývojom a podporou riešení založených na CI/CD princípoch (Jenkins, Git, Nexus, Artifactory)
  • Práca s aplikačnými servermi Tomcat, JBoss/Wildfly, Websphere, databázovými systémami DB2, Oracle a PostgreSQL a nástrojom Maven
  • Anglický jazyk – stredne pokročilý (B2) alebo nemecký jazyk – stredne pokročilý (B2)

Úlohy pre Systémového integrátora

  • Rollout a inštalácia informačných systémov msg.Life Factory a msg-life Insurance Suite podľa požiadaviek zákazníka.
  • Nasadenie nových testovacích prostredí a starostlivosť o existujúce konfigurácie (interné a zákaznícke).
  • Optimalizácia, automatizácia a integrácia rôznych komponentov a samotného inštalačného procesu v rámci systémov msg.Life Factory a msg.Insurance Suite.
  • Vývoj, zavedenie a údržba devops integration pipeline a build management pri rôznych konfiguráciách.
  • Návrh, monitorovanie, log analýza, optimalizácia procesov v oblasti správy zdrojového kódu, integrácie, testovania.
  • Vytváranie dokumentácií a štandardizácia, technické poradenstvo klientom.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje Systémový integrátor

  • DevOps, práca s CI/CD (continuous integration/continuous delivery) pipeline (Jenkins, Git, Nexus, Artifactory, Ansible)
  • Práca s aplikačnými servermi Tomcat, JBoss/Wildfly, Websphere a databázovými systémami DB2, Oracle a PostgreSQL

Požiadavky pre pracovnú pozíciu Systémový integrátor

  • Skúsenosti s podporou riešení založených na CI/CD princípoch (Jenkins, GitHub, Nexus, Artifactory, Maven).
  • Znalosti, alebo skúsenosti s aplikačnými servermi ako napríklad Tomcat, JBoss/Wildfly, Websphere a databázovými systémami DB2, Oracle a PostgreSQL.
  • Rutinná a bezpečná práca na príkazovom riadku vo Windows a Linux.
  • Vítané skúsenosti s niektorým skriptovacím alebo programovacím jazykom ako napríklad: Yaml, Unix-Shell, Perl, PHP, Groovy, Java, Python, PowerShell a pod.
  • Skúsenosti s integráciou komplexných informačných systémov pod Windows a Linux.
  • Základné znalosti princípov kontajnerizácie (Docker, Kubernetes) a ochota podieľať sa na prípadných úpravách systémov a migráciách na cloud (AWS/Azure).
  • Základné znalosti z počítačových sietí.
  • Znalosť nemeckého jazyka alebo anglického jazyka na komunikatívnej úrovni.
  • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa.

Naša ponuka pre Systémového integrátora pre oblasť poisťovníctva

  • Práca v stabilnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá vývojom softvérových riešení pre popredných klientov v oblasti poisťovníctva.
  • Príjemná pracovná atmosféra s profesionálnym a priateľským tímom kolegov.
  • Atraktvíne finančné ohodnotenie, motivujúce odmeny a prémie.
  • Možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu.
  • Systém zaujímavých zamestnaneckých benefitov v oblasti zdravia, vzdelávania a oddychu.
  • Kvalitné interné aj externé vzdelávanie, jazykové kurzy na pracovisku i nákup odbornej literatúry podľa vlastnej preferencie.
  • Možnosť práce z domu alebo z kancelárie v Bratislave, Košiciach či Žiline podľa dohody.

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Home Office a flexi pracovný čas

Atraktívny plat a prémie

Občerstvenie a stravné lístky

Podpora zdravia

Dovolenka a voľno

Kariérny rast a vzdelávanie

Firemná kultúra

Teambuildingové aktivity

Pozri všetkých 70 benefitov

FAQ

Otázky a odpovede

Systémový integrátor podporuje a inštaluje informačné systémy msg.Life Factory a msg-life Insurance Suite podľa požiadaviek zákazníka. Identifikuje potreby klientov, navrhuje, vyvíja a implementuje celý proces integrácie a IT riešení, ktoré integrujú aplikácie v rámci nastavenia. Vytvára dokumentácie a poskytuje technické poradenstvo klientom.

Pracovná ponuka systémový integrátor si vyžaduje skúsenosti s databázovými systémami DB2, Oracle a PostgreSQL, nástrojmi DevOps a taktiež je potrebné ovládať aplikačný server Tomcat. Predchádzajúce profesionálne pracovné skúsenosti z System Integrator jobs nepožadujeme, takže nám pokojne pošli svoje premakané CV bez ohľadu na to, či s pracovnou pozíciou skúsenosť máš alebo nie.

Očakávame, že ako náš nový systémový integrátor pre oblasť poisťovníctva máš skúsenosti so štandardnými nástrojmi DevOps, aplikačnými servermi, databázovými systémami a automation tools. Okrem toho potrebuješ ovládať nemecký alebo anglický jazyk aspoň na úrovni B2, pričom výhodou je komunikácia v oboch jazykoch.

Plat na pracovnej pozícii Systémový integrátor závisí od viacerých faktorov, a to vrátane pracovných skúseností a nadobudnutých znalostí. U nás ti ponúkame nadpriemerný plat a štedré firemné benefity.

Pracovná pozícia Systémový integrátor ti umožňuje pracovať priamo v našej krásnej kancelárii v Bratislave alebo Full Remote, teda na diaľku. Je tak na tebe, ktorá forma práce ti bude najviac vyhovovať a na ktorej sa dohodneš so svojím priamym nadriadeným.

Práca Systémový integrátor pre oblasť poisťovníctva si vyžaduje skúseného developera, ktorý má application integration, automation tools a database systems v malíčku. Ak ti nerobia problémy servery Tomcat, Webssphere, systém Oracle a máš znalosti z nemčiny alebo angličtiny, hľadáme práve teba.

Systémový integrátor - procesy, nástroje a metódy

Staň sa súčasťou nášho tímu a posuň svoje znalosti na novú úroveň. Systémový integrátor práca ti otvorí dvere do sveta msg life Slovakia a umožní pracovať na medzinárodných IT projektoch v oblasti životného, neživotného a zdravotného poistenia. Okrem kvalitného zaškolenia ťa čakajú atraktívny, nadštandardný plat a možnosť získania certifikátov, ako aj absolvovania školení, ktoré zdokonalia tvoje skills nevyhnutné pre prácu Systémový integrátor pre oblasť poisťovníctva.

Priemerný plat pre pozíciu Systémový integrátor pre oblasť poisťovníctva sa pohybuje od 2 000€ vyššie, čím sa zaraďuje medzi najlepšie platené pracovné pozície. Keďže ide o veľké platové rozmedzie, pri každom inzeráte uvádzame výšku „od“. Ak si ale dobrý systémový integrátor, plat je niečo, o čo sa určite nemusíš obávať. U nás navyše po nástupe získaš aj nástupný bonus vo výške prvej mzdy a mnoho ďalších lákavých firemných benefitov.

Poisťovníctvo prechádza fázou premeny a rýchlych zmien. Firmy využívajú big data, ktoré umožňujú využívať lepšie prediktívne analýzy, efektívnejšie vyhodnocovať a oceňovať jednotlivé riziká a rýchlejšie vybavovať nároky v oblasti poistenia. Rastúce očakávania zákazníkov, vysoký tlak na náklady, zvyšujúce sa predpisy, nové obchodné modely a konkurencia nútia poisťovateľov modernizovať svoje IT systémy. Pritom musia udržiavať kontinuálny vývoj a aktualizácie IT riešení.

Systémová integrácia môže firme riešiť systémové medzery s cieľom zlepšiť služby zákazníkom. Konsolidácia, sledovanie, nasadzovanie a aktualizácia aplikácií a IT prostredí je pre pre mnohé poisťovne na prvom mieste v zozname priorít. Iba migráciou údajov do moderného IT systému sa môžu poisťovne pripraviť na digitálnu budúcnosť.

U nás sme vytvorili a využívame súbor migračných a integračných riešení, ktorý nemá na trhu obdobu a zdokonaľuje sa s každým novým projektom. A v tomto procese integrujeme inovatívne technológie s cieľom zvýšiť kvalitu a efektivitu, ako je strojové učenie a hlboké neurónové siete. Využívame rôzne nástroje a metódy ako napríklad CI/CD pre udržanie neustálej integrácie a kontinuálneho vývoja alebo nástroje ako Jenkins Pipeline, Git, Nexus, Artifactory, Ansible Lineinfile. Využívame aj aplikačné servery a databázy.

Aplikačný integrátor (Application Integrator) nám pomáha s inštaláciou a nasadzovaním nových verzií informačných systémov msg.Life Factory a msg-life Insurance Suite podľa požiadaviek zákazníka a zároveň s nasadením nových testovacích prostredí a starostlivosť o existujúce konfigurácie (interné a zákaznícke). Súčasťou je aj optimalizácia, automatizácia a integrácia rôznych komponentov a samotného inštalačného procesu v rámci systémov msg.Life Factory msg.Insurance Suite.

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Chceš sa dozvedieť viac o Systémový integrátor job?

Systémový integrátor pre oblasť poistnej matematiky má na starosti analýzu, vývoj a optimalizáciu procesov a nástrojov oblasti CI/CD (continuous integration/continuous delivery), build management a deployment našich softvérových systémov a procesov. Ako integrátor budeš zodpovedať za IT infraštruktúru vývojárskych a testovacích prostredí. Budeš ten, kto bude dávať impulzy pre používanie technologických inovácií v oblasti DevOps.

Dáme ti možnosť aktívne sa rozvíjať v oblasti aplikačných serverov, autentifikačných a databázových systémov. Svojou prácou sa budeš významnou mierou podieľať na tom, aby boli klienti spokojní, a to ako podpora našich zákazníkov pri inštalácii softvéru. Staň sa súčasťou dobre fungujúceho vývojového tímu a formuj s nami digitálnu budúcnosť. Hľadáme zodpovedných a samostatných IT integrátorov, ktorí chcú s nami spoločne rásť.