15

UZATVORENÁ POZÍCIA

Lead Cloud Architect

Nástupný bonus

už od 3000 €

Mzda: od 3000 € brutto

Odmeny: Štedré prémie

Forma úväzku: TPP/Živnosť

Forma práce: Home Office/Office

Miesto práce: Bratislava

Kľúčové znalosti

  • Skúsenosti v oblasti cloudových ekosystémov
  • Nemecký jazyk – stredne pokročilý (B2) a anglický jazyk – stredne pokročilý (B2)

Úlohy pre Lead Cloud Architecta

  • Budeš zastrešovať komunikáciu medzi IT operations a oddelením vývoja softvéru, ako aj našimi zákazníckymi projektmi.
  • Budeš analyzovať rôzne požiadavky ako napríklad rozvoj Multi-Cloud infraštruktúry.
  • Budeš podporovať naše projektové tímy pri nastavovaní a optimalizácii vývojových prostredí a budovaní pipeline, budeš sa aktívne zapájať do IT projektov.
  • Budeš vytvárať inovatívne koncepty, ktoré nastavujú nové štandardy pre naše softvérové riešenia.
  • Podpora a správa našej existujúcej infraštruktúry a vyhodnocovanie nových technológií.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje Lead Cloud Architect

  • Amazon Web Services, Microsoft Azure, Google Cloud Platform
  • Jenkins, Maven, GIT

Požiadavky pre pracovnú pozíciu Lead Cloud Architecta

  • Záujem o IT oblasť, ideálne úspešne ukončené IT vzdelanie.
  • Profesionálne pracovné skúsenosti v oblasti cloudových ekosystémov, ako sú Amazon Web Services, Microsoft Azure alebo Google Cloud Platform.
  • Výhodou je znalosť technologického prostredia Continuous Integration and Delivery, ako sú Jenkins, Maven, GIT, ako aj kontajnerových technológií (napr. Docker a Kubernetes) a sietí.
  • Výhodou je certifikácia v oblasti cloudových služieb.
  • Schopnosť spolupracovať v tíme, vysoká miera sebaorganizácie a samostatnosti.
  • Dobré komunikačné schopnosti v anglickom a nemeckom jazyku, spoľahlivosť a flexibilita

Naša ponuka pre Lead Cloud Architecta

Atraktívne benefity

Atraktívny plat a prémie

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Chceš vedieť viac o práci Lead Cloud Architecta?

Práca Vedúci Cloud Architekt v msg life Slovakia

Práca na pracovnej pozícii Lead Cloud Architect je vhodná pre uchádzačov o zamestnanie, ktorí majú profesionálne skúsenosti a hľadajú prácu v oblasti cloudových ekosystémov Amazon Web Services a majú chuť pracovať na svojom kariérnom rozvoji.

Ako Lead Cloud Architect budeš súčasťou tímu a úzko spolupracovať s kolegami na pracovnej pozícii DevOps engineer a zároveň aj Java programátor. Podieľať sa na komunikáciu medzi IT operations, oddelením vývoja softvéru a našimi zákazníckymi projektami.